Prihlásiť sa na kurz

Finančný manažment odmeňovania

Termíny mi nevyhovujú

Zadajte svoj email a my vás budeme informovať o nových termínoch hneď, ako ich lektor zverejní.

O lektorovi
Martina Vyskočová Martina Vyskočová
Majiteľka MVAkadémia - manažérska vzdelávacia akadémia. Organizujeme teambuildingy a praktické školenia na mieru v oblastiach IT, marketing, HR, operations a soft skills.

Čo sa na školení naučíte?


Účastníci z HR sa naučia, čo je dôležité pre motiváciu zamestnancov - odmeňovanie nielen finančné, ale tzv. „all-in“ (vrátane napr. ocenenia, poďakovania a pod.)
Získajú rôzne pohľady na odmeňovanie a jeho vnímanie zo strany manažmentu a zo strany zamestnancov. Zároveň sa účastníci nielen z HR alebo FR naučia, koľko takéto odmeňovanie firmu reálne stojí.


Predstavíme aj iné formy odmeňovania - hlavne nepeňažné. V prípade peňažných foriem si ukážeme možnosti ako na nich ušetriť, pričom zamestnanec dostane rovnakú odmenu. Aký vplyv majú zmeny legislatívy na finančný rozpočet je tiež pridaná hodnota tréningu. Uvádzame reálne príklady z praxe (aj tie pozitívne a aj tie, z ktorých sa treba poučiť).
 

  • Prečo (ne-)riadiť odmeňovanie?
  • Ako riadiť odmeňovanie zamestnancov?
  • z pohľadu HR
  • z pohľadu financií
  • z pohľadu zamestnancov
  • Aký je finančný dopad legislatívnych zmien v roku 2015 na HR?
  • Peňažné alebo nepeňažné odmeny?
  • Ako zostaviť finančný rozpočet pre HR?

 

Pre koho je kurz: HR manažéri a špecialisti, finanční manažéri.

 

Vaša investícia do vzdelávania obsahuje 8 hodinové praktické školenie, občerstvenie a kvalitné materiály.

Školiteľ Peter Andrišin

O svoje skúsenosti sa s Vami podelí - Ing. Peter Andrišin


Na Slovensku spoluzakladal Sony a Nike, kde pôsobil ako finančný a personálny riaditeľ. V 1999 spoluzakladal európske účtovné centrum (EAS) v Zurichu, inicioval vytvorenie oddelenia interného auditu v rámci EÚ. Slovenskú poštu š.p. v 2004 ako riaditeľ pre financie a vnútorný audit transformoval na akciovú spoločnosť, pričom trojnásobne zvýšil zisk oproti predošlému roku. Ako riaditeľ Centra zdieľaných služieb pre finančné a administratívne služby pre krajiny EÚ pôsobil v Accenture a KONE.

 

Od roku 2010 sa špecializuje na krízový manažment a motiváciu zamestnancov. Držiteľ európskeho ocenenia Luca Pacioli Award for Excellence a licencie Talent Keepers Coach.
 

Finančný manažment

Ušetrite firemné financie

5
Super článok
5
0
0
Nič moc
O lektorovi
Martina Vyskočová Martina Vyskočová
Majiteľka MVAkadémia - manažérska vzdelávacia akadémia. Organizujeme teambuildingy a praktické školenia na mieru v oblastiach IT, marketing, HR, operations a soft skills.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie články
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť