Len kamarát (len pre 18+)

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Láska... neviem čo je to láska a ani nechcem vedieť. Byť na niekom závislá, neustále napätá, čo robí, kde je a ako sa má. Písať mu bezvýznamné sms-ky, na ktoré vám poväčšine neodpovie, dávať mu sex ponuky, len preto, aby som dúfala, že si ho pripútam. Počúvať neustále klamstvá ako vás miluje a nakoniec sa dozviete, že to všetko bola iba lož, lebo ho nájdete v posteli svojej najlepšej priateľky?

 

Tak takto nejako by som opísala moje doterajšie skúsenosti s láskou... práve kvôli tomu som s láskou skončila. Užívam si života... zabávam sa a sexujem. Áno stále a na každom rohu a vôbec sa za to nehanbím a navyše nerobím escort služby. Je to predsa normálna ľudská potreba. Ale aby ste ma správne pochopili... nesexujem s každým... len s jedným pravidelne... je to môj najlepší kamarát a takto sa to všetko začalo...

 

Prišla som o priateľa a išla som sa von zabávať s mojím kamarátom. Tancovali sme, pili, začali sme sa bozkávať ... a ani neviem ako som sa ocitla nahá v jeho byte. Díval sa na mňa tak uprene a potom ma sotil na posteľ.

 

Milovali sme sa najprv pomaly, nežne, potom rýchlejšie a dravo. Jeho penis neustále narážal do mojej vagíny. Hladkal mi prsia, bozkával ich, stláčal ich... búchal ma po zadku. Bozkával ma na krku, všade. Netrvalo dlho a prišiel jeho vrchol. Keď sme vytriezveli, obidvaja sme si uvedomili, čo sa vlastne stalo... na prekvapenie sme však neboli znechutení... naopak páčilo sa nám to. Bolo to úžasné a tak sme sa dohodli, že v tom budeme pokračovať... žiadne city, iba kamaráti a sex. Vždy keď sme sa stretli sme sa na seba vrhli... neskutočne ma priťahoval.

 

Opäť som sa ocitla v jeho byte. Prišla  som iba na návštevu... lebo mi chýbal, ale nepriznala som sa mu. Vymyslela som si nejakú trápnu výhovorku. Stiahol mi šaty a odtiahol podprsenku. Bolo to úžasné. Prisal sa na moju bradavku a krúžil po nej jazykom. Vzdychala som. Stiahol mi tanga a ja som si sadla na stôl. Vyložila som si hore nohu a on ma začal lízať. Najprv krúžil potom mi strčil jazyk do dierky. Olízal si prst a dal mi ho dnu... o chvíľu pripojil aj druhý. Oči som mala zavreté a užívala som si tieto krásne chvíle. Bola som vzrušená a neskutočne nadržaná. Chcela som, aby sa konečne vyzliekol a vrazil mi ho dnu. On však neprestával hýbať prstami a lízať ma.

 

Vytiahla som ho hore a stiahla mu nohavice. Jeho penis stál a bol pripravený, aby som si ho vzala do úst. Začala som ho fajčiť. Olízala som mu čepku a hrala som sa s ňou. Postupne som si ho dala do úst celý. Netrvalo dlho a vytiahol ma hore na stôl. Posadila som sa a rozkročila nohy. Pobozkal ma a vrazil ho dnu. Bol nažhavený a túžil po tom tak veľmi ako ja. Bolo to však zároveň aj veľmi nežné a romantické. Stále ma bozkával a uprene sa na mňa pozeral. Na chvíľku prestal prirážať a zadíval sa na mňa.

 

Zašepkal mi: „Prepáč, ale zamiloval som sa,“ sklopil zrak. Nadvihla som mu tvár a pobozkala som ho: „Ja tiež,“ usmiala som sa. A tak slastne vyvrcholil. Teraz viem, že priateľstvo bez lásky neexistuje. 

7
Super článok
7
1
1
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť