Na obzore protikorupčná šaškáreň organizovaná tretím sektorom

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško
Chráňme našu vlasť múdro...

Alebo skôr pokus o slovenský Majdan? Vláčiky na protest budú zadarmo :o) Aké pekné... Niekto sa usiluje, aby sme sa v hojnom počte zúčastnili. No ja som presvedčená o tom, že sú Slováci múdry trpezlivý národ, ktorý dva krát meria a raz reže, preto verím, že sa nenechajú zmanipulovať a neprepožičajú svoju energiu na niečo čo nie je ani v prospech národa, ani krajiny.

 

Týmto nechcem povedať, že by na Slovensku nebola korupcia. Ale áno je a veľká, ale... Je tu jedno veľké ALE, ktoré ako vnímaví ľudia vážiaci si pravé ľudské hodnoty nesmieme prehliadnuť. A tým je skutočný zámer ukrytý za touto protikorupčnou šaškárňou naplánovanou na 18.4. 2017. Zámer, ktorý je takmer identický s tým, ktorý paraziti plánujú aj v krajinách ako Rusko, Bielorusko, Poľsko, Rumunsko a iných... Zámer, ktorý má viesť minimálne k destabilizácii krajiny, no konečný scenár môže byť aj desivejší. Korupcia tu bola vždy a vysporiadať sa s ňou dá jedine múdro, systematicky a krok za krokom. Nie tak, že si pri tom zlámeme väzy a zničíme všetko čo je našim srdciam drahé... všetko čo naši predkovia poctivo budovali.

 

Podobnosť s tým čo sa deje v Rusku a na Slovensku je čisto náhodná? Alebo sú za tým krvavé paprče tých, ktorým sa podarilo roztrhať Ukrajinu na franforce? V Rusku protikorupčný protest už prebehol 26.3. U nášho slovanského brata rovnako ako na Slovensku sa podarilo rozvášniť dav prostredníctvom filmu... U nich to bol scenár rozprávkového bohatstva premiéra Medvedeva, u nás sa na objednávku vytiahla kauza „Mečiarových amnestií“, o ktorých pravdepodobne usilovní študenti, organizátori blížiaceho sa protestu dovtedy ani nechyrovali. Národu bolo manipulatívne podsunuté, že by ho malo traumatizovať niečo spred mnohých rokov... a národ má pritom celkom iné starosti a nevyšetrených káuz je aj v súčasnosti viac než dosť.

 

Všetko stojí a padá na ľuďoch. Áno, to tá lúza je v konečnom dôsledku tým, čo dáva procesom energiu. Živý ich, alebo ich celkom zašliapne svojou nevšímavosťou, neangažovanosťou. Máme slobodnú vôľu, a tak sa môžeme aj rozumne rozhodnúť či podporíme niečo také hnilé, ako je tento protest organizovaný tretím sektorom, za ktorým stojí vysokopostavená marioneta menom Pavol Demeš, ktorý bol veľmi usilovný aj pri rozvracaní Ukrajiny, takže má bohaté skúsenosti. Skryté ruky, ktoré ho riadia sú veľmi nebezpečné...

  

Študenti, ktorí organizujú 18.4. protest proti korupcii sú manipulovaní tretím sektorom podobne ako tomu bolo v roku 1989, kedy úspešne zapracovalo nadnárodné riadenie. Vtedajší líder študentov Nežnej revolúcie, akýsi Boris Strečanský následne začal pracovať v treťom sektore, v mimovládke financovanej USA. Jeho meno sa pravidelne objavuje medzi „osobnosťami“, ktoré vyzývajú k rôznym hlúpostiam ako bol napríklad zákaz prejazdu Nočných vlkov cez našu krajinu, alebo návšteva premiéra Fica v Moskve.

 

Pozorne si všímajme ľudí, ktorí organizujú alebo podporujú protest. Títo ľudia nepracujú v prospech krajiny, ale naopak sa pokúšajú o jej rozvrat. Keď sa taký človek ako Demeš, poskok cudzej mocnosti začal odrazu pretŕčať v médiách, je to znamením pre národ, aby sa mal skutočne na pozore... aby sa pokúsil byť vnímavý a odhalil skutočný zámer, ku ktorému má proces v konečnom dôsledku smerovať. Ten zámer sa nenachádza na povrchu, ale pod ním... čiže sa musíme naučiť nahliadať POD POVRCH toho, čo nám zradcovia predkladajú pred oči ako na tácke. To je to, čo chcú aby sme uvideli, no my musíme vidieť viac. Pravdu treba hľadať... za pravdou treba odhodlane ísť, lebo rovno pred oči sú nám servírované splašky a jedy. Spapajme ich a zničíme sami seba. No ak použijeme vlastné hlavy a nebudeme poslušne preberať myšlienky zapredaných politikov, samozvaných osobností a vyštudovaných šašov... potom zvíťazí nad parazitom človek. 

MLSAJTE ZDRAVO! SUŠENÉ MÄSO, SUŠENÉ RYBY A MORSKÉ PLODY SÚ ZDRAVÉ POTRAVINY.​

MLSAJTE ZDRAVO! SUŠENÉ MÄSO, SUŠENÉ RYBY A MORSKÉ PLODY SÚ ZDRAVÉ POTRAVINY.​

Hrá sa naozaj o veľa. V hre je stabilizácia, alebo destabilizácia našej krajiny... pokus o rozvrat štátu z vnútra. Nedávno som čítala Demešovu knihu Kolektívny portrét a mala som čo robiť, aby som sa nedogrcala, keď som videla tie fotky Rothschieldových supov skláňať sa nad mapou Slovenska. Myslíte si, že nám už nemajú čo ukradnúť? Ale áno majú... či už obrovské zásoby pitnej, podpovrchovej vody, s ktorými sa Slovensko nachádza na treťom mieste na svete, alebo celú našu krajinu.

 

No ja som človek, ktorý verí, že sa nenecháme oklamať a zatiahnuť do špinavých hier. Rovnako verím, že má všetko svoj hlbší zmysel. Napríklad teraz tak rýchlo padajú masky z tvári dole a odkrývajú vredy spoločnosti... stačí ich len vnímavo pozorovať. Tí ľudia si nakoniec podpília svoj vlastný konár, na ktorom sedia. Národ, spoločnosť, ľudia netúžia po destabilizácii, chaose a nepokojoch. Stabilita v krajine je dôležitou podmienkou na to, aby mohlo dôjsť k pozitívnym, konštruktívnym zmenám... aj k odstráneniu korupcie, ktorú nám zapredanci hodili ako návnadu. Všetko má svoj čas a my potrebujeme našu krajinu krok za krokom čistiť od hnilých riadiacich kádrov. Presne tak isto, ako sa každý jeden človek potrebuje očistiť od svojich vlastných lží a najrôznejších blokov, ktoré počas života nazbieral... To isté sa musí udiať aj v spoločnosti. Trpezlivo, vnímavo, bez deštrukcie.

 

Slováci sú pokorný, čistý národ, ktorý si zaslúži niečo oveľa ľudskejšie ako mu naplánovali tie hnidy, ktoré vytiahli zo starej almary zaprášené "Mečiarove amnestie" a do úmoru nás budú presviedčať, ako je pre nás životne dôležité ich vyriešenie. Hahaha... Máme to vo vlastných rukách, tak vyberajme správne a nezaraďme sa do šíku k tým, ktorí sú buď nevedomí, plytkí, alebo sú to zradcovia a poskokovia parazitov.

Prvou obeťou vojny je Pravda.

Kipling

88
Super článok
88
14
14
Nič moc
O autorovi
Michaela Michelová Michaela Michelová
Narodila som sa s divokou krvou v žilách... Celé roky som si myslela, že ma nikto nedokáže skrotiť... až som si jedného krásneho dňa uvedomila, že som skrotila sama seba :)
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Pavol Kolárik
Pavol Kolárik, 03.04.2017 o 00:41
Nech si trhnú. Ľudia sú už nie takí hlupáci, aby sa dali zatiahnúť do akcii organizovaných Pravicovými extrémistami. Ľudom sa určite už otvorili oči.Nato stačí si pozorne všimnúť mená tých aktivistov.Príkladom môže byť jednoznačne susedná Ukrajina, kde od Majdanu trpia státisíce ľudí a tečie krv aj detí a nevinných občanov/ Odessa a počas Majdanu/.
Michaela Michelová
Michaela Michelová, 03.04.2017 o 09:14
V to verím aj ja Paľko :o) ... dakujem za výstižný komentár..
Zerbst22
Zerbst22, 27.04.2017 o 12:07
K spomenutým osobnostiam a ich výzvam.Pred dvoma rokmi tieto známe a nadmieru výkonné "osobnosti" spísali výzvu na zastavenie vojny na Ukrajine tým "najlepším možným spôsobom",ktorý verne vykresľuje charakter týchto osobností.Budem presne citovať vetu- Už dávno nastal čas na poskytnutí účinné a rozsáhlé vojenské a ekonomické pomoci napadené Ukrajině; napadené proto, že její obyvatelé se rozhodli usilovat o svobodu, lidskou důstojnost a členství v Evropské unii.
A zaklincovali to vetou- Dodávkami obväzov a diek prepadnutému ľudu Ukrajiny a nepretržitými ústupkami bezohľadnému a cynickému agresorovi ju nezastavíme.
Neprekvapuje ma,že sa pod toto podpísal Michaelou spomínaný Demeš,či notoricky známe mená ako Hríb,Hvorecký,Havran,Gál(jeden aj druhý),Kušnierik,historik Kamenec(vyznamenaný Kiskom tento rok),Heretik,Kusý,Horáček(ten si uviedol,že je textár a kultúrny antropológ :-) )Mesežnikov,Robo Roth,ale ostal som v šoku,keď som sa dočítal,že to podpísal aj Anton Srholec.Ten Srholec,ktorý je dávaný za príklad mravnosti a o ktorom sa hovorí len s úctou.Mal som ho za takého pokiaľ som nezistil,že patrí do okruhu ľudí okolo Hríba a spol. spolu s Bezákom.Nie nadarmo napísal Hríb knihu s názvom-Náš António...to náš asi veľa hovorí
Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť