Začína revolúcia v jedle! Pridáte sa k Jamie Oliverovi aj vy?

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško
Food Revolution Day Košice 2016

Food Revolution Day organizuje Jamie Oliver Food Foundation prostredníctvom svojich ambasádorov po celom svete. Teším sa, že som jednou z nich a môžem hrdo šíriť myšlienku ďalej do sveta. Napríklad aj teraz takto Tebe :) 

 

Počas Food revolution day Košice 2016 sa určite nebudeš nudiť!

 

Práve naopak, nebudeš vedieť kam skôr a budeš chcieť zažiť úplne všetko :)  Je pre teba pripravená na celý deň Škola varenia, ktorú povedie Jozef Hromják (šéfkuchár a člen Národného tímu kuchárov) a Tomáš Jakab (držiteľ ocenenia VÍŤAZ Košický kuchár 2015).

 

Aby si si jedlo vychutnala, sú pripravené v programe aj besedy, panelové diskusie s odborníkmi na zdravú výživu, foodblogermi, Podnikateľkou Slovenska 2013 atď. Dozvieš sa viac o etikete stolovania a budeš aj pri krste mojej knihy Ako ušetriť pri nákupe v potravinách a krstiť bude Dohliadač.sk.

 

→ Celý program k udalosti Food revolution Day nájdeš TU ←

 

Je to nádherná príležitosť v Košiciach práve počas Food revolution day predstaviť lokálnych výrobcov chutných produktov. Niektorí na tomto podujatí budú mať svoju premiéru (uvidíš ich a ochutnáš ich dobroty exkluzívne prvý krát).

 

Food revolution day Košice 2016 sa koná 21. mája 2016 v Kulturparku, v galérii Alfa.

Vstupné je 2€.

MLSAJTE ZDRAVO! SUŠENÉ MÄSO, SUŠENÉ RYBY A MORSKÉ PLODY SÚ ZDRAVÉ POTRAVINY.

MLSAJTE ZDRAVO! SUŠENÉ MÄSO, SUŠENÉ RYBY A MORSKÉ PLODY SÚ ZDRAVÉ POTRAVINY.

Začiatok podujatia je o 10:00, kedy sa začína školou varenia - pečenie domáceho chlebíka a koniec je o 17:00 žrebovanie cien, kde sú zapojení všetci návštevníci, ktorí na podujatie prídu. Hlavnou cenou je dovolenka v hodnote 300€ od CK FRANKA TOUR. Vďaka hlavnému partnerovi podujatia tak získaš gastronomické zážitky počas krásnej dovolenky pri mori a ochutnáš skvosty zahraničnej kuchyne.

 

Partnerom podujatia je aj Ryba Košice, ktorá v tomto roku oslavuje 70. výročie. To, čo nás spojilo je idea podpory zdravého životného štýlu a budovanie zdravých návykov pri stravovaní (a to nielen detí).

 

Organizátormi tohto podujatia pre milovníkov dobrého jedla sú zijemeFRESH.sk a varimeinak.sk.

Viac o Food revolution day Košice 2016 sa dozvieš kliknutím TU

JA na Food Revolution Day Košice 2016 určite idem a TY ? Teším sa na teba a na to, že si spoločne vychutnáme kvalitné a chutné jedlo pod záštitou ambasádorov Food Foundation Jamie Olivera.

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Janka Chytráčková Janka Chytráčková
Pomáham šikovným ženám, aby boli šťastné a úspešné. Pridaj sa medzi komunitu skvelých žien, ktoré sa rozhodli žiť svoj život naplno a dosiahnuť viac ! pre moje tajné tipy sa ZDARMA registruj na www.jankachytrackova.sk
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť