Čo o tebe prezradí fotka na Facebooku a Twitteri?

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško
Janka Chytráčková - Čo o tebe prezradí fotka na Facebooku a Twitteri?

Vieš, že už za 0,05 sekundy ťa ľudia zaškatuľkujú podľa fotky na internete?

Chceš vedieť ako má vyzerať správna profilová fotka?

Ja milujem vizuálny marketing a vďaka týmto tipom získaš viac priateľov, lepšie biznis kontakty a pritom stačí maličkosť...

 

Mať správnu profilovú fotku.

 

Na internete som už videla všeličo, od rybičiek, cez kvetinky, animované postavičky... a vieš kde je najväčší problém ?

Väčšina ľudí si myslí, že Facebook alebo Twitter slúžia len na zábavu. Nie je to tak.

 

A prvé, čo si na tebe ľudia všimnú je tvoja profilová fotka. Každý obrázok o tebe totiž vysiela silné neverbálne signály.

Vďaka tomu dokážeš zaujať alebo úplne odradiť.

 

Využi to a budeš za hviezdu už dnes!

 

 1. TIP: STOP úškľabku!

 

Prvý a najväčší hriech, ktorý vidím na profilových obrázkoch je úškľabok. Veľa ľudí robí túto chybu, bez toho, aby si to uvedomovali. Prečo je to tak zlé? Úškľabok je univerzálny výraz tváre, ktorý vyjadruje pohŕdanie, nenávisť a opovrhnutie. Takže ak je takáto fotka v tvojom profile, tak v podstate hovoríš svetu, že nechceš, aby sa s tebou ľudia spojili!

 

Všimni si fotky chlapov hore ako titulok k tomuto článku. Toto nie je úsmev, ale práve spomínaný úškľabok... Škoda, lebo ak by títo sexy chlapi mali krajšiu fotku, určite by som si ich pridala medzi priateľov na Facebooku :) :) :)

 

 2. TIP: Nakloň hlavu na stranu

 

Náklon hlavy je univerzálne gesto angažovanosti. Práve to hovorí ľuďom, že si milá a prístupná. Daj si pozor, aby si nemala fotku, ktorá vyzerá ako zo starého občianskeho preukazu, kde sa pozeráš rovno do objektívu a bez náznaku úsmevu. Hoci ti dnešné občianske preukazy nie sú o nič lepšie... :)

 

 3. TIP: Skutočný úsmev

 

Väčšina ľudí si myslí, že ak ukazuje zuby, tak to znamená, že sa automaticky usmieva. V skutočnosti pravý úsmev je ten, ktorý aktivuje svaly pri hornej časti líca. Pri profilovej fotke sa uisti, že sa usmievajú aj tvoje oči, inak je tvoj úsmev falošný a nepravý.

 

Ak chceš spätnú väzbu na tvoju profilovú fotku, napíš mi do komentárov na moju stránku „chcem" a veľmi rada sa na ňu pozriem a poradím ti.

 

Na to aby si mala super profilovú fotku nemusíš platiť kopu eur, stačí ak sa odfotíš aj sama. Ja osobne som si minulý týždeň kúpila selfie stick, stálo ma to 13€ a neviem si to vynachváliť.

 

Ak chceš poradiť s tvojim profilom na Facebooku, LinkedIn alebo celkovo s tvojim imidžom na internete, aby ti rovnako ako mne prinášal každý deň super ponuky na spoluprácu a nových ľudí do života, ktorí ťa posunú za skvelou prácou alebo biznisom, určite mi napíš do správy alebo na janka@chytrackova.sk.

5
Super článok
5
0
0
Nič moc
O autorovi
Janka Chytráčková Janka Chytráčková
Pomáham šikovným ženám, aby boli šťastné a úspešné. Pridaj sa medzi komunitu skvelých žien, ktoré sa rozhodli žiť svoj život naplno a dosiahnuť viac ! pre moje tajné tipy sa ZDARMA registruj na www.jankachytrackova.sk
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť