Kto z koho!... Zvíťazí skutočný človek, alebo budú ľudstvo naďalej ovládať a zneužívať paraziti??

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško
Michaela Michelová

Sme súčasťou vzácneho, dôležitého obdobia, v ktorom sa odohráva rozhodujúci súboj medzi svetlom a temnotou, medzi pravdou a pokrytectvom... medzi skutočným človekom a parazitom. Ako v rozprávke, kde medzi sebou súperí dobro so zlom... Dobro je to čestné, úprimné so srdcom na dlani. Zlo je zákerné, maskujúce sa za náznaky ľudskosti, pripravené vraziť dýku do chrbta. Je vo svojom vnútri také zhnité a ustráchané, až bolo nútené svoju moc vložiť do dračieho vajca a to ukryť tak, aby ho nikto nikdy nenašiel.

 

Ale... niekto ho predsa len odhalil, pretože vždy vo všetkých obdobiach sa na Zemi našli ľudia, ktorí boli tak čestní, že na nich manipulatívne zdegenerované energie nemali dosah, neboli schopné ich stiahnuť dole do nízkych frekvencií, a tak mohli pátrať po pravde, ktorá jediná mala pre nich zmysel. Zanechali po sebe stopu, energetický kód, na ktorý sa v súčasnej dobe môžu ľudia, ktorí v sebe celkom neudupali pravú ľudskosť naladiť. Rovnako ako to môžeš urobiť aj ty. Áno ty, ktorý si bol taký odvážny a narodil si sa do tejto prelomovej doby, aby si pomohol zachrániť ľudstvo i Zem... Pátraš, ponáraš sa do hlbín života, aby si následne vyliezol na kopec pokrytectva a poobzeral sa na vôkol.  

 

Toto sme stvorili? Toto sme chceli? Toto sme MY?

 

Ako sme mohli dopustiť, že naši dôchodcovia nemajú čo do úst, nemajú na lieky... Že za každým rohom stojí nejaký človek a doslova žobre o pár centov pre choré dieťa a my sa musíme s nešťastným výrazom na tvári odvrátiť, lebo takto sa jednoducho všetkým pomôcť nedá. Na toto platíme tie nehorázne dane, aby sme potom cítili v srdci bezmocnosť? Pozorujeme i tých mladých ľudí, ktorí si nemôžu zakladať rodiny, odkladajú to na neurčito, pretože nemajú vytvorené podmienky. A pri tom je rodina tou najzákladnejšou jednotkou spoločnosti a ako taká je pre ľudstvo doslova posvätná.

 

Aj vy sa pýtate rovnako ako ja... Čo s tým?

 

Politici len zrkadlia spoločnosť, čiže nás samotných. Až sa zmeníme my, zmenia sa aj ľudia, ktorí nás budú viesť, či riadiť štát. Skutočná zmena, po ktorej túžia čestní ľudia (nie posluhovači systému) nepríde žiadnou revolúciou, ale systematickou prácou, kedy si ľudia, ktorí tvoria isté kolektívne vedomie (štát) uvedomia, že štát sú oni, pochopia a odhalia manipulácie riadenia z vonka a začnú si svoju moc brať späť. Žijeme v klamstve, z ktorého je potrebné sa konečne prebudiť. Roxorové tyče nech si len istí zanietenci nechajú pekne doma v pivnici, tie nám nijako nepomôžu. Alebo si niekto z vás skutočne myslí, že keď niekoho dobijeme na smrť, tak sa nám vnútorne uľaví a podarí sa nám vytvoriť novú, lepšiu spoločnosť?

 

Ocitli sme sa na hrane dôležitej divadelnej hry, v ktorej sa hrá o to najcennejšie, čo človek vlastní. O jeho dušu, či srdce, tak si ich nenapĺňajme nenávisťou, ktorá pôsobí ako betónová bariéra, ktorá nám zabráni precitnúť, pochopiť a presunúť sa na vyššiu úroveň vedomia, Bytia. Tým na druhej strane lana - parazitom ide v prvom rade o to, aby sa zmocnili našich emócií, myšlienok a našej duše. Robia všetko pre to, aby ovládli našu energiu prostredníctvom svojich nástrojov, zasievajú do nás neistotu, nepokoj a my im potom zmätení a zmanipulovaní prenechávame svoju vlastnú moc.

pajác :o)

Podstatou úspechu parazitov je neustále štiepenie, rozoštvávanie všetkých skupín ľudí( princíp rozdeľuj a panuj), ktoré by mohli byť nositeľmi pochopenia, poznania i vnútornej sily, čo by mohlo následne viesť k odhaleniu ich spôsobu riadenia spoločnosti, k odhaleniu ich bezohľadných činov, ktorými otrávili vzduch, vodu, pôdu, potraviny i mnohé srdcia a duše. Všade tam, kde sa rozhorí iskierka pochopenia skrytého riadenia spoločnosti, vysielajú svoje marionety, aby sa tam infiltrovali a všetky pekné myšlienky následne otrávili. Tým jedom, ktorý používajú je nenávisť, hnev, zloba, pomstychtivosť. A spoločnosť potom len bojuje a bojuje... Masmédiá proti konšpirátorom, slniečkári proti extrémistom, úchylní Smatanovci proti Rostasovcom, poblúdení komedianti typu Kemka, proti zdravému rozumu (len v Kocúrkove môže vyštudovaný šašo manipulovať verejnou mienkou). Veď sa len dobre obzrime navôkol, čo sa tu deje. Ako nás nejaké neviditeľné ruky rozoštvávajú medzi sebou a podstata nám uniká. Krajinu nám pred očami rozkrádajú, trhajú, zasypávajú jedmi a my míňame svoje zvyšky energie na malicherné osočovanie bezvýznamných bábok.

 

Emócie sú skutočne dôležité, keďže je to veľmi tvorivá energia... Paraziti potrebujú neustále udržiavať ľudí v strachu, strese. Sú to tie energie, ktoré nás oberajú o sily a nadhľad. Preto sa vyťahujú roxorové tyče, aby sa otrávili naše srdcia a boli nazad stiahnuté do nízkych energií, v ktorých je jeden jediný vládca. Ten, ktorý ukryl svoju moc do dračieho vajca... 

 

Na tomto mieste sa mi žiada vrátiť sa úplne na začiatok. Ponoriť sa do hĺbky celých vekov a vytiahnuť na povrch to slovo, v ktorom je ukryté pochopenie... Slovo, v ktorom je pravá nefalšovaná MOC, ktorá je súčasťou každého jedného z nás. Tým slovom je ENERGIA, i keď v kontexte s tým čo píšem si ju môžeme nazvať rôznymi menami (Zdroj, Bytie, Univerzum, Stvoriteľ, Boh). No vybrala som práve slovo energia, pretože väčšina z nás potrebuje informácie uchopiť nie len srdcom, ale aj intelektom, rozumom a preto na tomto mieste najlepšie poslúži kvantová fyzika. Nie som kvantový fyzik :o), ale som presvedčená o tom, že ním ani nemusím byť, aby mi isté veci dávali zmysel. Takže naspäť k podstate.

 

Ak je v konečnom dôsledku všetko len energia (E=mc2) môžeme si skutočne ešte nahovárať, že deštruktívnymi energiami ako je strach, hnev, nenávisť, pomstychtivosť... sme schopní vyliečiť túto chorú spoločnosť? Najskôr sa musíme vyliečiť my sami, aby sme boli schopní následne vytvoriť niečo lepšie, čistejšie a hlavne spravodlivejšie. V tom tkvie kľúč, či kód ku zmene spoločnosti, či systému. Negatívna nízka energia nemôže nijakým spôsobom zmeniť smrteľne chorú spoločnosť a vyliečiť ju z rakovinového bujnenia. To nie je možné...

 

Zmena môže nastať jedine pôsobením energie opačnej, konštruktívnej, čiže energie s vyššími vibráciami. V podstate ide o takzvaný kvantový skok ľudského i kolektívneho vedomia na vyššiu úroveň Bytia. Ale nemýľme sa... nie je to o poddajnosti a prispôsobovaní sa systému. Je zásadne dôležité pátrať po pravde, pretože mocenská elita presadzuje agendu, ktorá nie je v záujme ľudstva ako takého. Majú v pláne vziať nám všetko čo robí človeka človekom... Našu dušu, slobodu i ľudské čestné srdce, aby mohli vytvoriť zem, kde budú všetko vlastniť len oni. Toto plánovali celé tisícročia... Takže nie, nepíšem o poddajnosti a kolaborovaní so systémom. Píšem o odhalení toho ako riadenie funguje... o pochopení toho, že sme svoju vlastnú MOC odovzdali parazitom, ktorých záujem nie je našim záujmom.    

   

Pokúsme sa naučiť odhaľovať to, čo sa nachádza pod povrchom. Pretože pokiaľ tomu nerozumieme, potom vidíme najrôznejšie globálne, či lokálne udalosti ako náhodné, reagujeme na ne strachom, hnevom, pomstychtivosťou a vzdávame sa moci na ne reagovať múdro, uvedomelo. Naopak reagujeme spôsobom, ktorý vyhovuje tým, ktorí tie konkrétne problémy vytvorili (teroristické útoky, nekontrolované vlny imigrantov, ekonomické krízy, humanitárne bombardovania, pády lietadiel, vrtuľníkov atd.). Prestaňme spoluvytvárať naše vlastné otroctvo a uvedomme si, že väčšina konfliktov je umelo vytvorených.

 

Buďme kľudne a bez strachu konfrontační, keď to tak budeme cítiť, ale vnímajme, že to robíme s cieľom povedať pravdu, ktorú v srdci cítime... z energií uvedomenia a pochopenia. Či už sa to týka kapitána Danka, pokryteckých rečí hradného pána, ktoré z neho lezú ako z chlpatej deky, zastrašovania plazivým fašizmom v NRSR z úst Fica  a iných „huncútstiev“. Pokúsme sa zachovať si nadhľad napriek tomu, že nás pohľad na marazmus v spoločnosti desí. Chaos je vyvolaný úmyselne, presne za tým účelom, aby nás desil. Prevezmime zodpovednosť za všetky svoje akcie, reakcie... energiu, ktorú máme a využívajme ju konštruktívne. 

  

Tak ako transformácia jednej individuálnej bytosti nie je záležitosťou momentu, tak aj zmena kolektívneho vedomia a prechod z chaosu na vyššiu úroveň je a bude systematickou prácou, kedy sa krok za krokom budeme posúvať vpred. Nemôžeme si namýšľať, že to pôjde spôsobom „čáry máry fuk“ a všetko hneď bude iné. Naša krajina je doslova prežraná starými kádrami i zradcami, ktorých je potrebné postupne odstavovať od moci. Stačí sa pozrieť na príklad pán Putina v Rusku... akú má on moc a predsa si ani on nemôže dovoliť odstaviť od moci všetky tieto kádre a zradcov. Vie, že musí byť trpezlivý a nechať situáciu dozrieť až nastane vhodný čas.

Bábka

Bábka

Komu patrí moc na Slovensku? Tým, ktorí majú peniaze. Tým, ktorí držia ekonomické páky, finančníctvo. Ich moc už dávno nie je svojou podstatou slovenská. Je zložitá – európska, globálna. Teoreticky aj prakticky môže jeden burzový špekulant usadený kdesi v Londýne za pol hodiny položiť celé Slovensko na lopatky. A nie len Slovensko. 

 

Sergej Chelemendik 

V tejto prelomovej dobe je veľmi dôležité, aby múdri uvedomelí ľudia vyliezli zo svojej bubliny a začali manifestovať nové vedomie a tým pomáhali prechodu na vyššiu úroveň aj kolektívnemu vedomiu. Vyzývam tých, ktorí majú čo povedať, aby to povedali... vyzývam tých, ktorí majú čo napísať, aby to napísali, tých, ktorí majú čo odovzdať vo svojich piesňach, aby to zaspievali.. a tých ostatných ľudí, ktorí stále v srdci nezabudli, že sú skutoční čestní ľudia vyzývam, aby sa opäť začali hrať, smiať a milovať. Iba spoločne to môžeme dokázať... Čím nás je viac, tým majú naše emócie a myšlienky väčšiu silu, energiu a sú schopné spustiť také procesy v spoločnosti, ktoré systém v priebehu určitej doby zmenia. No naozaj záleží na nezištnosti týchto ľudí a ich čistej láske k národu a vlasti. Toto naozaj nie sú žiadne konšpirácie :o)... to sú vesmírne zákony.

 

Všetky tromfy v rukách máme my ľudia... všetky tromfy má skutočný človek. Bez nás paraziti nemôžu viesť vojny, lebo oni v nich bojovať nebudú... bez nás nebudú mať ani čo jesť, lebo oni pracovať nevedia. Jediné čo ovládajú je parazitovanie, manipulovanie, kontrolovanie a podvádzanie. Áno, toto sú tie ich tromfy, lebo ovládajú finančný sektor, médiá, politické bábky, poblúdené osobnosti... ale tie ich tromfy sa stávajú bezcennými v momente ako sa prebudíme zo spánku... ako precitneme z matrixu.    

 

Aká je teda odpoveď na otázku v nadpise článku? :o) ... Zvíťazí človek. Paraziti môžu začať baliť, opustiť Zem, alebo sa pokúsiť stať opäť ľuďmi.

Byť sám sebou vo svete, ktorý sa ťa neprestajne snaží urobiť niekým iným, je veľký úspech. 

 

Ralf Waldo Emerson

Pozrite si tiež moju video vizitku, ktorú nájdete v článku "Michaela Michelová - blogerka a autorka 5-tich najčítanejších článkov na iamcool.sk v roku 2016".

42
Super článok
42
1
1
Nič moc
O autorovi
Michaela Michelová Michaela Michelová
Narodila som sa s divokou krvou v žilách... Celé roky som si myslela, že ma nikto nedokáže skrotiť... až som si jedného krásneho dňa uvedomila, že som skrotila sama seba :)
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Terezkaterka
Terezkaterka, 10.02.2017 o 09:26
Michaela, krásne si to napísala. Vďaka.
Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť