Dekorácie na párty a oslavy, ktoré by Vám nemali chýbať

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Oslavy a párty sú udalosti, na ktoré sa vždy tešíme. Predstavujú možnosť stretnúť sa s priateľmi a rodinou, vychutnať si spoločnosť a zároveň osláviť dôležité míľniky v našich životoch. Čo by však bola oslava bez dekorácie? Premyslená výzdoba dokáže povzniesť každú udalosť na úplne novú úroveň. V poslednom čase bádame vzostup najmä tematických osláv, ktoré sú ladené do jedného konkrétneho štýlu. Umožňuje nám to uchopiť tému a pomocou jednoduchých prvkov sa vyhrať s jej dokonalým stvárnením. Dnes Vám prinášame prehľad najznámejších a zároveň najobľúbenejších dekorácií, ktoré by na Vašej oslave rozhodne nemali chýbať. Po akých párty doplnkoch siahnete Vy?

Balóny

1. Balóny

 

Prvá priečka v našom zozname patrí nestarnúcej klasike, ktorá je stále mimoriadne obľúbená. Balóny sa držia na prvej priečke, pretože dokonale zapadajú do každej témy, skvelo sa s nimi pracuje a je možné ich tvarovať do množstva podôb. Balóny sú jednoducho perfektným chameleónom, pri ktorom sa začína každá výzdoba. Poňať ich môžete i kreatívnou cestou a vytvoriť z balónov nápadité 3D objekty v podobe paliem.

 

2. Bannery a nápisy

 

Na poli narodeninových párty doplnkov si už veľmi dlhý čas získavajú pozornosť bannery a nápisy. Uvažovali ste už nad nimi? Týmto spôsobom je možné vytvoriť krásne narodeninové prianie, ktoré bude súčasťou výzdoby. Umiestniť ho môžete napríklad nad stôl s dobrotami. Ak je narodeninová oslava prekvapením pre oslávenca, pripravený banner prekvapenie dotiahne do úspešného konca. Dnes nájdete množstvo nápadov, ako takýto banner vytvoriť. Originalita a nápaditosť sa vždy cení. Napríklad sa môžete dohodnúť spolu s ostatnými hosťami na oslave a každý z Vás pridá na banner svoje vlastné prianie pre oslávenca.

3. Handmade kúsky

 

Párty kúsky môžete poňať i úplne odlišným spôsobom a staviť na jednoduché prvky, ktoré skombinujte dohromady. Neviete ako na to? Poradíme Vám. Zvoľte napríklad jednoduché číre poháre alebo na fľaše na zaváraninu. Pomaľujte ich vodovými farbami a do ich vnútra umiestnite sviečku alebo svetelnú reťaz s drobnými svetielkami. Týmto spôsobom získate nádherne nápaditý kúsok výzdoby zo zdanlivo bežného prvku.

 

4. Obrúsky

 

Vždy sa zídu a väčšinou predstavujú len šedú eminenciu medzi ostatnými prvkami. Dovoľte im zažiariť a dolaďte ich tak, aby kráčali ruka v ruke s konečnou výzdobou. Organizujete záhradnú párty, ktorá sa bude niesť na vlne prírodných motívov? Zvoľte obrúsky s prvkami listov alebo kvetov. Detská oslava? Obrúsky so vzorom obľúbených rozprávkových postavičiek rozhodne deti zaujmú.

 

5. Párty oblečenie a doplnky

 

Organizujete pravú pirátsku narodeninovú oslavu? Chcete náladu ešte viac odľahčiť a siahnuť po obľúbených papierových klobúčikoch? Skvelý krok. Voľbou krásneho párty oblečenia alebo doladením doplnkov získate ešte krajší zážitok z celej oslavy.

 

Vytvoriť krásnu výzdobu si nežiada veľa. Dôležité je siahnuť po dobrých nápadoch a pustiť sa do procesu tvorenia s radosťou.

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť