LE STELLE

Blížiace sa kurzy
le stelle

Netvrdím, že hviezdy nie sú schopné našepkávať budúcnosť. Len si začínam myslieť, že je to na nich akosi veľa. Neviem si ani len predstaviť, kde berú toľko energie. Žiariť nie je sranda. Nie je to len tak. 

 

Hviezdy vydávajú neustále svetlo a ich úlohou je žiariť. Sú natoľko vysilené, že by z únavy nemuseli udávať pre život tie správne navigačné body (ak sa pýtate na budúcnosť). Nemôžeme ich za to viniť, únava je únava. Podpisuje sa na nás všetkých. Ani hviezdy nie su výnimkou. 

 

Bolo by fajn, keby sme niektoré rozhodnutia nechali na nás samých. (Každopádne) netvrdím, že hviezdy tým pádom nebudú zohrávať v našom živote svoju samostatnú úlohu, len ... že oni už udávajú orientáciu námorníkom a ľudom na púšti, musia v sebe stále nachádzať energiu žiariť, aby mohli byt stále tu a pre nás všetkých.

 

Poznáme to každý podľa seba. Robiť veľa vecí naraz má za následok chaos a ten nechce nikto. Život nám servíruje mnoho náznakov, symbolov, odkazov a občasných semaforov na to, aby sme pochopili, kadiaľ sa máme vydať, kde sa "pristaviť" a kedy máme pokračovať. Stále podnikáme naše osobné "vandrovky", no nie?

 

Hviezdy teda nechajme žiariť a scenár nášho života uchopme pevne do svojich rúk. Veď my sme autormi, tak ho teda treba napísať dobre. Čoby len dobre! Napíšeme ho skvele! Bude mať "hviezdne obsadenie" - to sme predsa my sami! ;)

 

Váš hviezdny scenár bude pestrý na skvelé okamihy a výnimočné miesta, skvelú spoločnosť a ... a keď počas toho zatúžime po hviezdach, stačí sa pozrieť hore na večerné nebo. Spoločnosť nám bude robit nejedna hviezda :)

 

Som presvedčená o tom, že každý má svoju životnú hviezdu. Potom ju netreba hľadať hore, lebo bude s Vami a bude mať aj vlastné papuče. Ak Vašu hviezdu ešte nemáte, nezúfajte, uuuuuž je na ceste. Ono to len chvíľu trvá - to viete "tá cesta z neba na zem" :)

 

P.S.: Občas mám pocit, že hviezdy žmurkajú. Nezdá sa to aj Vám?

4
Super článok
4
0
0
Nič moc
O autorovi
Biönda Biönda
Som z malého mesta zo Slovenska.
Študovala som umenie, ktoré som časom vymenila za kávu, ktorou aj žijem. Milujem kaviarne. Najmä tie dobové. V jednej nedobovej, ale zato veľlkej kaviarni pracujem. Neverilli by ste, koľko príbehov sa tam zrodilo.
A aby som nezabudla, všetko sa to odohráva tam, kde vedú všetky cesty. Aj tá moja! V Ríme.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť