Milujete Slovensko pán Kiska?

Blížiace sa kurzy
Kurz: "Koučing a self koučing v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "Komunikácia, rétorika a asertivita v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "SKVELÝ OBCHODNÍK | obchodné zručnosti a psychológia predaja"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
autorka článku

Nech už by znela Vaša odpoveď na túto otázku akokoľvek, mali by ste odstúpiť z postu prezidenta Slovenskej republiky. Stačí k tomu len štipka sebareflexie.

 

Ľudia robia aj chyby, som si toho vedomá, ale za chyby treba niesť aj plnú zodpovednosť... netváriť sa, že sa nikdy nič nestalo, ale naopak vyvodiť dôsledky, ospravedlniť sa, ak je to na mieste, alebo aj odstúpiť z postu, ktorý zastávame ak sme sklamali. A Vy ste sklamali...

 

Možno si niekto povie, že mi neprináleží súdiť, ale Vy ste verejne činná osoba, ktorá má hájiť záujmy Slovenskej republiky, národa a teda i mňa. Mám byť ticho, keď obom... národu i krajine škodíte? Byť láskyplným človekom ešte neznamená, že iným dovolíme hanobiť to čo milujeme. Jeden múdry muž raz povedal:

 

„Politikom sa nedôveruje, tí sa kontrolujú!“

 

a mnohí z nás urobili chybu, že vo Vás verili. Možno budem v liste znieť miestami rozhorčene za čo sa dopredu ospravedlňujem, ale čo už by sme to boli za ľudí, keby nás nechávalo chladnými to čudesné kolektívne divadlo, ktoré žijeme? Ako by sme ho mohli zmeniť, keby ho len tíško prijímame? Nikto za nás tento svet a systém nezmení... A v konečnom dôsledku nie som rozhorčená, som len obyčajný pozorovateľ, ktorý chce byť konfrontáciou voči tomu čo vnímam ako lži a manipuláciu. Nech si čitateľ slobodne vyberie, kde pravdu cíti on.

 

Myslím, že je vhodný čas si priznať pán Kiska, že ste nesklamali len veľkú časť národa, ale aj proamerické elity, ktoré do vás vložili energiu, čas i peniaze. Nikdy sa Vám nepodarí splniť úlohy, ktoré na Vás nakládli a nakladajú, pretože nimi idete proti vôli národa... proti kolektívnemu vedomiu. Vašu misiu nie je možné splniť, preto som presvedčená o tom, že by ste svoju energiu mohli míňať oveľa konštruktívnejšie... pri svojej žene a maličkých deťoch. Tí Vás potrebujú oveľa viac ako Slovensko, pre ktoré ste takou blškou v kožúšku. A čo sa týka proamerických elít, tak tí už svoju investíciu určite oľutovali.

 

Viete pán Kiska, mne osobne až tak veľmi nevadia tie aféry, ktoré sa momentálne na Vás vyťahujú, pretože na Slovensku kradne a podvádza mnoho ľudí. To je celonárodný problém, alebo presnejšie... je to dôsledok chorého systému, ktorý vo svete vládne. Ale je fajn, že Vám spadla z hlavy tá svätožiara, ktorá Vám tam bola umelo implantovaná... Charakter a morálka sa nedajú kúpiť za žiadne peniaze, tie idú priamo zo srdca človeka. No oveľa viac mi prekáža vaša zahraničná politika, z ktorej tak veľmi vysmrdajú záujmy USA, ktorých bábkou ste sa stali. Stálo to naozaj za to? Všetok ten mamon vymeniť za česť, charakter a morálku?    

 

Prešli už tri roky od chvíle, keď som verejne napísala, že nie ste mojim prezidentom a ani na sekundu som toho neoľutovala. Naopak ste mi dávali neustále dôvody k tomu, aby som stále jasnejšie videla, že nehájite záujmy Slovenskej republiky, ale cudzej mocnosti. Bolo toho mnoho, ale keďže máte ešte nejakých obdivovateľov, tak napíšem tie najdôležitejšie z nich. Možno sa konečne preberú zo spánku a Slovensko sa rýchlejšie oslobodí od tých, ktorí zradili.

Zážitkové jazdy na BMW i8

Vyber si druh jazdy a objednaj si zážitok. Zašoféruj si plug-in hybrid BMW i8.

Vehementne ste podporovali a podporujete sankcie proti Rusku, napriek tomu, že oveľa viac ako Rusku škodia práve nám. Čie záujmy v takých chvíľach hájite? Jediná krajina ktorej prospeli sú USA, ak teda nepočítam nakoniec Rusko, ktoré sa vďaka nim postupne oslobodzuje od všetkých parazitov a stáva sa oveľa suverénnejšou krajinou. V súvislosti so sankciami neustále rozprávate o anexii Krymu, ktorá vraj nie je akceptovateľná...

 

Ja sa Vás teraz pýtam, prečo je anexia Kosova akceptovateľná? Podľa vašich vyjadrení je zrejmé, že podporujete nezávislosť tejto časti územia, ktorá bola ukradnutá Srbsku. To z Kosova sa stal naozaj mafiánsky štát, na ktorom sa nachádza najväčšie prekladisko heroínu v Európe, a tí ktorých tak veľmi obdivujete na nej postavili najväčšiu vojenskú základňu v Európe. Teraz Vám napíšem možno niečo prekvapujúce, ale ešte lepšiu strategickú polohu ako Kosovo má práve Krym. Vašim priateľom spoza mláky sa asi nepáčilo, že im Rusko vyfúklo spred nosa tento kúsok zeme, s ktorým už mali svoje plány. Ani by sme sa nenazdali a už by tam stála ďalšia základňa NATO, potom ako by ich nová bábková (proamerická) vláda na Ukrajine požiadala o pomoc v boji proti proruským separatistom na východe krajiny.

 

Toto ste si priali? Vojnový konflikt pred dverami? Parazitom zrejme dochádza fantázia, keď používajú stále rovnaký rukopis. Vymyslený, neexistujúci nepriateľ... alebo boli pozorovatelia slepí, keď neobjavili žiadnu ruskú armádu operujúcu na území Ukrajiny? Ani zbrane hromadného ničenia v Iraku sa nikdy nenašli, či masové hroby kosovských Albáncov. Čo k tomu dodať? Snáď len „úprimné“ slová chvály a úcty k jednotkám NATO, ktoré suverénny spôsobom vnucujú svoje predstavy demokracie v rôznych kútoch sveta. To bude asi tá ich humanita, čistá ľudskosť, po ktorej v daných krajinách zostávajú tisícky mŕtvych, miliardové škody, drancovanie...     

 

Svojou nenávistnou rétorikou voči Rusku ste štvali národ do vojny, ktorá reálne v roku 2014 hrozila. Z Ukrajiny a Ruska sa mala presunúť do Európy... také boli plány Vašich mecenášov spoza mláky, ale ako som už vyššie spomenula, tie plány išli a idú proti kolektívnemu vedomiu národa. Len vďaka múdrym ľuďom, ktorí počúvajú svoje srdce, nezapierajú korene a netúžia dvíhať zbrane proti žiadnemu človeku, či národu sa mocenským štruktúram nepodarilo  rozpútať ďalší vojnový konflikt v Európe, ktorej sa tak veľmi boja. Uvedomelý otrok je nebezpečný otrok!... Slovenský národ si nepraje vojnu s Ruskom! Túto vetu by ste si mali naozaj zapamätať, keď opäť raz budete štvať proti Rusku, lebo vidím že s tým nemáte najmenšie problémy. Neviem, či by Vás Facebook a s ním aj celý svet nemali zablokovať za Vaše verejné šírenie nenávisti voči tejto krajine. Skutočnými agresormi sú práve tí, s ktorými sa tak často objímate. Taká je pravda, ktorá sa už čo nevidieť prederie na svetlo sveta...

 

Podporovali ste a naďalej podporujete proamerického lokaja Porošenka, ktorý sa vďaka puču organizovaného USA postavil na čelo Ukrajiny. Svojou podporou ste ako slovenský prezident legitimizovali fašistický režim na Ukrajine... tú nemorálnu bandu, ktorá nechala strieľať do vlastného národa len preto, že mali iný názor. Kde zostala tá Vaša ľudskosť a morálka, ktorou sa oháňate keď ide o imigrantov so smartfónmi a značkovým oblečením? Vtedy ste zaspali na vavrínoch, keď ľudí na východe Ukrajiny tá banda, ktorú ste legitimizovali odstavila od elektriny, dôchodkov, či akéhokoľvek sociálneho zabezpečenia a zabávala sa na tom, že deti na Donbase budú sedieť v pivniciach? Môžem zacitovať Porošenka, ktorý v televízii oznámil:

 

"Zvíťazili sme, obyvatelia Donbasa nič nemajú, všetko im rozbijeme, peniaze dostávať nebudú a ich deti budú sedieť v pivniciach.."

 

Dobre sa Vám pozeralo na to ako brat zabíja brata, keďže ste nič nepovedali, ale naopak ste sa s Porošenkom producírovali na akomsi „Pochode dôstojnosti“ v Kyjeve? Akej dôstojnosti prosím Vás?? O tej nemôže byť v tomto prípade ani reči! Bol to pochod lokajov... Tí čo tam stáli v jednom šíku majú spoločné centrum riadenia a to sa nachádza za veľkou mlákou.

 

Neustále vyzývate k empatii a ľudskosti voči imigrantom z Afriky a Blízkeho východu, napriek tomu, že nás v tomto prípade tá empatia môže a v podstate má zničiť. Tak si to mocní sveta naplánovali... Uznávam, že imigranti sú len pešiaci a obeť, ale to ešte neznamená, že sa musíme obetovať aj my! Oni nie sú náš skutočný nepriateľ. Sú nimi tí, ktorí týmito figúrkami na šachovnici sveta poťahujú a systematicky z nich vytvárajú jednu z bojujúcich strán, uvedomujúc si, že ich najsilnejšou zbraňou proti ľudstvu sú práve rasové a náboženské trenice. Nuž ale ani tento plán sa im v srdci Európy nepodarí naplniť :o) a viete prečo? Pretože národ takmer jednotne odmieta túto migračnú zbraň parazitov a urobí všetko preto, aby sa ich Trójsky kôň na Slovensko nedostal. Nepraje si to! Opäť raz ide o to slávne kolektívne vedomie, ktoré je oveľa silnejšie než si mnohí myslíme, keď sa konečne nenechávame klamať bezduchými bábkami, ktoré vykrikujú o akejsi empatii voči druhým... a na empatiu voči nám samotným zabúdajú.    

 

Na záver už len pár slov pán Kiska. Ja som človek...celkom obyčajný človek, ktorý pred rokmi zasadol do lavice života a začal sa učiť. Naučila som sa mnohému... spoločnosť, či systém ma už v útlom veku učili aj strachu, bolesti... vložili do ruky zbraň a nútili bojovať. Videla som slepých ľudí (i ja som bola dlho slepá), ktorých niekto v tomto konzumnom svete násilne odpojil od poznania a pravej múdrosti a podhodil im falošných Bohov a modly, ktorým sa klaňajú... ktorým veria a prestávajú veriť sebe samotným. Celkom sa strácajú, zabudli na svoju pravú veľkosť a moc, ktorá nesúvisí s množstvom bankoviek v peňaženke, ani s privysokým lietaním v oblakoch, z ktorého už nedovidia na bežné problémy ľudstva... Áno! Chorý systém z nás robí chorých ľudí. Negatívne ovplyvňuje kolektívne vedomie ľudstva a každý z nás musí prejsť náročnou cestou, aby nakoniec pochopil, že tá kolektívna myseľ dokáže robiť aj zázraky. Všetko je to v našich silách.... To my sme tvorcovia. Čo chcete utvárať Vy? Pracujete v prospech krajiny, v ktorej zastávate prezidentský post? Ak odpoveď znie NIE, tak odstúpte... Pre dobro nás všetkých.

 

 

S úctou Michaela Michelová, Trenčín 

Odoslané na: informacie@prezident.sk

dňa 25. septembra 2017