Prihlásiť sa na kurz

30 minútová nezabudnuteľná jazda ako vodič na super športovom BMW i8 v Bratislave

  • Termín a čas po dohode
  • parkovisko pre BORY MALL,Bratislava
Termíny mi nevyhovujú

Zadajte svoj email a my vás budeme informovať o nových termínoch hneď, ako ich lektor zverejní.

O lektorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.

Splňte si svoj sen a zajazdite si na exkluzívnom športovom automobile BMW i8 s hybridným pohonom, ktoré svojim futuristickým vzhľadom budí pozornosť!

 

BMW i8 je prvý športový automobil, ktorý kombinuje vzrušujúci zážitok z jazdy s využitím inovatívnych technológií a zároveň minimálnou spotrebou paliva. Aj keď nie ste najväčší fanúšik „e-mobility“, pri pohľade na futuristické BMW i8 dostane takmer každý neodolateľnú chuť toto jedinečné auto vyskúšať.

BMW i8

BMW i8 = aerodynamická karoséria

  • Typ pohonu: plug-in hybrid
  • Motor: vzadu: trojvalec 1.5 TwinPower Turbo (170 kW / 320 Nm), vpredu: elektromotor (96 kW/250 Nm)
  • Celkový výkon: 266 kW (362 koní) / 570 Nm
  • Hmotnosť: 1485 kg
  • Batérie: li-ion, 7,1 kWh (5 kWh využiteľných)
  • Max. rýchlosť (obmedzená): 250 km/h
  • Zrýchlenie (0 – 100 km/h): 4,4 sekúnd
  • Zrýchlenie (80 – 120 km/h): 2,6 sekundy
BMW i8

BMW i8 Vám dáva krídla.

V aute je s Vami po celý čas skúsený inštruktor vyškolený priamo v BMW Driving Academy, ktorý Vám poskytne bezplatné rady v rámci správneho sedenia a držania volantu pri rýchlej, ale bezpečnej jazde. Tiež vám poskytne všetky dôležite parametre a informácie o BMW i8 a rád zodpovie prípadné otázky.

 

V cene 30 minútovej jazdy sú zahrnuté všetky náklady s prevádzkou automobilu.

 

Zakúpenú jazdu si treba rezervovať vopred výhradne cez email info@bmwi8.sk a jazdu treba absolvovať najneskôr do 30.4.2018 (vrátane). Jazdí sa len cez víkendy (soboty a nedele).

Odporúčame Vám rezerváciu termínu urobiť ihneď po zakúpení (objednaní a zaplatení), najneskôr 30 dní pred vypršaním termínu 30.4.2018. Pri rezervácii uveďte do e-mailu svoje meno a priezvisko, telefónne číslo a e-mailovú adresu. Na jazdu je potrebné prísť o 20 minút skôr.

BMW i8

Nezameniteľné, športové, moderné a udržateľné. Hlavná myšlienka, ktorá stála za vznikom športových automobilov budúcnosti, sa odráža aj v dizajne farieb a materiálov v interiéri.

Obmedzenie: Pred jazdou je potrebné sa preukázať platným vodičským preukazom sk. B (ako vodič) a platným občianskym preukazom. Vodičom môže byť osoba staršia ako 18 rokov s platným vodičským preukazom. Na začiatku jazdy zákazník podpisuje zmluvu o prenájme, ktorú je možné zaslať vopred e-mailom.

 

Upozornenie: V prípade nepriaznivého počasia, technických problémov, alebo nenaplnenia dostatočného počtu jázd v daný deň, môže byť jazda presunutá na náhradný termín, ktorý vám bude vyhovovať.

 

Zmena alebo storno dohodnutého termínu: Zmenu rezervácie, prípadne zrušenie vopred dohodnutého termínu je potrebné urobiť minimálne 72 hod. vopred e-mailom na: info@bmwi8.sk.

1
Super článok
1
0
0
Nič moc
O lektorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie články
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť