Osobný rozvoj konečne na Východe alebo príbeh forEASTivalu

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

V ktorých momentoch sa v živote cítite naozaj silní a neporaziteľní? Kedy cítite zimomriavky zo svojho vlastného potenciálu? 

 

Myslite si o tom, čo chcete, no pre mňa to boli vždy práve akcie osobného rozvoja. Milujem ich. Niektorí tvrdia, že je to iba povrchná motivácia, ktorá rýchlo pominie. Ja tvrdím, že si môžeme vybrať, čo urobíme s tým pocitom neporaziteľnosti. Či ho necháme pominúť alebo na ňom začneme stavať niečo úžasné.

 

V 14 rokoch som bola na svojom prvom seminári o princípoch úspechu. V ten deň som odtiaľ odchádzala ako nový človek. Sama sebe som dala sľub, že sa postarám o to, aby toto  zažilo čo najviac ľudí.

Keď si niečo veľmi praješ, celý Vesmír sa spojí, aby si to dosiahol.

Na stretnutí freelancerov u nás v Košiciach som „náhodou“ spoznala moju biznisovú spriaznenú dušu, Viliama Šimka. Už v ten deň sme spečatili naše biznis životy. Prišli sme na to, že nás spája spoločný sen. Priniesť na naše krásne východné Slovensko rast, rozvoj, inšpiráciu, motiváciu, úspech, šťastie a hlavne spojiť všetkých ľudí, ktorí toto hľadajú, pretože SPOLU sme silnejší. Zdôrazňujem, že na Východ, pretože sami sme museli na tieto akcie vždy cestovať do Bratislavy a ďalej. 

 

Nechceme organizovať webináre či online kurzy. Chceme, aby sa ľudia stretli naživo, mohli sa zoznámiť, usmiať sa na seba, objať sa, nadväzovať pevné priateľstvá, spoznať sa s osobnosťami, ktoré obdivujú.

 

Už na druhom stretnutí to celé dostalo názov aj formát. forEASTival – 1. východoslovenský festival osobného rozvoja. Obaja sme sa rozhodli do toho dať VŠETKO. 

 

Teraz Vám prezradím šokujúcu informáciu...Narážame na prekážky, a to pomerne často. Vilo zvykne v takýchto situáciách hovoriť „Prestaňme to organizovať hlavou. Robme to srdcom.“

 

A čuduj sa svete, ono to funguje. Zatiaľ sa ani jedinej prekážke nepodarilo nás zastaviť. A ani sa nepodarí. forEASTival je festival, ktorý má za cieľ urobiť svet lepším miestom. Vkladáme do toho celé svoje srdce. 

 

Svoju účasť nám schválilo 8 TOP slovenských aj českých rečníkov osobného rozvoja. Väčšina z nich na Východe nikdy neprednášala a už sa na to veľmi tešia. Títo rečníci budú mať workshopy na tie najhlbšie témy a otázky, ktoré každý z nás rieši. 

 

Budú hovoriť napr. o nájdení životného poslania, o tom, ako zo svojej vášne urobiť úspešný biznis, o tom, ako si pritiahnuť a udržať úžasného partnera, o tom, ako si vyvinúť v sebe neochvejné sebavedomie a sebaúctu, ako si správne priať ... 

 

Okrem rečníkov prinášame aj MEGA sprievodný program! Prezradím len, že už na mieste bude možnosť prekonať svoj strach alebo že chystáme pre účastníkov netradičný večierok, na ktorý nezabudnú.

 

Našim cieľom je riadne rozprúdiť osobný rozvoj na Východe. forEASTival bude jedna legendárna akcia, ktorá prinesie nevyčísliteľnú hodnotu do života stovkám ľudí. 

 

Niektorí ľudia čakajú na zmenu a niektorí si uvedomujú, že sú za ňu sami zodpovední. Gandhi mal pravdu, sami musíme byť najprv zmenou, ktorú chceme vidieť vo svete. Príďte na forEASTival, naštartujte zmenu v sebe a následne buďte medzi tou malou hŕstkou ľudí, ktorá mení svet. 

 

Veľmi, VEĽMI sa tešíme na každého jedného z Vás!

 

  • Kedy: 25.-26. apríl 2015
  • Kde: Jumbo centrum Košice (nová divadelná sála)
  • Viac informácií: www.foreast.sk

 

Ivet Tomášková, Viliam Šimko a celý forEAST tím

13
Super článok
13
0
0
Nič moc
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Peter Rakvica
Peter Rakvica, 24.02.2015 o 14:43
Skvelé promo video, má šťavu.
Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť