Milan Šoška

Milan Šoška
PoužívateľAutor
Od roku 2001 podnikám v oblasti podláh a interiérov, kde sú nosnými produktami mojej firmy MS Interier s.r.o. hlavne podlahy, interiérové dvere a zárubne, vstavané skrine a nábytok na mieru, obklady stien, terasy a kanadské krby a kachle.
Mam vyštudované stredoškolské a prvý stupeň vysokoškolského vzdelania ekonomického smeru.
Som zakladateľom blogu opodlahach.sk, ktorý sa venuje podlahárskej problematike kde zverejňujem svoje cenné poznatky z praxe vo forme článkov a niekedy zverejním aj nejaké to kratučké video.
Medzi moje koníčky patrí športovanie a to konkrétne hokej, tennis, snowboarding. Ďalšou mojou srdcovkou je cestovanie a spoznávanie nových krajín. Uruguaj je krajina, ktorá ma nadchla a preto som jej venoval môj ďalší blogerský projekt, ktorý je súčasťou domény uruguaj.eu.

Máte chuť odísť zo Slovenska? Tu je jeden typ

Aj vy ste sa už pristihli pri tom ako rozmýšľate o tom, že by ste najradšej už z tohto zkorumpovaného Slovenska vypadli niekam ďaleko? Ja sa priznám, že áno.

Čítať ďalej

Viete ako sa orientovať pri výbere podlahy?

Výber podlahovej krytiny do vášho bytu či domu je kľúčovou záležitosťou, pretože podlaha je doslova kusom nábytku vo vašich obydliach.

Čítať ďalej

iPad na cestách

Doba, keď sme so sebou vláčili ťažké notebooky, ktoré ani zďaleka nevydržia tak dlho v pohotovostnom režime ako napríklad iPad je už naozaj za nami.

Čítať ďalej
Štatistiky
  • Autor
  • 3 články v blogu
  • 97% priemerné hodnotenie
  • 0 komentárov
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť