Silvia Hojerova

Silvia Hojerova
PoužívateľAutor
Absolventka psychológie s niekoľkoročnými skúsenosťami externej redaktorky a copywriterky. A tiež milovníčka kníh, čokolády a francúzskej hudby!

Emocionálna inteligencia – ako ju rozvíjať?

Dobré školské výsledky a nadpriemerná výška inteligenčného kvocientu sú vo všeobecnosti pokladané za predpoklady úspechu v živote dospelého človeka. Inteligencia však môže byť aj emocionálna.

Čítať ďalej

5 spôsobov ako zlepšiť pamäť!

Neviete si občas spomenúť kam ste položili kľúče alebo ste si už párkrát doma zabudli mobil? Vedzte, že rovnaké či podobné situácie, keď nám pamäť vždy neslúži tak, ako by sme si priali, zažil každý.

Čítať ďalej

Afirmácie - pomocníci úspešných ľudí

Pozitívna nálada je zvyčajne nákazlivá. Veď koľkokrát sa vám stalo, že ste mali zlú náladu, ktorej ste sa zbavili pri stretnutí s optimisticky naladeným a usmiatym známym?

Čítať ďalej

Nebojte sa strachu

Azda nikto nemá rád situácie, v ktorých pociťuje strach, obavy až úzkosť. Vtedy častokrát dochádza k zvýšeniu krvného tlaku, zrýchleniu dýchania, napätia vo svaloch.

Čítať ďalej

Syndróm vyhorenia – ako ho odhaliť?

Nechuť k práci, znížená pozornosť, bolesť hlavy, prepínanie síl, premáhanie sa k pracovným výkonom. Ak ste na sebe spozorovali tieto príznaky, je možné, že trpíte „len“ obyčajnou únavou, ktorá pominie

Čítať ďalej

Máte množstvo povinností? Použite techniku zoznamu!

Začínate deň s myšlienkou na to, aký náročný pracovný deň Vás čaká? Rozbolí Vás hlava pri pomyslení na to, koľko pracovných úloh musíte vyriešiť?

Čítať ďalej
Štatistiky
  • Autor
  • 10 článkov v blogu
  • 96% priemerné hodnotenie
  • 1 komentár
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť