Varovanie: ak pôjdeš na festival NA 100% môže sa ti stať to, čo mne

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško
Janka Chytráčková

Rečníci ako Peter Sasín, Andy Winson, Erik Hoffman, Miško Kopecký, Fredy Ayisi? Veď ja nikoho z nich nepoznám... Toto by som ti povedala pred 8 mesiacmi a určite by som nečítala pozvánku na festival osobného rozvoja NA 100% ďalej. Ale títo ľudia mi za 8 mesiacov zmenili život bez toho, aby o tom vôbec tušili. Ako?

 

Na Facebooku vznikajú rôzne skupinky, kde ma veľakrát niekto pridá bez toho, aby som o nich vedela niečo viac a dodnes ďakujem Martine Horkovej (Podnikavé Košice), že to spravila! Pridala ma minulý rok do skupinky Šikovné Košičanky. Začali mi priebežne chodiť nejaké posty, novinky a pozvánky na eventy, ktoré sa v Košiciach organizovali. No ja som o nich nemala záujem. Prečo? Lebo som im nedala šancu. Veľakrát som si ich ani len neprečítala, lebo som mala veľa práce a nevenovala som im pozornosť. Pozri, veď čo by sa až také úžasné mohlo v Košiciach konať? Ja som bola presvedčená, že o všetkých dobrých akciách viem.

 

Omyl, omyl, veľký omyl.

 

Jedna pozvánka ma ale zaujala. Ako rečníčka mala prísť na networkingovú akciu s prednáškou Martina Vyskočová (majiteľka MV akademia a víťazka súťaže s 3. miestom ako začínajúca Podnikateľka roka). Podľa mena som ju síce nepoznala, ale keď už vyhrala súťaž Podnikateľka roka, tak to musí byť niečo veľké. Zaklikla som Pridať sa na event a povedala som si IDEM!

 

To, čo sa udialo za posledných 8 mesiacov zhrniem do pár viet:

 

Ďalšia akcia kam som išla (lebo ju znova organizovala Martina Horková, čo bolo pre mňa zárukou, že to bude super) bolo stretnutie Facebook skupinky Učíme sa podnikať. Tak to bolo niečo! Miško Kopecký, Erik Hoffman a ďalší úplne naživo J J J. S nimi som sa zúčastnila o pár mesiacov neskôr tréningu Tajomstvo mysle bohatých, kde som mala možnosť spoznať Andyho Winsona. Dokonca naživo má ešte väčšiu charizmu - to jednoducho musíš zažiť. A mohla by som pokračovať ďalej: Martin Mažár, František Kozáček, Adam Debnár a ďalší. Všetci títo ľudia ma nadchli tým, čo robia a pomohli mi uvedomiť si, čo chcem v živote robiť ja.

 

Nepotrebujem zmeniť svet. Ale ak zmením svet niekomu, kto to potrebuje, tak to potom má zmysel.

 

To ako mi jedna pozvánka na event v auguste 2014 zmenila život už teraz viem. Ak by mi to niekto vtedy povedal, tak by som sa asi smiala, že to nie je možné. Preto ak mi dnes príde pozvánka či cez facebook alebo cez odporúčanie na event, ktorý stojí za to (aj keď si nie som istá, aj keď rečníkov nepoznám, aj keď sa na to možno necítim), tak tam idem na 100%.

 

Takýmto eventom je aj 2-dňový festival osobného rozvoja NA 100 %. 25. - 26.4. 2015  Diamond People Club, Štúrova 44, Košice

 

Neveríš? Príď a povieš mi to osobne, či sa oplatilo prísť. Vidíme sa v koučingovej zóne. Ja tam budem na 100%, a ty ?

 

Janka Chytráčková

www.jankachytrackova.sk

Mentorka v oblasti sebavedomia, komunikácie a self-marketingu

Autorka eBooku "7 tajomstiev šťastných a úspešných žien"

 

Autorka online kurzu "Šťastná a úspešná" 

Area sales manager Procter&Gamble

24
Super článok
24
3
3
Nič moc
O autorovi
Na100percent Na100percent
"Nemôžeme vyriešiť problémy rovnakým spôsobom myslenia, aký sme použili, keď sme ich vytvorili."
-Albert Einstein

Cieľom NA 100% je, aby ste sa otvorili novým možnostiam a dokázali sa pozrieť na svoje problémy z iného uhla pohľadu.

Uvedomíte si súvislosti, ktoré ste predtým nevnímali, čo Vám pomôže Vaše problémy vyriešiť. Vďaka tomu bude Váš život radostnejší a plnohodnotnejší.

Naším poslaním je tiež dať ľuďom, ktorí na sebe pracujú, priestor, aby sa zoznámili, spolupracovali a podporovali sa navzájom.

Veríme, že tak budú aj ako jednotlivci silnejší a dosiahnu lepšie výsledky.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť