Zdravé nohy pomocou lodičiek

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Pre krásu sa trpí a ten pocit pozná asi každá žena. V piatok vyzeráte nádherne v lodičkách na večernom parkete, no v sobotu si kvôli otlakom nenatiahnete ani len papuče. Ale vyzerá to tak, že problémom odzvonilo. Britská biznismenka totiž vymyslela super pohodlné topánky na opätku.

 

Lisa sa s manželom začala venovať výrobe obuvi. Chcela vytvoriť lodičky, ktoré by boli dostatočne široké a hlboké, aby si ich mohli príjemne obuť aj ženy, čo majú vystúpené kosti na nohách. Zároveň chcela aby boli štýlové a trendy.

 

Topánky majú medzi podrážkou a vnútrom topánky tri vrstvy pamäťovej peny s vankúšikmi s, ktorými bude noha v úplnom pohodlí a ochránia chodidlo. Okrem lodičiek vyrába aj poltopánky, mokasíny a dokonca aj sandále. Horšia informácia ale je, že ak by ste chceli túto obuv do vášho šatníka máte tak trošku smolu.

 

Lodičky sa cez internet nedajú kúpiť, treba si urobiť výlet do Londýna.

0
Super článok
0
1
1
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť