Viete, kde sa môžete naučiť hrať online poker?

Blížiace sa kurzy

Poker je kartová hazardná hrá, ktorá sa hrá buď v klasickej herni alebo kasíne a môže sa hrať aj online, prostredníctvom rôznych online herní.

Niektorí ľudia si o online pokri myslia, že je nezákonný, prípadne ho charakterizujú ako podvod. Dôvodom je, že existuje veľké množstvo internetových stránok, ktoré ponúkajú napríklad bonus za registráciu bez počiatočného vkladu a podobné ponuky. Online poker však podvod rozhodne nie je.

Neustále rastúci počet online pokrových hráčov po celom svete svedčí o tom, že poker je skutočne reálny a obľúbený. Mnoho mladých ľudí ho vníma ako veľmi inteligentnú hru a nadšene sa zapájajú do hrania online pokru, čo je priamym dôkazom jeho prirodzenej príťažlivosti.

Ak aj vás oslovil poker a ste v ňom nováčikom, potom vás bude zaujímať, kde je možné sa ho naučiť hrať.

Škola porku PokerStars

 

PokerStars je online škola, ktorá poskytuje vzdelanie v pokri. Veľkou výhodou je, že táto škola je úplne zadarmo, takže za vzdelávanie neplatíte nič. Okrem toho vás nikto nebude hnať do neustáleho učenia a napredovania, pretože tempo si zvolíte také, aké vám bude vyhovovať.

Škola porku PokerStars poskytuje množstvo vzdelávacích nástrojov, ale aj veľa strategických článkov. Samozrejme, že v tejto online škole nechýbajú ani odborné kurzy a kvízy s najlepšími trénermi pokru.

Tešiť sa môžete nielen na strategické poradenstvo, ktoré je určené pre hráčov všetkých úrovní, ale veľmi obľúbené a zaujímavé sú aj živé tréningy a videá od profesionálov.

Okrem množstva užitočných informácií o pokri, ktoré sa nachádzajú na webstránke spomínanej školy pokru sa môžete dozvedieť aj to, ako sa registrovať do herne PokerStars.

Táto škola porku PokerStars nie je určená len pre začínajúcich pokrových hráčov, na svoje si prídu aj pokročilejší hráči. Bez ohľadu na úroveň zručností či skúseností vám online škola poskytne presne to, čo potrebujete zlepšiť.

Naučte sa aj vy hrať poker prostredníctvom online školy PokerStars, následne získavajte reálne skúsenosti hraním online pokru a dopracujte sa až k víťazstvám. Poker nie je jednoduchý, ale nemusíte zúfať, pretože sa dá naučiť.

1
Super článok
1
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť