Radikalizácia spoločnosti

Blížiace sa kurzy

Pre strom nevidíme les. Nikdy nemôžeme zvíťaziť, pokiaľ nevieme, KTO je náš skutočný nepriateľ. Keď nám masmédiá ponúknu vo svojich článkoch, či reportážach 50% pravdy, tak je to čo? Benjamin Franklin kedysi dávno povedal:

Polovica pravdy je často veľká lož.

V krajinách ako Francúzsko, či Nemecko ľudí neprestávajú desiť teroristické útoky. No KTO ich to skutočne potrebuje paralyzovať strachom, aby sa nakoniec podvolili ich moci a zároveň odpútali pozornosť občanov od blížiaceho sa pádu zdegenerovaného, chorého systému? "Moslimskí teroristi"? Dlhová bublina je nafúknutá do takých obrích rozmerov, že sa to javí ako zázrak, ak ešte nepraskla.Súčasný systém riadenia sa dá zachrániť jediným spôsobom a to je veľký vojnový konflikt... Nič iné ho nespasí! Preformátovanie sveta a svetovej ekonomiky je naozaj nevyhnutné, ale to sa dá urobiť aj ináč ako prostredníctvom vojny, či ďalšieho zotročenia bežného obyvateľstva, ale túto možnosť ONI nechcú vidieť. Pokúsme sa pochopiť, že „moslimskí teroristi“ sú len obyčajnými pešiakmi na šachovnici, zmanipulované, podvedené obete, ktoré môžu byť veľmi nebezpečnou zbraňou, preto si ich nesmieme pustiť k nám domov..., že islamizácia Europy je dlhodobý plán, ktorý vynikajúco poslúži k radikalizácii spoločnosti, či náboženskej nenávisti. No v rukách KOHO sú tieto zblúdené osoby, KOHO je tento deštruktívny plán?

Sú to tí, pre ktorých je MOC všetkým a posledné o čo by chceli prísť je kontrola nad globálnymi riadiacimi procesmi. Sú to tí, ktorým patria aj v úvode zmieňované masmédiá, tak skutočne nečakajme, že sa z nich dozvieme pravdu. Ponúknu nám z nej len toľko, koľko nám ponúknuť potrebujú, aby nás vmanipulovali tam, kam treba. Ja ich nazývam PARAZITI, lebo sa mi to javí ako najvýstižnejšie označenie tej úzkej skupinky osôb, ktorá sa priživuje na ľuďoch, manipuluje ich mysle vytváraním informačného poľa, ktoré potom zneužíva vo svoj prospech. Často sa stretávam aj s označením mocenská elita, či globálny prediktor. Niečo som o nich písala aj v článku "Nepohodlný pán Fico"

Ak označíme nejaký teroristický útok operáciou pod falošnou vlajkou, neznamená to, že sa akcia neudiala. Udiala... niečo sa naozaj udialo, len to bolo v réžii niekoho iného ako sa na prvý pohľad má občanom zdať, a možno to aj prebehlo celkom odlišne ako nám nakoniec ponúkli médiá (je prinajmenšom čudné, že po teroristickom útoku v Nice nepoužili tie slávne médiá autentické zábery zo 140 kamier, ktoré sa nachádzajú v dotknutej oblasti). Tieto podvratné „divadelné predstavenia“ bývajú vedené tajnými službami CIA /Mossad a bohužiaľ s nimi väčšinou spolupracujú aj vlády dotknutých štátov, keďže sú to všetko nástroje, bábky parazitov. Páchatelia, ktorí majú byť videní a označení za vinníkov samozrejme tesne po útokoch zomierajú s podivnými slovami na perách. Pravdaže aj to má svoj dôležitý zmysel... Paraziti celé veky pracujú na princípe „Rozdeľuj a panuj!“ Vytvárajú nám fiktívnych nepriateľov, generujú v spoločnosti nenávisť, strach, hnev: kresťanstvo – islam... ľavica - pravica... Rus – Američan... Jednoducho v nás živia nenávisť, aby nás mohli jednoduchšie ovládať, manipulovať, zotročiť. Záleží na tom, že kresťanstvo aj islam sú ideológie, ktoré majú toho istého pána, ktorému slúžia?

Množstvo teroristických útokov v Európe sa bude s blížiacimi voľbami v USA stále stupňovať. Kto ešte nepochopil, že globálna politika je prepojená, a že aj také na pohľad „neškodné“ štrajky učiteľov, sestričiek, či pouličné cirkusy pred bytovkami na tom malom, ale Bohom nezabudnutom Slovensku majú niečo spoločné, tak by bolo načase, aby sa nad tým aspoň zamyslel. Všetko so všetkým súvisí... Naše opozičné politické strany sa nechali vedome, či nevedome stiahnuť do mocenských hier, v ktorých ide o destabilizáciu štátov Európy. Ľudia, všetkým by som nám priala vyššie platy, dôchodky, potrestanie zradcov národa, zradcov krajiny... dôstojný život, aký si naozaj zaslúžime, ale neprajem nám to za takúto cenu! Za cenu pošliapania našej vlasti. Ochraňujme svoju krajinu, bojujme za ňu múdro a na všetkých úrovniach Bytia. Budme vnímaví, pozorní, obozretní... aby sme sa jedného dňa nezobudili so zistením, že pochodujeme do taktu neviditeľného, ľstivého bubeníka. Paraziti potrebujú, aby sa Európa zmietala v poriadnom chaose, občianskych nepokojoch, prevratoch, ..to chcú zlodeji ľudských duší.... Aby potom mohli prísť ako spasitelia a všetkých nás tu „zachrániť“.