Radikalizácia spoločnosti

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Pre strom nevidíme les. Nikdy nemôžeme zvíťaziť, pokiaľ nevieme, KTO je náš skutočný nepriateľ. Keď nám masmédiá ponúknu vo svojich článkoch, či reportážach 50% pravdy, tak je to čo? Benjamin Franklin kedysi dávno povedal:

Polovica pravdy je často veľká lož.

V krajinách ako Francúzsko, či Nemecko ľudí neprestávajú desiť teroristické útoky. No KTO ich to skutočne potrebuje paralyzovať strachom, aby sa nakoniec podvolili ich moci a zároveň odpútali pozornosť občanov od blížiaceho sa pádu zdegenerovaného, chorého systému? "Moslimskí teroristi"? Dlhová bublina je nafúknutá do takých obrích rozmerov, že sa to javí ako zázrak, ak ešte nepraskla.Súčasný systém riadenia sa dá zachrániť jediným spôsobom a to je veľký vojnový konflikt... Nič iné ho nespasí! Preformátovanie sveta a svetovej ekonomiky je naozaj nevyhnutné, ale to sa dá urobiť aj ináč ako prostredníctvom vojny, či ďalšieho zotročenia bežného obyvateľstva, ale túto možnosť ONI nechcú vidieť. Pokúsme sa pochopiť, že „moslimskí teroristi“ sú len obyčajnými pešiakmi na šachovnici, zmanipulované, podvedené obete, ktoré môžu byť veľmi nebezpečnou zbraňou, preto si ich nesmieme pustiť k nám domov..., že islamizácia Europy je dlhodobý plán, ktorý vynikajúco poslúži k radikalizácii spoločnosti, či náboženskej nenávisti. No v rukách KOHO sú tieto zblúdené osoby, KOHO je tento deštruktívny plán?

Sú to tí, pre ktorých je MOC všetkým a posledné o čo by chceli prísť je kontrola nad globálnymi riadiacimi procesmi. Sú to tí, ktorým patria aj v úvode zmieňované masmédiá, tak skutočne nečakajme, že sa z nich dozvieme pravdu. Ponúknu nám z nej len toľko, koľko nám ponúknuť potrebujú, aby nás vmanipulovali tam, kam treba. Ja ich nazývam PARAZITI, lebo sa mi to javí ako najvýstižnejšie označenie tej úzkej skupinky osôb, ktorá sa priživuje na ľuďoch, manipuluje ich mysle vytváraním informačného poľa, ktoré potom zneužíva vo svoj prospech. Často sa stretávam aj s označením mocenská elita, či globálny prediktor. Niečo som o nich písala aj v článku "Nepohodlný pán Fico"

Ak označíme nejaký teroristický útok operáciou pod falošnou vlajkou, neznamená to, že sa akcia neudiala. Udiala... niečo sa naozaj udialo, len to bolo v réžii niekoho iného ako sa na prvý pohľad má občanom zdať, a možno to aj prebehlo celkom odlišne ako nám nakoniec ponúkli médiá (je prinajmenšom čudné, že po teroristickom útoku v Nice nepoužili tie slávne médiá autentické zábery zo 140 kamier, ktoré sa nachádzajú v dotknutej oblasti). Tieto podvratné „divadelné predstavenia“ bývajú vedené tajnými službami CIA /Mossad a bohužiaľ s nimi väčšinou spolupracujú aj vlády dotknutých štátov, keďže sú to všetko nástroje, bábky parazitov. Páchatelia, ktorí majú byť videní a označení za vinníkov samozrejme tesne po útokoch zomierajú s podivnými slovami na perách. Pravdaže aj to má svoj dôležitý zmysel... Paraziti celé veky pracujú na princípe „Rozdeľuj a panuj!“ Vytvárajú nám fiktívnych nepriateľov, generujú v spoločnosti nenávisť, strach, hnev: kresťanstvo – islam... ľavica - pravica... Rus – Američan... Jednoducho v nás živia nenávisť, aby nás mohli jednoduchšie ovládať, manipulovať, zotročiť. Záleží na tom, že kresťanstvo aj islam sú ideológie, ktoré majú toho istého pána, ktorému slúžia?

Množstvo teroristických útokov v Európe sa bude s blížiacimi voľbami v USA stále stupňovať. Kto ešte nepochopil, že globálna politika je prepojená, a že aj také na pohľad „neškodné“ štrajky učiteľov, sestričiek, či pouličné cirkusy pred bytovkami na tom malom, ale Bohom nezabudnutom Slovensku majú niečo spoločné, tak by bolo načase, aby sa nad tým aspoň zamyslel. Všetko so všetkým súvisí... Naše opozičné politické strany sa nechali vedome, či nevedome stiahnuť do mocenských hier, v ktorých ide o destabilizáciu štátov Európy. Ľudia, všetkým by som nám priala vyššie platy, dôchodky, potrestanie zradcov národa, zradcov krajiny... dôstojný život, aký si naozaj zaslúžime, ale neprajem nám to za takúto cenu! Za cenu pošliapania našej vlasti. Ochraňujme svoju krajinu, bojujme za ňu múdro a na všetkých úrovniach Bytia. Budme vnímaví, pozorní, obozretní... aby sme sa jedného dňa nezobudili so zistením, že pochodujeme do taktu neviditeľného, ľstivého bubeníka. Paraziti potrebujú, aby sa Európa zmietala v poriadnom chaose, občianskych nepokojoch, prevratoch, ..to chcú zlodeji ľudských duší.... Aby potom mohli prísť ako spasitelia a všetkých nás tu „zachrániť“.

Možno by nebolo na škodu, zapamätať si jednu dôležitú rovnicu:

Mierotvorca = páchateľ

Čo by sme teda mali robiť, aby sme sa nakoniec nestali len bezduchými bábkami v rukách mocných? Len druhou bojujúcou stranou v konflikte, v ktorom sa dvaja budú biť... no zvíťazí tretí? Poučili sme sa z histórie, v ktorej stáročia zomierali v zákopoch najcennejší ľudia a tí čo bažili po vojne, len z bezpečného miesta poťahovali za špagáty? Život buď žijeme povrchne, alebo pri ňom aj premýšľame, pozorujeme, utvárame si svoj vlastný obraz nie len o situáciách navôkol, ale aj z globálneho hľadiska. Naši otrokári pracujú na tej najvyššej globálnej úrovni... Riskujeme možno mnoho, keď sa rozhodneme čeliť skutočnému nepriateľovi, ale môžeme stratiť oveľa, oveľa viac, ak ho odmietneme vidieť! Jediný spôsob ako sa účinne brániť a nedať sa ovládať je: poznať svojho nepriateľa a pochopiť ako premýšľa. Je to chobotnica, ktorú nie je jednoduché pochopiť, no v momente ako sa o to začneme pokúšať, poodhalia sa nám najrôznejšie tajomstvá a množstvo dielikov skladačky postupne začne zapadať do seba. Čím lepšie budeme parazitov poznať, o to odolnejší bude náš národ, či spoločnosť.

Mnohé zo súčasných globálnych problémov sú umelo vytvorené, za účelom udržania ľudí v strachu, strese a pod neustálym tlakom, aby nemali čas sa zamýšľať nad smerovaním sveta a podstatou Bytia. Uvedomenie si seba samého totiž prirodzene vedie k vlastnému oslobodeniu od systému a o to samozrejme nemajú paraziti záujem. Slobodný otrok je neposlušný otrok a postupne sa stáva slobodným človekom.

Ľudia... buďme opäť ľuďmi :o)  

Za dva týždne dokážu noviny uviesť nesúdny dav do takého besnenia a zloby, že muži sú ochotní okamžite sa navliecť do vojenského a zabíjať... a nechať sa zabíjať pre ničotné záujmy hŕstky ľudí, ktorí sú na niečom takom zainteresovaní.

 

Einstein

72
Super článok
72
3
3
Nič moc
O autorovi
Michaela Michelová Michaela Michelová
Narodila som sa s divokou krvou v žilách... Celé roky som si myslela, že ma nikto nedokáže skrotiť... až som si jedného krásneho dňa uvedomila, že som skrotila sama seba :)
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Lukáš Mikulaško
Lukáš Mikulaško, 03.08.2016 o 19:48
Článok sa nesie v dosť pochmúrnom tóne a zároveň mi príde celkom abstraktný. Úprimne, mám pocit, že často študujete konšpiračné teórie alebo ste sa stala obeťou masmédií. Ale moja otázka znie, kto konkrétne je ten "parazit" alebo nepriateľ, ktorého nevidíme?

Odporúčam viac členiť text resp. ak je to takto zhustené, ťažšie sa to číta.
Terezkaterka
Terezkaterka, 30.10.2016 o 12:40
Lukáš, Vy ste tak nechápavý, alebo sa takým robíte. Hádam by ste to nechceli aj s rodným číslom tých parazitov.
Lukáš Mikulaško
Lukáš Mikulaško, 31.10.2016 o 00:00
Nie, rodné čísla nepotrebujem. Stačia mi mená. Bez nich článok nedáva zmysel. Ak niečo alebo niekoho kritizujem, tak to aspoň pomenujem. Buď problém, alebo osobu alebo nech ma daná kritika svojho adresáta. Nie všetci sme experti na konšpiračné teórie.
Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť