Počuli ste o nuru masáži?

Cítite sa napätý a plný stresu? Potrebujete uvoľnenie a odreagovanie? Erotické masáže môžu byť jednou z možností, ako si vyčistiť myseľ, zbaviť sa negatívnej energie a zrelaxovať svoje telo. Skúsené tantra masérky sa postarajú o Vaše dokonalé uvoľnenie a senzuálne precítenie každej časti vášho tela.

 

Prínosom tantra masáže je okrem relaxácie aj lepšie uvedomenie si svojej sexuality. Veľmi intímnou masážou, ktorá Vám pomôže rozprúdiť Vašu sexuálnu energiu je aj nuru masáž.

Aký je rozdiel medzi klasickou tantra masážou a nuru masážou?

 

Obidve masáže využívajú stimulačné techniky, ktorých cieľom je Vaše uvoľnenie tela a mysle. Vykonávajú sa v príjemnom prostredí pri jemnej hudbe a vonných sviečkach. Nuru masáž je iná tým, že namiesto vonných olejčekov, ktoré umožňujú hladšie kĺzanie po tele, využíva špeciálny nuru gél.

 

Jedná sa o bezfarebný gél vyrobený z morských rias, ktorý je navyše vodou rozpustný, takže po príjemnej masáži ho stačí iba zmyť a nebudete mať žiaden lepkavý pocit. Má detoxikačné účinky a napomáha k uvoľneniu stresu a napätiu Vašej mysle.

 

nuru masáž

nuru masáž

Ako prebieha nuru masáž

 

Po úvodnom uvoľňujúcom rituáli, ktorý zahŕňa horúci kúpeľ alebo drink, Vám masérka po celom tele natrie gél, ktorý bude po Vašom tele príjemne stekať. Rovnako sa ponatiera aj masérka. Následne sa začne celým svojím telom kĺzať po tom Vašom.

 

Trenie medzi Vašimi telami bude plynulé, nakoľko nuru gél má vhodnú konzistenciu pre ľahké kĺzanie. Nuru masáž je zmyselná v tom, že sa telá dotýkajú väčšou plochou pokožky a teda Váš zážitok z masáže Vám ponúkne o to väčšiu rozkoš.

 

Vyskúšajte nuru masáž v našom salóne a doprajte si uvoľnenie, rozkoš a nezabudnuteľný zážitok.

 

2
Super článok
2
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Pettt147
Pettt147, 16.10.2018 o 15:28
Dobrý den
ja byl tu http://www.erotic-massage-in-prague.cz/nuru-masaz/
a wow
bylo to poprve a myslim ze jeste zajdu
:D dost zajimave
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť