Natali Vince

Natali Vince
AutorPoužívateľ
V mojom živote sa venujem a naďalej by som sa chcela venovať dvom činnostiam, ktoré považujem za svoje vášne :):

1) Psychológia - Preto som vyštudovala odbor psychológia na Filozofickej fakulte v Prešove a pôsobím ako školská psychologička a učiteľka psychológie na strednej škole. Popri tom sa ďalej vzdelávam a túžim poznatky šíriť ďalej do sveta. Na facebooku som si s kamarátom založila stránku Psychológia a Sociálna práca, kde sa venujeme praktickým radám, ale i teoretickým informáciám (hlavne v oblasti sociálnej práce). Zameriavam sa na motivovanie druhých ľudí, na objavovanie sily v druhých a jej následnú facilitáciu.

2) Tanec - od malička sa venujem tancu, súťažne som 12 rokov tancovala spoločenské tance. Posledných 6 rokov vediem salsa kurzy, venujem sa príprave na svadby (svadobné tance, ale i spoločenské tance). Milujem ten pocit, keď ľudia, ktorí tvrdia, že nevedia tancovať, zrazu zistia, že to len žili v nevedomosti a dokážu čokoľvek, ak to veľmi chcú. A ja im v tom s radosťou pomáham :).

Prečo si nenechať napísať záverečnú prácu niekým iným

Veľmi často sa stretávam s názormi mladých ľudí, aké zbytočné je písať záverečné práce... ja si to však určite nemyslím...

Čítať ďalej

Ako efektívne vyjadrovať negatívne emócie

Nezhody sú súčasťou nášho života. To ale neznamená, že ich musíme nechať prerásť do konfliktu.

Čítať ďalej

Ako nadchnúť študentov

Všetci si isto pamätáme na výborných učiteľov, i na tých menej dobrých. Čím sa od seba navzájom líšili? Aj v schopnosti nadchnúť študentov.

Čítať ďalej
Štatistiky
  • Autor
  • 3 články v blogu
  • 100% priemerné hodnotenie
  • 0 komentárov
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť