Prihlásiť sa na kurz

Čo prezradí Google Analytics

Termíny mi nevyhovujú

Zadajte svoj email a my vás budeme informovať o nových termínoch hneď, ako ich lektor zverejní.

O lektorovi
Martina Vyskočová Martina Vyskočová
Majiteľka MVAkadémia - manažérska vzdelávacia akadémia. Organizujeme teambuildingy a praktické školenia na mieru v oblastiach IT, marketing, HR, operations a soft skills.

Pre koho je kurz: Marketingoví špecialisti, PR manažéri, marketingoví manažéri, majitelia menších eshopov, drobní podnikatelia, bloggeri, študenti, ale aj všetci, ktorí chcú vedieť interpretovať čísla a spoznať správanie sa klientov/návštevníkov ich webu.

 

POZOR! Aj keď nemáte vlastný web, dostanete od nás prístup do analytík niektoreho z našich webov, aby ste mohli na školení pracovať s nastaveniami a na vlastnej koži si všetko vyskúsať!

 

Čo je Google Analytics?

 

Google Analytics je bezplatný nástroj na analyzovanie webstránky, jeden z najrozšírenejších na svete, určený predovšetkým marketingovým pracovníkom.

 

Čo sa na kurze naučíte?

 

 • nastavenia v účte 
 • orientovať sa v Google Analytics a jeho reportoch
 • hodnotiť efektivitu kampaní, newsletterov, sociálnych médií
 • sledovať všetky údaje ako konverziu, landing pages, čas strávený návštevníkmi na jednotlivých podstránkach, sťahovanie súborov, sledovanie formulárov a preklikov na stránkach, emaily a newslettery
 • odkiaľ k vám prichádzajú návštevníci a ich demografia (mestá, krajiny, aký OS používajú a pod.)
 • akými kľúčovými slovami vás návštevníci na internete hľadajú
 • segmentovať podstránky alebo návštevníkov webu a ich následné porovnávanie
 • hľadať chyby na vašej webstránke (404 a chybné stránky)
 • filtrovanie dát
 • zlepšiť UX (user experience) na vašom webe na základe reportov z Google Analytics
 • tipy na zlepšenie SEO a optimalizáciu hlavnej stránky na základe výstupu z Google Analytics

 

Vaša investícia do vzdelávania 149 EUR obsahuje 8 hodinové praktické školenie s cvičeniami, občerstvenie, kvalitné materiály.

Bolo to moje prvé školenie v MVA, ale určite nie posledné. Kurz je výborným prostriedkom, ako zvládnuť funkcionality Google Analytics a zároveň sa naučiť čítať výsledky. Školenie ide nad rámec všeobecných tútorialov, pridanou hodnotou sú určite aj skúsenosti Katky Molnárovej. Ďakujem a teším sa na ďalšie školenie. 

- Jana Vrzalová, marketing manager v Software AG

Páčili sa mi pohotové reakcie, príjemný prístup a odborné znalosti. 

- Peter Janočko, dotcom.sk s.r.o.

Školiteľka Katarína Molnárová

O skúsenosti sa s Vami podelí: Ing. Katarína Molnárová

 

Katarína Molnárová je absolventkou Ekonomickej univerzity v Bratislave, má 8 ročnú prax v online marketingu. Je majiteľkou marketingovej agentúry ONLINE TORO, pod ktorou zabezpečuje komplexné online marketingové riešenia pre firmy so zameraním na SEO a Linkbuilding. V roku 2010 bola agentúra mesačníkom Stratégie zaradená do ročenky TOP Direct marketingových agentúr na Slovensku a od roku 2011 patrí medzi TOP agentúry podľa ročenky TOP TREND v reklame a médiách a zároveň je oficiálnym Google partnerom (všetci zamestnanci sú certifikovaní na Google AdWords). V roku 2011 vyhrala súťaž pre ženy podnikateľky a získala titul „E-Žena roka“. Okrem školení pre MVAkadémia sa aktívne zúčastňuje na rôznych vzdelávacích aktivitách či už v súkromnej sfére (prednášajúca: seminár Hospodárskych novín Internet od A po Z, Internet je sexy, MMMMX), alebo vo verejnej sfére (ONLINE KLUB na Ekonomickej Univerzite v Bratislave).

10
Super článok
10
3
3
Nič moc
O lektorovi
Martina Vyskočová Martina Vyskočová
Majiteľka MVAkadémia - manažérska vzdelávacia akadémia. Organizujeme teambuildingy a praktické školenia na mieru v oblastiach IT, marketing, HR, operations a soft skills.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie články
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť