Prihlásiť sa na kurz

Talent Magnet - ako pritiahnuť a udržať si talenty

Termíny mi nevyhovujú

Zadajte svoj email a my vás budeme informovať o nových termínoch hneď, ako ich lektor zverejní.

O lektorovi
Martina Vyskočová Martina Vyskočová
Majiteľka MVAkadémia - manažérska vzdelávacia akadémia. Organizujeme teambuildingy a praktické školenia na mieru v oblastiach IT, marketing, HR, operations a soft skills.

Pre koho je kurz:  HR manažéri a špecialisti, vedúci oddelení.

 

LÍDER je (naj-)dôležitejší faktor pri rozhodovaní zamestnancov zostať v danej firme. Objaviť talentovaných lídrov je umenie, získať ich, je výzva. Udržať TALENT vo firme je náročná práca. Mať talent nestačí, treba ho rozvíjať. Ukážeme vám ako.  

Pomocou krátkeho testu vám ukážeme, aký štýl vedenia ľudí účastníci používajú. Ukážeme štyri typy osobnosti talentov a spôsob, ako ich viesť a rozvíjať. Ukážeme spôsoby, ako (nielen) talenty motivovať, ako ich spokojnosť rozvíjať a ako ju merať. Účastníkom ukážeme, ako rozpoznať riziká odchodu talentov skôr, ako podajú výpoveď. Ukážeme doteraz realizované riešenia praktických problémov účastníkov.

 

Agenda:

09:00 – 09:15 Predstavenie a očakávania účastníkov.
09:15 – 10:30 Talenty. Ako ich identifikovať, objaviť a získať. Ako ich rozvíjať.
10:30 – 10:45 Prestávka.
10:45 – 12:15 Spokojnosť zamestnancov. Ako ju merať. Ako ju zvyšovať.
12:15 – 13:00 Obed.
13:00 – 14:30 Fluktuácia. Ako rozpoznať riziká odchodu a predchádzať im.
14:30 – 14:45 Prestávka.
14:45 – 16:15 Praktické príklady. Riešenie existujúcich problémov. 
16:15 – 16:30 Zhrnutie a záver.

 

Vaša investícia do vzdelávania 169 EUR obsahuje 8 hodinové praktické školenie, občerstvenie a kvalitné materiály.

Školiteľ Peter Andrišin

O svoje skúsenosti sa s vami podelí: Talent Keepers kouč Ing. Peter Andrišin

 

Na Slovensku spoluzakladal Sony a Nike, kde pôsobil ako finančný a personálny riaditeľ. V 1999 spoluzakladal európske účtovné centrum (EAS) v Zurichu, inicioval vytvorenie oddelenia interného auditu v rámci EÚ. Slovenskú poštu š.p. v 2004 ako riaditeľ pre financie a vnútorný audit transformoval na akciovú spoločnosť, pričom trojnásobne zvýšil zisk oproti predošlému roku. Ako riaditeľ Centra zdieľaných služieb pre finančné a administratívne služby pre krajiny EÚ pôsobil v Accenture a KONE.

Od roku 2010 sa špecializuje na krízový manažment a motiváciu zamestnancov. Držiteľ európskeho ocenenia Luca Pacioli Award for Excellence a licencie Talent Keepers Coach.

Talent Manažment

Talent Manažment

6
Super článok
6
0
0
Nič moc
O lektorovi
Martina Vyskočová Martina Vyskočová
Majiteľka MVAkadémia - manažérska vzdelávacia akadémia. Organizujeme teambuildingy a praktické školenia na mieru v oblastiach IT, marketing, HR, operations a soft skills.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie články
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť