O iamcool.sk

Filozofiou projektu iamcool.sk je moderné a slobodné vzdelávanie s dôrazom na osobný prístup. Práve dnes môže ktokoľvek naučiť čokoľvek kohokoľvek a vďaka iamcool.sk byť za to finančne odmenený. Veríme, že tento nový projekt na slovenskom internete prinesie alternatívu voči tradičnému spôsobu vzdelávania a drahým kurzom.

 


Obsah


Priestor iamcool.sk je vyhradený pre kvalitný a prínosný obsah pre jeho užívateľov. Zvláštnosťou je fakt, že obsah vytvárajú samotný užívatelia a onedlho táto možnosť pribudne aj lektorom kurzov.

 


Blog


Všetci máme možnosť učiť sa. Každý z nás ale má nejaké vedomosti alebo zručnosti, o ktoré by sa mohol podeliť s ostatnými. Aj preto sme pre vás pripravili možnosť publikovať obsah (od 14.4.2014) a vo forme článkov ukázať ďalším užívateľom, čo sa vo vás skrýva a čo skutočne ovládate.


Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať dobré meno a značku. Je to dôležité hlavne v prípade, ak sa chcete stať lektorom a úspešne a jednoducho vypredávať svoje vlastné kurzy.

 


Kurzy


Každý, kto niečo vie to môže naučiť aj ďalších. Stačí vyhlásiť kurz (spustíme v prvom májovom týždni), určiť minimálny počet účastníkov a určiť si cenu za svoj čas a hodnotné know-how.

 

Aké sú výhody takýchto kurzov?

 

  • Nízka cena – Keďže sa kurzu zúčastní viac osôb, cena za kurz pre jednotlivca nemusí byť vysoká. Na odmene pre lektora sa skladá skupina.
  • Osobný prístup – V skupine ľudí s rovnakým záujmom a zápalom pre vec to musí byť zábava.
  • Aktuálnosť – Pri tejto forme kašleme na nejaké zastaralé osnovy. Na vysokej škole vás dnes umeniu mobilnej fotografie učiť zrejme nebudú. Témy kurzov sú totiž prispôsobené požiadavkám moderného človeka.
  • Interaktivita – Lektor nie je profesor, ale človek ako my všetci. V malej skupine sa nemusíte báť pýtať alebo sa báť nesprávnej odpovede pri kladení otázok. Lektor je váš človek.

 

 

Príjem


Vzdelávanie je služba ako každá iná, za ktorú je potrebné platiť a hlavne vtedy, ak je kvalitná. Ak sa skutočne vyznáte v danej problematike alebo ste považovaný za experta, tak prečo si nevylepšiť rozpočet alebo sa rovno živiť ako lektor. Predávať informácie a pomáhať tak rozširovať vedomosti a obzory iným ľuďom je nielen prospešné, ale tiež finančne veľmi zaujímavé. 

Najnovšie články
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť