Noste so sebou všade fľašu na vodu

Blížiace sa kurzy
Kurz: "Koučing a self koučing v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "Komunikácia, rétorika a asertivita v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "SKVELÝ OBCHODNÍK | obchodné zručnosti a psychológia predaja"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
voda

Vedeli ste, že na Slovensku sa ročne predá viac ako 300 miliónov litrov balenej vody? Akiste ste si už perlivú či neperlivú vodu neraz kúpili aj vy. Jasné, môžeme argumentovať tým, že voda je dôležitá pre naše zdravie, čo je nepopierateľná pravda. Avšak, PET fľaše znečisťujú životné prostredie, pretože podľa odhadov sa zrecykluje iba polovica. Zvyšok končí na skládkach. Riešením môže byť práve outdoorová fľaša na vodu. Prečo by ste si jednu mali zaobstarať aj vy?

 

Ochránite životné prostredie

 

Fľaša na vodu, ktorú môžete so sebou nosiť všade, je praktickým riešením aj kvôli našej planéte. Ako všetci vieme, už pri samotnej produkcii, balení a preprave, sú spotrebované prírodné zdroje, ktoré sú neobnoviteľné. Navyše, bežné plastové fľaše mnohým slúžia iba na jedno použitie. Tvorí sa tak zbytočný odpad, ktorý len tak nikam nezmizne. Plast je tiež nebezpečný pre živočíchy, ktoré si ho pomýlia s jedlom a potom dôsledkom jeho konzumácie hladujú. Navyše, klasické PET fľaše nie sú dobre ani pre zdravie človeka - vylučujú totiž do vody chemikálie, ktoré môžu byť toxické.

 

Budete dodržiavať pravidelný pitný režim

 

Priemerný človek by mal denne vypiť aspoň dva litre vody. Samozrejme, objem vody sa líši podľa toho, akú máte váhu a koľko fyzickej aktivity denne vykonáte. Športovci pravdepodobne vypijú viac vody ako ľudia so sedavým zamestnaním. Samozrejme, mnohí z nás na dodržiavanie pitného režimu zabúdajú. No a praktická outdoorová fľaša na vodu vám môže byť skvelou pripomienkou.

 

Môžete ju schovať kamkoľvek

 

Idete na výlet, na nákupy alebo iba tak do parku? Fľašu na vodu si jednoznačne vezmite so sebou. Môžete si ju odložiť do kabelky, ruksaku alebo nosiť v ruke. Keď vodu vypijete, stačí fľašu doplniť klasickou vodou z kohútika.

 

Ušetríte peniaze za vodu

 

V priemere si bežný človek ročne kúpi približne 65 litrov balenej vody. Ak počítame, že za každý liter zaplatíme jedno euro, presne vieme, koľko ročne ušetríme.

 

Vyberte si fľašu na vodu, ktorá vám vyhovuje. Taká, ktorá bude mať dostatočne široké hrdlo, tesniaci uzáver a bude uspôsobená pre teplé aj studené nápoje.

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť