Registrácia na SLOVAK FLOORBALL CUP 2K16 v plnom prúde!

Blížiace sa kurzy

Turnaj nesie meno Slovak Floorball Cup, podľa hlavného organizátora, ktorým je najväčší florbalový portál na Slovensku, Slovak Floorball. Prvý ročník sa uskutoční v termíne od 2.-4. Septembra 2016 v Bratislave. 

 

Hrdým florbalovým mediálnym partnerom tohto turnaja sme aj MY portál iamcool.sk a tiež internetový obchod s Jerky a Beef Jerky susenemaso.sk, ktorý prevádzkuje spoločnosť MANDRA, s.r.o.. A prečo hrdým? Tento turnaj sa od tých ostatných vo veľmi veciach líši. Je to turnaj pre mládež aj dospelých, ktorý prvýkrát v slovenskej florbalovej histórii privíta slovenské a české elitné tímy.

 

Už teraz je potvrdený druhý najúspešnejší český florbalový tím, 1. SC Vítkovice, ktoré si zahrajú v mužskej elitnej kategórii. Okrem tejto kategórie, do ktorej tímy pozývame, sa otvárajú aj ďalšie štyri. Pre mužovženy,dorastencov a mladších žiakov

 

Slovak Floorball Cup nebude len turnaj o florbale, ale aj o zábave a o akomsi utužovaní kolektívu, pretože okrem pozerania sa na slovenské a české elitné tímy, si môžete vyskúšať vodné športy či zažiť fantastickú párty na Zlatých pieskoch, vďaka spolupráci s Wakelake

 

No, a ako ešte lepšie utužiť kolektív? Napríklad aj fantastickým ubytovaním v autokempe či chatkách na Zlatých pieskoch až po samotné hotely. 

 

Turnajové florbalové mestečko Vám ponúka päť hál, ubytovanie, nákupné centrá, kúpaliská či jazerá v bezprostrednej blízkosti bratislavskej MHD. A toto všetko len približne osem minút jazdou električkou. 

Pánske technické bundy - sportmoda.sk

Pánske technické bundy - sportmoda.sk

Potrebujete si pred sezónou kúpiť novú hokejku či nejaké florbalové vybavenie? Priamy spoj z turnajového florbalového mestečka Vás zavezie až priamo do kamennej predajne najväčšieho florbalového obchodu na Slovensku, Florbal4U.com, kde sú pre Vás pripravené stovky nových hokejok a množstvo florbalového vybavenia, samozrejme, aj pre brankárov.

 

Stánok Florbal4U.com budete môcť nájsť aj v samom centre turnaja Slovak Floorball Cup 2K16. 

 

Na záver už len doplníme, že mužská elitná kategória odohrá svoje zápasy v Hant aréne, ktorá ma kapacitou pre viac ako 5000 divákov. Hrať sa bude na povrchu Gerflor, na ktorom sa konajú svetové florbalové akcie ako kvalifikácie či samotné majstrovstvá sveta. A po vzore z NHL sme pristúpili aj na zmenu systému predĺženia v play-off, ktoré sa bude hrať systémom 3na3. 

Ak vás turnaj zaujal, registrovať sa je možné na www.slovakfloorballcup.sk

SLOVAK FLOORBALL CUP 2K16

SLOVAK FLOORBALL CUP 2K16

1
Super článok
1
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť