Otvorený list Róbertovi Ficovi

Blížiace sa kurzy
Michaela Michelová

Vážený pán premiér, dovoľujem si Vám ako zástupcovi slovenského národa, ktorý má zodpovedne, čestne a často i nekompromisne hájiť záujmy našej krajiny, a teda aj moje vlastné, touto cestou napísať svoj osobný názor na azylovú politiku EÚ. Myslím, že môj list na Vašu adresu je opodstatnený, keďže to máte byť práve Vy ako zástupca Slovenska kto v spolupráci s Európskou komisiou pripravuje alternatívny návrh reformy azylovej politiky EÚ.

 

O tomto novom návrhu sa má následne rokovať na decembrovom summite, ktorý bude z hľadiska nášho predsedníctva tým posledným. Čo keby sa práve na ňom prestalo šaškovať, zahmlievať, zbytočne mrhať peniazmi daňových poplatníkov, aby sa nakoniec zhrnulo, že sa nič nevyriešilo? Čo keby sme konečne prasknuté potrubie, z ktorého sa valí voda opravili namiesto toho, aby sa valiaca voda prerozdeľovala po okolitých krajinách? Či už budeme viac solidárni, alebo menej solidárni... to nikdy nebude riešením pre vzniknutú situáciu. Začnite konečne riešiť príčiny imigračných vĺn, ktoré zaplavujú našu krásnu Európu, lebo sa jedného dňa stane, že sa utopí... podobne ako bájna Atlantída.

 

Aké sú príčiny migrácie smerujúcej do Európy? Osobne viem o troch, ale tú hlavnú príčinu viete určite veľmi dobre aj Vy, či každý človek, ktorý sa aspoň trošku zaujíma o globálnu politiku. Je ňou tzv. „demokratizácia“ krajín, ktoré nie sú také poslušné ako si mocní tohto sveta predstavujú, a tak si vždy nájdu nejakú zámienku na to, aby im mohli domov priniesť ich vlastnú predstavu demokratizácie. Sú tak bezohľadní, že sa im neštíti obetovať ani tisícky vlastných ľudí, aby mali vhodnú zámienku na rozpútanie vojny. Veľmi krásne to predviedli 11. septembra 2001 a počnúc týmto dátumom spustili projekt, ktorý si nazvali „vojnou proti terorizmu“. No v skutočnosti je táto vojna vedená proti ľuďom, čiže aj proti mne, Vám, Slovákom, Nemcom, Rusom, Američanom... atd. Ľudí je predsa treba neustále niečím strašiť, inak začnú moc myslieť a prestanú len preberať podsunuté informácie. Je smiešne myslieť si, že bojujú s akýmsi terorizmom, keď si ho v postate vytvorili sami prostredníctvom CIA a Mossadu.

 

Bolo toho skutočne ešte málo, aby sme naďalej mlčali a tvárili sa, že sme hluchí, slepí a hlavne... nemajúci v sebe štipku spravodlivosti? Afganistan, Irak, Líbya, Ukrajina, Jemen, Sýria... Dokedy ešte mieni Európa a spolu s ňou aj Slovensko stáť na strane amorálnosti, krutosti a bezohľadnosti? Mne osobne je z toho zle, len pomedzi prsty sa dokážem pozerať na tú nespravodlivosť, ktorá tak krásne bujne všade navôkol. Sankciami trestáme obeť, velebíme páchateľa. To sa naozaj v tom klbku hadov nenájdu nejaké osobnosti, ktoré nahlas a na rovinu povedia, že sa treba postaviť na stranu Ruska??? Táto krajina bojuje skutočne proti terorizmu, čo si tá "skvelá" elita USA nemôže dovoliť, pretože by ničili to, čo sami stvorili. Nástroj, prostredníctvom ktorého realizujú svoje bezohľadné ciele, po ktorých zostávajú zničené krajiny, milióny mŕtvych, popol a spúšť.

 

Druhý dôvod a príčina záplavy Európy migrantmi súvisí s už zmieňovanou „vojnou proti terorizmu“, ktorá je zamaskovanou vojnou proti ľuďom ako takým. No masky padajú! ... a pravda sa stále nástojčivejšie prediera na povrch. Dôvod tejto nechutnej vojny je celkom prostý. Majitelia zemegule nepotrebujú množstvo uvedomelých ľudí, ktorí budú stále vo väčšom množstve objavovať podstatu Bytia i to, že svoju vlastnú moc nevedomky vložili do rúk čudných bytostí, ktoré postrádajú akýkoľvek charakter, či ľudskosť v tom pravom slova zmysle. A tak si ju budú brať späť!... Nedovolia, aby skončili ako očipované nosiče energie, ktorú budú paraziti využívať na svoje ciele. Ich cieľ, v ktorom už nemajú zostať stopy po skutočnom človeku, ale len akýsi biorobot, či otrok, to nie je náš cieľ! A tak sa stále viac a viac ľudí prebúdza a postupne sa oslobodzuje z tohto amorálneho systému, ktorý nám kradne to najvzácnejšie... Kradne nám dušu, srdce, slobodu.

 

Toto prebúdzanie samozrejme nechcú zlodeji ľudských duší pripustiť, a tak ich dlhodobým plánom je degradácia človeka, debilizácia a rozvrat spoločnosti, ničenie národného povedomia i  posvätnosť rodiny ako základného článku spoločnosti. Na to im slúži ako nástroj agenda LGBTi, či gender ideológia, no hlavne spomínaná záplava európskych národov odlišnou kultúrou, čiže ich islamizácia. Taktiež sa podieľajú na organizácii teroristických útokov, ktorých úlohou je negatívne zasiahnuť kolektívne myslenie ľudstva, zasiať do hláv strach, hrôzu, neistotu... a následne prísť s riešením, ktoré bude čisto v ich prospech. Ak ste skutočne zástupcom Slovenska i ľudí, tak nebudete stáť na tej strane, ktorá nás má v konečnom dôsledku zničiť.

 

V tejto prelomovej dobe je potrebné postaviť sa na stranu Pravdy a spravodlivosti, ktorú v súčasnosti predstavuje Rusko na čele s pánom Putinom. Táto krajina postupuje v súlade s medzinárodným právom, neporušuje žiadne zákony a systematickými krokmi robí všetko pre to, aby bol nakoniec nastolený mier v Sýrii... a to sa samozrejme tým jedošom jedovatým vôbec, ale vôbec nepozdáva, tak budú kydať na Rusko zo všetkých strán a štvať proti nim. Aj preto je také potrebné byť práve teraz nekompromisný aj za cenu vyhrážok zo strany zapredancov, či pánov ktorí si namýšľajú, že sú pánmi sveta. Pochopiteľne chápem, že môžete mať strach z toho, a