Aj bohatí ľudia šetria - napríklad s cashbackom

Blížiace sa kurzy
Kurz: "Koučing a self koučing v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "Komunikácia, rétorika a asertivita v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "SKVELÝ OBCHODNÍK | obchodné zručnosti a psychológia predaja"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.

Často počujeme od tých “menej úspešných” závistlivé slová na adresu bohatých ľudí, ktorým sa skutočne darí. V čom je ich tajomstvo? Nezískali svoj majetok práve tým, že takisto, ako vedeli hospodáriť s malým množstvom peňazí, dokážu to aj s veľkým?

 

Ako šetria svetoví miliardári

 

Keď sa pozrieme na niektorých svetových miliardárov, môžeme si všimnúť ako skromne žijú a na nič sa nehrajú. Napríklad taký Mark Zuckerberg, ktorý patrí medzi najmladších miliardárov sveta a jeho majetok má hodnotu neuveriteľných 13,3 miliárd dolárov.

 

Aj keď sa jedná o spoluzakladateľa a riaditeľa Facebooku môžeme ho vidieť v obyčajných džínoch, mikine a sandáloch namiesto luxusného oblečenia. Dokonca sa počas svojej svadobnej cesty v Taliansku so ženou nestravovali v žiadnych nóbl reštauráciách ale v Mc Donalde.

Ako šetria svetoví miliardári

Ako šetria svetoví miliardári

Ďalším príkladom je internetový podnikateľ a vedec Sergey Brin. V súčasnosti je riaditeľom a spoluzakladateľom špeciálnych projektov pre Google a jeho majetok sa pohybuje okolo 22,8 miliárd dolárov. Ako hovorí on sám, rodičia ho vychovali k skromnosti a je rád, že môže žiť skromným a spokojným životom.

 

Určite si z týchto inšpiratívnych ľudí môžeme brať príklad. Okrem toho, že na sebe tvrdo pracujú, držia sa pri zemi, vedia hospodáriť s peniazmi a šetriť. Ako je to v dnešnej dobe možné?

 

Šetrite s Cashbackom

 

Spôsobov ako ušetriť peniaze je dnes naozaj mnoho. V tomto článku si niečo povieme o cashbacku. Používaním cashbacku profitujú všetci zúčastnení a funguje bežne a osvedčene po celom svete už niekoľko rokov.

Šetrite s Cashbackom

Šetrite s Cashbackom

V doslovnom preklade znamená Cashback “peniaze späť”. A to je presne to, čo sa s nimi pri cashbacku deje. Zaplatíte za nejaký produkt alebo službu a po určitom čase dostanete z tohto nákupu späť istú percentuálnu čiastku. Na Cashbakovom portály nájdete množstvo obchodov predávajúcich najrôznejšie produkty a služby.

 

Portál má s týmito obchodmi dohodu, že ak prostredníctvom nich užívateľ nakúpi, obchod mu časť peňazí vráti (výška cashbacku potom závisí na zmluve, ktorá bola medzi portálom a konkrétnym obchodom uzavretá). Následne obchod zaplatí cashbackovému portálu istú províziu za privedenie zákazníka. Vďaka tomu z cashbacku profitujú všetky tri strany: užívateľ, obchod aj cashbackový portál.

 

Zoznámte sa s Tipli

 

Cashbackových portálov je na Slovensku niekoľko - nás najviac zaujalo Tipli. Síce je v porovnaní s podobnými portálmi na trhu ešte nováčik, vôbec to neznamená, že nejako zaostáva! Svojim užívateľom vracia späť z nákupu až 25 % - a to je percento, akým sa na Slovensku nemôže pýšiť žiadny iný cashbackový portál.

 

Navyše sľubuje, že ak pri niektorom z obchodov nájdete väčší cashback na inom portály, postará sa o prevýšenie! Medzi ďalšie výhody Tipli patrí vyplácanie odmien už od 0,01 €. Nemusíte teda najskôr našetriť istú čiastku.

Zoznámte sa s Tipli

Zoznámte sa s Tipli

Celý proces nákupu prostredníctvom Tipli je veľmi jednoduchý. Na vašich obľúbených internetových obchodoch nakupujete ako ste zvyknutí, pridáte iba krok navyše - na e-shop sa dostanete preklikom z Tipli. Príslušná odmena je potom pripísaná automaticky.

 

Obchody na Tipli

 

K dnešnému dňu patrí medzi partnerov Tipli viac než 150 intern