Nápady na darčeky ku Dňu otcov: Tričká

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško
Deň otcov

Deň otcov sa neodvratne blíži a spolu s ním aj chvíľka, kedy si milovaný rodič rozbalí váš darček. Ak ste nad darčekom ešte nepremýšľali, môžete siahnuť po niečom kreatívnom. Napríklad takom tričku, ktoré vášmu otcovi akiste vyčarí na tvári široký úsmev.

Niekedy netreba nad darčekom dlho premýšľať, stačí blízkeho člena rodiny obdarovať kúskom, ktorý mu ukáže, ako veľmi vám na ňom záleží. Pokiaľ teda pátrate po nápadoch na darčeky ku Dňu otcov, tričká z eshopu Tričkový sú vašou odpoveďou.

 

Tričko so zmyslom pre humor

 

Má váš otec rád vtipy? Možno aj sám vtipkuje, niekedy tiež na váš účet. Vy mu to tričkom s vtipným nápisom môžete vrátiť aj s úrokami. Tričká s nápisom "Pripravený na výmenu plienky" alebo "Som otec a mám skvelé deti" čakajú iba na vás. Pokiaľ nemáte pocit, že niektorý z nápisov vášho tatka vystihuje, zapojte vlastnú kreativitu a vymyslite nový citát. Taký, ktorý mu bude šitý na mieru. 

 

Tričko pre flegmatika

 

Vraj u vás doma vždy rozhodovala mama? A keď ste sa náhodou niečo opýtali tatka, ten vás poslal preč so slovami "Bež sa opýtať mamy"? No v tom prípade má pre vás e-shop Tričkový kúsok, ktorý túto situáciu presne vystihuje. Tričko "Bež sa opýtať mamy" zaručene nepobaví len vášho otca, ale tiež mamu.

tričko

Tričko podľa povolania, záľuby alebo dátumu narodenia

 

Výber je skutočne široký. Aj preto môžete siahnuť po tričku, ktoré hovorí o povolaní. Možno niekto vášho tatka nazýva mechanikom, no tí najdôležitejší mu hovoria otec. Samozrejme, to nie je všetko, v ponuke nájdete aj tričká podľa záľub alebo dátumu narodenia. Už si stačí iba vybrať to pravé.

 

Kúsky pre tatka aj syna/dcéru

 

Všetci vám hovoria, že ste otcova kópia? Ak to je váš prípad, podčiarknite vašu podobnosť vhodným darčekom - tričkami. Zatiaľ čo sa otec bude premávať v tričku CTRL  C, vy budete mať na sebe tričko CTRL  V. No nie je to skvelé? Nikto ani náhodou nezapochybuje, že patríte k sebe.

 

Mikiny a šálky

 

Pokiaľ má otec tričiek v skrini dosť, siahnite po teplej mikine s vhodným nápisom alebo po šálke, z ktorej si môže vychutnať rannú kávu.

 

Ako ste sa teda rozhodli? Unikátne tričká už totiž chcú, aby ich niekto nosil. Budete to vy a váš tatko?

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť