Nepohodlný pán Fico

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

V súčasnej dobe tu máme krásny príklad toho, ako zákerne funguje davo-elitársky systém riadenia spoločnosti, v ktorom je skutočná MOC (paraziti) ukrytá a z bezpečia poťahuje svojimi nesvojprávnymi bábkami (národnými elitami) takým spôsobom, aby boli v konečnom dôsledku vyplnené ich plány.

 

Minister vnútra Kaliňák, či pán Bašternák sú len vďačným prostriedkom na zrealizovanie plánov niekoho, koho nevidíme. Výborne poslúžia ako nástroj, ktorým sa pokúsia odstrániť odrazu nepohodlného premiéra Fica. Týmto článkom nechcem ospravedlňovať činy ani jedného z menovaných pánov, každý z vás nech si podľa informácií, či dôkazov, ktoré budú predložené občanom, urobí svoj vlastný názor. Nie som ani ich matka, ani svedomie... Ruku do ohňa vie dať človek len sám za seba a aj to nie vždy, ale len v ojedinelých prípadoch. 

 

Pre koho presne sa stal nepohodlným pán Fico a prečo? Tu treba rozlíšiť dve krídla mocenskej elity (parazitov), pretože je značne rozštiepená tým, že sa rozchádzajú niektoré ich ciele.  

 

  • globálny prediktor (MOC): združenie osôb, ktorí svojim spôsobom riadenia zotročujú ľudstvo a parazitujú na ňom. Ich záujmom je zostať v anonymite... pokúšajú sa byť neviditeľní, preto medzi seba a DAV vsunuli ELITU (davo-elitársky systém), prostredníctvom ktorej ovládajú globálnu politiku, finančný systém, nadnárodné korporácie, masmédiá atď. No niekto sa vymkol ich kontrole a to: 
  • národné elity USA, čím v podstate vytvorili druhé krídlo mocenskej elity. V priebehu rokov, v ktorých sa stala ich krajina svetovou mocnosťou, pochopili aké veľké zisky im prináša rozosievanie nepokojov, vojen, násilia... a momentálne aj to, že jedine veľký vojnový konflikt ešte dokáže zachrániť ich postavenie hegemóna vo svete.  
Investičné zlato a striebro

Investičné zlato a striebro

A práve národným elitám USA prekáža pán Fico, ale i český prezident Zeman, či maďarský premiér Orbán. Červené kartičky putujúce po týchto krajinách sme si mohli dobre všimnúť. Prečo sa stávajú títo páni nepohodlnými? Čo na nich tak veľmi prekáža elitám USA? Najväčším strašiakom je práve spolupráca Európy s Ruskom... a práve naša krajina v období predsedania EÚ by mohla byť tým povestným mostom, ktorý by spájal Západ s Východom. Ďalšia vec, ktorá im na týchto pánoch prekáža je, že hája národné záujmy a záujmy vlastného obyvateľstva viac ako im je milé a prijateľné. Príliv imigrantov má slúžiť práve na rozvrat európskej spoločnosti a národov, ktoré v nej žijú...a "nepohodlní páni" idú jasne proti islamizácii Európy. 

 

Pouličný cirkus, ktorý sa pred pár dňami udial a má mať svoje pokračovanie... to nie je spontánny prejav občanov, ale naprogramovaná, cielená akcia. Uvedomelý človek by mal dokázať rozlíšiť medzi úprimným čistením Slovenska od zlodejov, a tým čomu vo svojej hĺbke slúži cirkus pod vedením zapredancov. Mal by vedieť nahliadnuť pod povrch, ktorý môže vábiť svojim leskom, ale po čase bude smrdieť ako hnoj. Nebudem v článku ani menovať tých ľudí, ktorí viedli protest, ale naozaj mám stále väčší a väčší pocit, že nepatria do parlamentu, ale do blázinca. Rečnili a rečnili... a nič nepovedali, zato urážanie iných im išlo celkom dobre. Keby vyzýval na odstúpenie ministra vnútra niekto čistý, bezúhonný, tak teraz nenapíšem ani slovko proti tomu protestu... ale práve títo ľudia??? Kde sa v nich berie toľko odvahy vykrikovať o hriechoch iných?

 

Nech hodí kameňom iba ten z vás, ktorý je bez hriechu.“ 

 

Neviem, či si tieto nesvojprávne bábky bez kúska sebareflexie vôbec uvedomujú čomu napomáhajú. Zapredali seba a zapredávajú aj nás... a mne skutočne nestoja za to, aby som ich menovala. Spravodlivosť si ich nájde. Nevravím, že je zlé, ak dôležité informácie vyliezajú na povrch... Vadí mi niečo iné... Vadí mi spôsob, akým ich chce niekto využiť na svoje plány. Pri našich činoch je vždy najdôležitejší ich motív. Silno pochybujem o tom, že v prípade pouličného cirkusu bol motívom prospech občanov Slovenska. Našťastie Slováci nie sú takí hlúpi, aby neprehliadli do neba volajúcu zradu... a verím, že budeme držať spolu. Národ ako jeden človek :o) Tak nami žiadni paraziti nebudú môcť manipulovať, ovládať a určovať nám kto má viesť našu krajinu a kto nie.

130
Super článok
130
10
10
Nič moc
O autorovi
Michaela Michelová Michaela Michelová
Narodila som sa s divokou krvou v žilách... Celé roky som si myslela, že ma nikto nedokáže skrotiť... až som si jedného krásneho dňa uvedomila, že som skrotila sama seba :)
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Henrich
Henrich, 04.08.2016 o 15:20
Myslím že preceňujete dôležitosť Fica vo vašich konšpiračných teóriách. Sulik ako odporca imigrantov a nezmyslov z unie,by bol rovnako dobrým, ak nie lepším premiérom.
Terezkaterka
Terezkaterka, 30.10.2016 o 11:02
Michaela, zase si to pekne, pravdivo vystihla a napísala.
Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť