Superantioxidant: Detox tela pomocou čerstvých štiav

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Organic Pharmacy a detox tela pomocou čerstvých štiav

 

Je mnoho typov a diét na detoxikáciu tela. Podľa americkej bylinkárky a naturopatky Lindy Page krátka 3 - 7 denná očista pomncou džúsu je dobrý spôsob, ako uvoľniť toxíny zo systému. Kratšie očisty sa nedostanú do koreňa chronického problému. Čistenie 3 až 7 dní môže vyčistiť systémový kal - prebytočné hlieny, staré fekálie, zachytené bunkové a nepotravinové odpady alebo anorganické zvyšky, ktoré sú súčasťou artritídy.

 

Pár dní bez pevného jedla ponúka osvietený zážitok pre váš životný štýl. Čerstvé džúsy doslova vytiahnu mŕtvu hmotu z tkanív a odplavia ju. Vaše telo sa stáva jednoduchšie "počuť", čo vám hovorí prostredníctvom cravingov, aké potraviny a stravu potrebuje - napríklad túžba po bielkovinových potravinách alebo vitamín B ako napríklad ryža alebo minerály zo zelených potravín. Je to prirodzený biofeedback.

 

Čo následuje?

 

 

Vyčistia sa hlieny a toxíny z črevného traktu a hlavných orgánov. Všetko funguje efektívnejšie, keď sú odstránené toxíny, prekážky a odpady.

 

  • Druhý krok: Obnovenie zdravého tkaniva a obnovenie energie.

 

Pri odstraňovaní prekážok sa regulačné sily vášho tela aktivujú, aby sa obnovili na optimálnych úrovniach. Počas prestavby jesť iba čerstvé a jednoducho pripravené vegetariánske jedlá. Zahrňte doplnky (ako napríklad Superantioxidant od Organic Pharmacy a bylinkovú „medicínu“ pre vaše špecifické potreby.

 

  • Tretí krok: Udržujte svoje telo čisté a bez toxínov.

 

Zmena zvykov životného štýlu je kľúčom k silnému odolnému telu. Spoliehajte sa na čerstvé ovocie a zeleninu, na vlákninu, varenú zeleninu, zrná a semená na silu a zásaditosť, ľahko varené morské jedlá, sójové jedlá, vajcia a nízkotučné syry ako zdroje bielkovín a malé večere na zdravie obehového ústrojenstva. Zahrňte do vašeho živu doplnky stravy, bylinky, cvičenie a relaxačné techniky.

1
Super článok
1
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť