Ako správne vyčistiť cestovný kufor alebo batoh

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Občas sa stane, že keď sa vrátite z ciest alebo dovolenky, je potrebné, aby ste vyčistili svoj kufor alebo batoh. Rovnaký problém sa však často môže vyskytnúť u deťoch, ktoré svoje školské batohy rozhodne nešetria. V prvom rade dodržujte odporúčania výrobcu, ktoré zahŕňajú aspoň krátky návod na správne čistenie vášho kufra alebo batohu.

 

Ak sa spoliehate na svoje čistiace schopnosti, tak vždy dodržujte niekoľko pravidiel. Ak sa chystáte váš batoh alebo kufor odložiť, tak si dajte pozor na to, aby bol suchý. Inak sa môže stať, že ak ho po čase vyberiete zo skrine, nájdete v ňom pleseň.

 

Sušiť batožinu na priamom slnku môže spôsobiť vyblednutie farby. Nepriaznivým podmienkam nevystavujte ani škrupinové cestovné kufre. Stačí ich utrieť mokrou handričkou a následne vyleštiť suchou.

 

Neodporúča sa batožinu čistiť v práčke a ani sušiť v sušičke. Preto je vhodnejšie čistenie v rukách. Postačí vám mydlová voda, handrička a mäkšia kefa. Pri čistení nepoužívajte chemické čistidlá, nakoľko by mohli zneutralizovať vodeodolnosť vašej batožiny.

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť