Denné menu v Bratislave podľa vlastnej chuti

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Niekedy padne jedlo z reštaurácie vhod. Nemusíme stihnúť navariť alebo si do práce či do školy zabudneme zabaliť stravu, alebo sa jednoducho chceme pri chutnom dennom menu porozprávať so svojimi kolegami a priateľmi.

 

S denným menu šetríte čas aj peniaze

 

Chcete zájsť v Bratislave na obed? Potom si pripravte pár mincí na obed nazvyš, pretože v hlavnom meste je to o trochu drahšie.

 

Platiť za polievku, mäso, prílohu a nápoj vás môže niekedy až dohnať k slzám. Môže, ale nemusí. Rozumný Slovák predsa vie, že v čase obedov je najvýhodnejšie zájsť na denné menu. Bez ohľadu na to, v akom meste sa nachádzate, sa viete najesť na úrovni, dosýta a za prijateľnú cenu.

 

Zaiste vás už nebaví nosiť si do práce či školy úhľadne zabalené obložené chlebíky, ktoré sú už k večeru vysušené a ťažko sa kĺžu dole krkom... Jedno teplé jedlo za deň skrátka musí byť! V škole aj práci treba podávať náročné výkony a s prázdnym žalúdkom by to predsa nešlo. Možno ste však doma a dnes ste sa rozhodli rezignovať – nebudete variť a basta!

 

Najjednoduchšie je nechať si jedlo pripraviť v reštaurácii a pohodlne si ho nechať dopraviť až domov. Čerstvé, teplé, voňavé. Ako od mamičky! A takmer za babku.

 

Kde menu hľadať

 

V Bratislave sa nachádza množstvo stravovacích zariadení, kde si môžete denne pochutiť na teplom obede. Či už máte pár obľúbených, ktorých ponuku sledujete denne a podľa toho sa rozhodujete, kam zájdete, alebo sa necháte ovplyvniť tým, kam si idú zajesť vaši známi, určite vám nie je jedno, čo a za akú cenu dané podniky ponúkajú.

 

Porovnávajte a pokojne sa rozhodujte aj pol dňa, nie vždy vám príde hneď na chuť paradajková polievka alebo čevapčiči s varenými zemiakmi. Niekedy sa však stane, že sa ráno zobudíte a presne viete, čo chcete obedovať. Tak sa zavŕtate do ponuky jednotlivých reštaurácií... a miniete kopu času, ktorý by ste inak mohli venovať práci. Našťastie existuje web, na ktorom si viete vybrať denné menu v rámci celej Bratislavy.

 

Stránka Obedvmeste.sk je tu pre všetkých, ktorí riešia veci radi rýchlo a s prehľadom. Denné menu si môžete zjesť priamo v podniku alebo si ho necháte zabaliť každý v inom podniku, čo vás zachráni pred zbytočnými hádkami.

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť