Keď je tantrická masáž zážitkom

  • 13.12.2017
  • A Mb
  • 0
  • 2881
  • 0
  • 0
Blížiace sa kurzy
Kurz: "Koučing a self koučing v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "Komunikácia, rétorika a asertivita v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "SKVELÝ OBCHODNÍK | obchodné zručnosti a psychológia predaja"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Tantrická masáž

Každý z nás má rád masáže. Uvoľnenie a relax po náročnom dni. Zároveň sú nám príjemné nežné dotyky, hladenie s erotickým nádychom. Spojenie týchto dvoch prvkov nám tvorí základ tantrickej masáže. Jednak sa po nej cítime uvoľnení a odreagovaní pričom sa v nás prebúdza sexuálna energia. Tantra masáž je totiž masáž celého tela a nevynechávajú sa pri nej ani intímne partie.

 

Čo je tantrická masáž

 

Tantra masáž je erotická masáž avšak ľudia si častokrát myslia, že pri nej ide iba o vyvrcholenie a je to akousi erotickou službou. To však nie je pravda. Stáva sa, že pri tantrickej masáži príde k vyvrcholeniu, ale nie je to hlavným elementom, na čom si tantrická masáž zakladá. Cieľom je skúmanie tela. Čo všetko so mnou spravia dotyky toho druhého. Dotyky jemné a pomalé alebo rýchle a výrazné. Precítenie celého tela.

 

Na výber je viacero druhov tantra masáží. Cez romantickú, kde si pre vás v salóne okrem masáži pripravia aj romantickejšie prostredie so sviečkami, vínom a dobrou hudbou až po exotickú nuru masáž, kde sa tantra masérka celá natrie nuru gélom, ktorý uľahčí trenie vašich tiel. Dokonca máte možnosť vyskúšať tantra masáž aj so svojím partnerom a vybrať si párovú tantra masáž. Každopádne pri každej z týchto druhov by ste mali zažiť úplne nový zmysel vašej sexuality.

 

Ako dosiahnem nezabudnuteľný zážitok

 

V prvom rade musíte byť uvoľnení, bez toho to nepôjde. Ak ste sa rozhodli pre tantrickú masáž v profesionálnom tantrickom salóne, ostych pred neznámymi ľuďmi musíte dať preč. Ak sú vám dotyky cudzích ľudí nepríjemné, tantrická masáž v salóne nemusí byť pre vás vhodná. Treba však pripomenúť, že tantra masérky sú naozaj profesionálky a vedia ako vás uvoľniť. Sú milé a príjemné a počkajú na ten čas, kedy budete naozaj pripravení. Dopomôže vám v tom relaxačná hudba, vôňa celej miestnosti, luxusné priestory či pohár dobrého vínka.

 

Ak si stále myslíte, že tantra masáž v salóne nie je pre vás, vyskúšajte tantra masáž doma s vašim partnerom. Predsa len ho poznáte, a preto bude uvoľnenie rýchlejšie. Môžete mu taký tantra salón pripraviť aj u vás v spálni. Stlmte svetlá, zapnite hudbu a sexy sa oblečte. Vášho miláčika si vyzlečte a masírujte ho jemne celým telom. Začnite hlavou, postupujte cez chrbát až ku dolným končatinám. Partnera si pretočte aj na druhú stranu a pokračujte v jemnom hladení či škrabkaní. Okrem vašich dlaní viete využiť aj iné pomôcky pre masáž. Hodvábne šatky, pierka či vaše vlasy. Kreatíve sa medze nekladú. Na záver, keď už budete obaja na vrchole svojho precítenia, prejdite k intímnym partiám. Pohľadte mu aj tie. Nezabúdajte, nejde o orgazmus (aj keď ten určite príde), ide o naplnenie sexuálnej energie, preto sa s masážou intímnych partií neponáhľajte. Keď už si myslíte, že ste svojmu partnerovi dali maximum zo svojej tantrickej masáže, nechajte aj jeho nech sa činí. Určite bude chcieť niečo viac a zažiť tak úplné vyvrcholenie, ktoré bude dlhšie a o to intenzívnejšie.

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
A Mb A Mb
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť