Aj bohatí ľudia šetria - napríklad s cashbackom

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Často počujeme od tých “menej úspešných” závistlivé slová na adresu bohatých ľudí, ktorým sa skutočne darí. V čom je ich tajomstvo? Nezískali svoj majetok práve tým, že takisto, ako vedeli hospodáriť s malým množstvom peňazí, dokážu to aj s veľkým?

 

Ako šetria svetoví miliardári

 

Keď sa pozrieme na niektorých svetových miliardárov, môžeme si všimnúť ako skromne žijú a na nič sa nehrajú. Napríklad taký Mark Zuckerberg, ktorý patrí medzi najmladších miliardárov sveta a jeho majetok má hodnotu neuveriteľných 13,3 miliárd dolárov.

 

Aj keď sa jedná o spoluzakladateľa a riaditeľa Facebooku môžeme ho vidieť v obyčajných džínoch, mikine a sandáloch namiesto luxusného oblečenia. Dokonca sa počas svojej svadobnej cesty v Taliansku so ženou nestravovali v žiadnych nóbl reštauráciách ale v Mc Donalde.

Ako šetria svetoví miliardári

Ako šetria svetoví miliardári

Ďalším príkladom je internetový podnikateľ a vedec Sergey Brin. V súčasnosti je riaditeľom a spoluzakladateľom špeciálnych projektov pre Google a jeho majetok sa pohybuje okolo 22,8 miliárd dolárov. Ako hovorí on sám, rodičia ho vychovali k skromnosti a je rád, že môže žiť skromným a spokojným životom.

 

Určite si z týchto inšpiratívnych ľudí môžeme brať príklad. Okrem toho, že na sebe tvrdo pracujú, držia sa pri zemi, vedia hospodáriť s peniazmi a šetriť. Ako je to v dnešnej dobe možné?

 

Šetrite s Cashbackom

 

Spôsobov ako ušetriť peniaze je dnes naozaj mnoho. V tomto článku si niečo povieme o cashbacku. Používaním cashbacku profitujú všetci zúčastnení a funguje bežne a osvedčene po celom svete už niekoľko rokov.

Šetrite s Cashbackom

Šetrite s Cashbackom

V doslovnom preklade znamená Cashback “peniaze späť”. A to je presne to, čo sa s nimi pri cashbacku deje. Zaplatíte za nejaký produkt alebo službu a po určitom čase dostanete z tohto nákupu späť istú percentuálnu čiastku. Na Cashbakovom portály nájdete množstvo obchodov predávajúcich najrôznejšie produkty a služby.

 

Portál má s týmito obchodmi dohodu, že ak prostredníctvom nich užívateľ nakúpi, obchod mu časť peňazí vráti (výška cashbacku potom závisí na zmluve, ktorá bola medzi portálom a konkrétnym obchodom uzavretá). Následne obchod zaplatí cashbackovému portálu istú províziu za privedenie zákazníka. Vďaka tomu z cashbacku profitujú všetky tri strany: užívateľ, obchod aj cashbackový portál.

 

Zoznámte sa s Tipli

 

Cashbackových portálov je na Slovensku niekoľko - nás najviac zaujalo Tipli. Síce je v porovnaní s podobnými portálmi na trhu ešte nováčik, vôbec to neznamená, že nejako zaostáva! Svojim užívateľom vracia späť z nákupu až 25 % - a to je percento, akým sa na Slovensku nemôže pýšiť žiadny iný cashbackový portál.

 

Navyše sľubuje, že ak pri niektorom z obchodov nájdete väčší cashback na inom portály, postará sa o prevýšenie! Medzi ďalšie výhody Tipli patrí vyplácanie odmien už od 0,01 €. Nemusíte teda najskôr našetriť istú čiastku.

Zoznámte sa s Tipli

Zoznámte sa s Tipli

Celý proces nákupu prostredníctvom Tipli je veľmi jednoduchý. Na vašich obľúbených internetových obchodoch nakupujete ako ste zvyknutí, pridáte iba krok navyše - na e-shop sa dostanete preklikom z Tipli. Príslušná odmena je potom pripísaná automaticky.

 

Obchody na Tipli

 

K dnešnému dňu patrí medzi partnerov Tipli viac než 150 internetových obchodov. V tejto ponuke nájdete obľúbené zahraničné obchody, ako napríklad Aliexpress, či Kiwi.com ale aj slovenské e-shopy - Hej.sk, Okay elektro, DameJedlo.sk a mnoho ďalších. Nezáleží teda, aký typ produktu zháňate, zaručene ho v jednom z obchodov nájdete.

 

Inšpirujte sa svetovými miliardármi a hospodárte s peniazmi rozumne! A možno sa k nim raz tiež pridáte (a možno aj nie). Tak či onak, cashback je zaručene skvelý spôsob ako šetriť na svojich nákupoch.

2
Super článok
2
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť