POZOR NA TO, ČO SI ,,PRAJETE“ alebo MANIFESTUJEME VEDOME

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

,,VŠADE, KDE MA OBSLUHUJÚ SA NIEČO POKAZÍ"

 

S týmto ma pred pár dňami obohatila moja veľmi milá kolegyňa - Kaďa.
Jej skúsenosť spočívala v tom, že ak príde do akéhokoľvek podniku (reštaurácie, baru, pivárne, kaviarne), tak pri jej objednávke vždy nastane nejaký problém. Pri tom si len objedná to, čo majú v ponukovom lístku, no práve vtedy to nemajú alebo na ňu obsluha po objednávke zabudne, vymenia jej objednávky a pod...

 

O pár dní na to, som ju započul rozprávať sa o jej skúsenosti s jedným z našich zákazníkov a medzitým ešte s jedným z našich kolegov. Podstatné je podotknúť, že nerobila nič zlé, len rozprávala o vlastnej skúsenosti. O tom, čo sa jej v živote deje.

vip lóža

POZREL SOM SI TO PRIAMO Z V.I.P. LÓŽE

CHÝBALI MI UŽ LEN PUKANCE :)

 

V deň, keď som ju počul rozprávať sa so zákazníkom o tejto jej skúsenosti, sme sa večer, nezávisle od seba stretli v jednom podniku. Ona tam už sedela so svojim známym a ja som prišiel so svojím obchodným partnerom prebrať pár vecí.

 

Do pár sekúnd ako sme si sadli, sa pri ich stole zastavila čašníčka s tým, že víno, ktoré si Kaďa objednala (ktoré bolo samozrejme na nápojovom lístku) nemajú a tak či jej ponúknu niečo iné.

excited baby

WOW, je úžasné ako rýchlo funguje vesmír!

 

Je absolútne potrebné zdôrazniť, za aký čas sa to všetko udialo. Bola to obrovská rýchlosť. Ako želanie od Zlatej rybky. Len tak. Neprešlo ani 24 hodín odkedy som o tom počul naposledy a mám to priamo pred sebou!

 

Pritom stačí tak málo :)

 

V priebehu jedného týždňa dala do svojej problémovej objednávky minimálne toľko energie:

3 krát na ňu myslela

3 krát o nej rozprávala

3 krát si ju vizualizovala/predstavovala

3 krát sa do situácie/skúsenosti vžila

Ak vesmíru nekladiete odpor, všetko Vám dá hneď, a to dokonca veľmi rád.

EXCELENTNÁ TVORBA, UŽ LEN SI JEJ BYŤ VEDOMÝ.

 

Po pár hodinách sa Kaďa prišla rozlúčiť, opýtal som sa na jej problémovú objednávku ohľadom vína a až vtedy si uvedomila, že sa to fakt stalo. Ďalší podnik, do ktorého prišla a opäť niečo! Pričom obyčajná objednávka. No uvedomenie prišlo až po tom, čo som sa jej na to opýtal. 

 

Celú jej tvorbu hodnotím ako excelentný kúsok. Bola presne taká, ako si ju priala, nesklamala v žiadnom smere a rýchlosť bola ohromujúca.

Tvoje prianie je mi rozkazom

Tvoje prianie je mi rozkazom!

UVEDOMENIE

 

Pokúsme sa uvedomiť si a vnímať to, na čo celé dni myslíme, o čom sa s druhými rozprávame a to, že naše skúsenosti sú len odrazom toho čo sme v dané obdobie riešili a že sa rovnaká situácia pri rovnakej činnosti nemusí opakovať aj napriek tomu, že z toho máme už vlastnú reálnu skúsenosť.

Sme to, na čo po väčšinu času myslíme. Stávame sa danou situáciou, pocitom, emóciou, myšlienkou.

Sme všetko a zároveň nič.

Sledujme to, čo rozprávame a to, čo sa nám následne v živote deje. Budeme prekvapení koľko súvislostí sa prepája.

Na ľuďoch je zvláštne to, že sa často krát zameriavajú na veci, ktoré sa ,,nepodarili“...

... A TAK O NICH ROZPRÁVAJÚ A DÁVAJÚ IM ENERGIU A POZORNOSŤ.

 

Aj v tomto prípade sa to podarilo. Kaďa dávala pozornosť a energiu do pokazených, problémových objednávok a tak sa aj stalo! Mala by byť vďačná že čokoľvek povie, sa stane. A tak už len stačí dávať energiu do vecí, ktoré chce a nie do tých, ktoré nechce.