Nápady na babskú jazdu

Blížiace sa kurzy
Kurz: "Koučing a self koučing v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "Komunikácia, rétorika a asertivita v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "SKVELÝ OBCHODNÍK | obchodné zručnosti a psychológia predaja"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.

Keď sa najlepšie kamarátky stretnú po dlhšom čase, veci sú zrazu divokejšie a bláznivejšie. Koniec koncov, kto tvrdí, že len chlapi sa môžu zabávať? Babské jazdy môžu byť vcelku nudné, ak si dievčatá užijú kvalitnú večeru, trochu si pokecajú, atď. Zároveň to však môže byť omnoho zaujímavejšie, než obyčajná večera a nechcené zamotanie sa do ohováračiek, či obyčajné robenie si a zdieľanie selfies na sociálnych sieťach.

 

Stretnutie s kamarátkami z detstva nie je len bežným stretnutím, a preto by sa malo aj patrične osláviť, tými najzaujímavejšími a najbláznivejšími spôsobmi. Zabáva a vzrušenie by nemalo mať konca. Takže, všetkým kráskam sveta: je čas nahodiť si bláznivé nohavice, je čas nahodiť make-up, no nie len na vašu tvár, ale aj myseľ, a užiť si bláznivú noc. Je čas na chvíľu sa zbaviť svojich partnerov a priateľov, a užiť si nekonečnú zábavu s priateľkami.

 

Tu sú niektoré z najlepších nápadov, ako stráviť ten dlho očakávaný večer s kamarátkami:

1. Nákupná terapia:

 

Viete o čomsi, čo upokojí babu lepšie, než nákupná terapia? Nadšenie z nakupovania nič neprekoná. Nakupovanie, je esenciou v živote dievčat, omladí ich, osvieži ich, a skutočne sa pri ňom uvoľnia. Predstavte si nakupovanie najkrajších kusov šiat, nádherných topánok, drahej kozmetiky, a aromatických vôní. Čo iné, by si ktorékoľvek dievča žiadalo?

 

Nakupovanie je isto skvelý nápad, no čo taká nákupná terapia s vašimi priateľkami? Áno, počuli ste správne! Nie je nič lepšie, než stretko s najlepšími kamoškami vo vašich obľúbených predajniach. Preto si naplánujte skvelú jazdu s kamoškami, počas ktorej si nakúpite všetko možné, po čom ste túžili, ako aj pár vecí ktoré nepotrebujete, no nemôžete im odolať!

2. Začnite sa omladzovať:

 

Čo je lepšie, než hĺbkové omladenie sa a prebudenie sa do čerstvého a oddýchnutého ja? Nič nevyrieši vaše problémy lepšie, než kúpeľná kúra, obsahujúca tie najkrajšie aromatické oleje a ruky expertov, ktorí z vás zmyjú únavu.

 

Naplánujte si teda návštevu kúpeľov spolu s najlepšími kamoškami. Navštívte renomované spa vo vašom meste. Spojte sa s odborníkmi a zverte sa ich rukám s vašimi problémami. Objednajte si spoločnú miestnosť, aby ste s priateľkami mohli relaxovať a klebetiť zároveň. Nechajte si spraviť mani aj pedi. Vyberte si svoje obľúbené farby. Užite si kvalitný kúpeľný zážitok so svojimi najbližšími babami. Na tú noc nikdy nezabudnete.

3. Kasíno, kasíno!

 

Kto vraví, že baby nemôžu chodiť do kasína? Kto vraví, že dámy môžu do kasína, len ako sprievod svojich partnerov? Odbúrajte tieto mýty a naplánujte si jedinečný kasíno výlet s priateľkami, a užite si ten slávnostný čas. S istotou vám vaši muži chýbať nebudú.

 

Je množstvo hier, ktoré si v kasíne môžete užiť všetky pri jednom stole. Hry, ako poker, blackjack, ruleta, kartové hry, a mnoho iných kasíno hier si môžete užiť do sýtosti. Nie len to, v kasínach si tiež môžete užiť viacero ovocných automatov a užiť si s nimi kopu zábavy. Tu sa to ale ani z ďaleka nekončí. Predstavte si, že trafíte jackpot! Vaša dámska jazda bude isto v svetlách reflektorov. Preto si už tento víkend vyrazte na dámsku jazdu do kasína. Objednajte si tie najlepšie drinky a posrkávajte si ich, zatiaľ čo hráte o veľké peniaze. Nezabudnite zapôsobiť na všetky dámy okolo. Naučte ich, že aj baby vedia hrať a vyhrávať!

 

Ale pozor: Majte mieru! Kasino má oproti hráčom matematickú výhodu.

4. Kluby:

 

Je čas nahodiť top šaty a opätky. Je čas podupkávať do rytmu veselých tónov, ktoré vám naservíruje váš obľúbený DJ. Je čas oprášiť staré tanečné kroky a zladiť ich s tónmi hudby. Veď teraz je čas, vytancovať si srdce a cítiť sa slobodná, ako vták, vysoko nad svetom.

 

Tanec má na každého spôsob, akým uvoľní každého človeka, od malého dievčatka, až po zrelú dámu. Tanec prináša vzrušenie a zábavu. Tanec nie je ničím, než terapiou a nič vás nerozhýbe lepšie, ako hlasné melódie vo vašom obľúbenom klube. Vibrácie, davy, DJ, drinky, a vaša partia – to je to najlepšie zo života. Naplánujte si teda vzrušujúci výlet do vášho obľúbeného klubu so zvyškom gangu. Užite si tie najlepšie tanečné kreácie. Kričte, keď DJ spustí tvoje tóny a uisti sa, že táto párty sa nikdy neskončí.

5. Psst! Párty len pre dospelých:

 

Tie dni, keď by si baby bavili na nudných jazdách a oslavách, s kultivovaným správaním a obyčajnou večerou. Je čas okoreniť si to a dopriať vyvrcholenie vašej babskej jazde.

 

Zbavte sa nudných party a zvoľte dospelácku party, a prebuďte ňou to zlé dievča vo vás. Zvoľte si oblečenie s kostýmami playboy. Kúpte si tie najvýstrednejšie a najdivokejšie dospelácke hračky, a bavte sa s nimi celú noc bez toho, aby sa o tom dozvedeli vaši chlapi. Vzájomne si zdôverte svoje najtajnejšie fantázie a nechajte sexy kecy a smiech plynúť, spolu s nekonečnými úsmevmi. Nech je z toho noc, na ktorú nikdy nezabudnete. Úprimne si vylejte svoje srdcia a umožnite kamarátkam dotvoriť tú najbláznivejšiu atmosféru, akú ste kedy zažili.

 

Ktorý nápad využijete, ako prvý, pre svoju babskú jazdu, čo?

 

 

Zdroj: https://www.svenskautomaten.net

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť