Zážitkový darček - jazda na plug-in hybride BMW i8

Blížiace sa kurzy
Kurz: "Koučing a self koučing v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "Komunikácia, rétorika a asertivita v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "SKVELÝ OBCHODNÍK | obchodné zručnosti a psychológia predaja"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
BMW i8 - interiér

Každý z nás na narodeniny, meniny, Vianoce a iné sviatky rád dostáva darčeky a naopak veľa z nás darčeky oveľa radšej rozdáva ko dostáva. V dnešnej dobe, keď sú obchody doslova prepchaté tovarom od výmyslu sveta, máme problém z toho množstva vybrať ten správny darček, ktorý by obdarovanú osobu potešil a bol niečím jedinečný a nezabudnuteľný.

 

Preto mám pre Vás jeden tip na zážitkový darček nielen pre ľudí, ktorí majú radi rýchle športové autá. Zážitkový darček pre mnoho ľudí dnes znamená viac ako vecný darček. Jazda na plug-in hybridnom automobile BMW i8 s nadčasovým futuristickým vzhľadom a zrýchlením z 0 na 100 km za 4,4 sekundy nielen, že poteší nejedného človeka, ale mu aj vyčarí úsmev na tvári. Na takýto zážitkový darček človek, ktorý má rád rýchlosť a adrenalín len tak rýchlo nezabudne.

 

Zážitkové jazdy ako vodič na plug-in hybride BMW i8 si môžete objednať za zvýhodnenú cenu na našom informačno-vzdelávacom portáli iamcool.sk na nasledovnom linku: https://www.iamcool.sk/kurzy/zazitky-a-darceky.

 

Aktuálne sa tam nachádzajú zážitkové jazdy ako vodič v meste Trenčín a Bratislava. V priebehu pár dní tam pribudnú aj jazdy ako vodič na letisku (v meste Trenčín) a kombinované jazdy (letisko a mesto Trenčín). 

Viac o plug-in hybride BMW i8 ako aj o všetkých typoch zážitkových jázd na tomto superšportovom automobile sa dozviete vo videu nižšie.

V prípade, že ste firma a chceli by ste si BMW i8 prenajať na Vašu firemnú akciu (firemný deň), ktorú organizujete buď pre svojich zamestnancov alebo klientov a dopriať im tak nezabudnuteľný zážitok, nás neváhajte kontaktovať e-mailom na info@sportcars.sk alebo na info@bmwi8.sk. Nezabudnite v maili uviesť svoje telefónne číslo, aby sme Vám mohli obratom zavolať a dohodnúť sa na individuálnych podmienkach prenájmu vozidla spolu aj s inštruktorom podľa Vašich špecifických požiadaviek.

1
Super článok
1
0
0
Nič moc
O autorovi
Peter Rakvica Peter Rakvica
Mojou obchodnou filozofiou je vyhľadávanie investičných príležitostí v prostredí neustálych zmien na trhu a následne informovanie a sprostredkovanie týchto príležitostí prostredníctvom blogu InvestičnýBlog.sk.

Mám viac ako 13 ročné skúsenosti v poisťovníctve a bankovníctve. Od roku 2005 sa aktívne venujem obchodovaniu na FOREXe a od roku 2010 predajom a kúpou fyzických drahých kovov.

Prostredníctvom svojich spoločností prevádzkujem informačno-technologický portál pda.sk, internetový obchod eshop.pda.sk s príslušenstvom pre zariadenia s iOS, androidom, windows mobilom, internetový obchod s drahými kovmi a briliantmi zlatestriebro.sk a internetový obchod susenemaso.sk s výdatnými a zdravými pochúťkami.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Peter Rakvica
Peter Rakvica, 10.11.2017 o 17:43
Ospravedlňujem sa za chybu vo videu v 1:00 minúte. BMW i8 má 362 koní a nie 262 ;o)
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť