Prečo sa „forEASTival – 1. východoslovenský festival osobného rozvoja“ zmenil na „NA 100%! – 10 + 1 workshopov pre Váš život naplno“ ?

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško
Na 100%

„Ruiny sú dar. Sú cestou k premene.“ Elizabeth Gilbert


Poznáte tie scény z filmov, kedy sa mediálne známej osobe stane nejaká nepríjemnosť, ktorá keby bola zverejnená, bol by to „škandál“?
Potom sa okolo nej zoskupí celá grupa najbližších ľudí a všetci vymýšľajú, akú story povedať médiám, len aby to vyzeralo dobre.

Poviem pravdu, mala som chvíľu tendenciu takúto story vymýšľať, keď sa ma ľudia začali pýtať, prečo sa forEASTival premenoval na „NA 100%!“
Ale to nie som ja. Povrchné a zavádzajúce pravdy nie sú pre mňa a myslím, že ani pre Vás.

 

Ešte tu môže byť jeden háčik, a to, že právd je viac. Každý človek má tu svoju. A tak aj ľudia, ktorí stáli a stoja za týmito projektami majú každý tú svoju. A to je v poriadku. Nevravím, že iba moja je správna a rozumiem každej jednej.

ForEASTival nasadil latku veľmi vysoko. Promom, hosťami, očakávaniami, plánmi, …

Ako malí ste určite stavali veže z kociek. Keď ste ich postavili na seba a vytvorili úzky komín, začal byť po čase veľmi labilný, až sám v určitej výške spadol. Pretože nemal pevné základy. A takáto bola prvá verzia festivalu forEASTival. Mohlo to vyjsť. Ale stačilo, aby zafúkal slabý vietor, a veža by bola razom rozbombardovaná. Boli za tým nesprávne organizačné rozhodnutia. Stáva sa. Chyby nerobí iba ten, kto nerobí nič.

To, čo som sa rozhodla urobiť, bolo zbúrať túto vežu, keď ešte nebola ani v polovici a začať stavať vežu s pevnými základmi aj za cenu, že musím stavať odznova, sama a možno sa nezvýšia kocky na to, aby bola až taká vysoká, ako pôvodne mala byť. Ale bude úžasná. Bude robená zo srdca a každý zúčastnený z nej bude mať úžitok. Bude to môj dar pre všetkých, ktorí chcú robiť svet lepším miestom a bude neochvejným symbolom, že NIKDY nie je v poriadku sa vzdávať.

Veľmi si Vás, priatelia, vážim. Zaslúžite si rast, uistenie na svojej ceste, zaslúžite si povzbudenie a priateľov aspoň takých skvelých, ako ste Vy.

Táto „veža“, a teda projekt, ktorý sa z pôvodnej verzie transformoval má názov „NA 100% - 10 + 1 workshopov pre Váš život naplno“.

12 úžasných rečníkov, medzi nimi hviezdy osobného a duchovného rozvoja ako Peter Sasín, Andy Winson, Tomi Kid Kovács, Fredy Ayisi (a mnohí ďalší, ktorých prítomnosť je veľkou poctou) prídu KONEČNE do Košíc. Prídu inšpirovať, dať Vám svoje know-how, ktoré Vás môže pozitívne zasiahnuť na veľmi hlbokej úrovni.

6 rokov snívam, že zjednotím na východnom Slovensku ľudí, ktorí na sebe makajú a chcú prinášať hodnotu. Viem, že spolu sme silnejší. A toto je akcia, kde budeme SPOLU.

Verím, že sa stretneme (a objímeme) 25 – 26.4.2015 v Diamond People Club v Košiciach. Viac informácií a vstupenky nájdete na našom webe www.na100percent.sk

Neuveriteľne sa na Vás teším NA 100%! :)

Ivet Tomášková, organizátorka NA 100%!

68
Super článok
68
111
111
Nič moc
O autorovi
Na100percent Na100percent
"Nemôžeme vyriešiť problémy rovnakým spôsobom myslenia, aký sme použili, keď sme ich vytvorili."
-Albert Einstein

Cieľom NA 100% je, aby ste sa otvorili novým možnostiam a dokázali sa pozrieť na svoje problémy z iného uhla pohľadu.

Uvedomíte si súvislosti, ktoré ste predtým nevnímali, čo Vám pomôže Vaše problémy vyriešiť. Vďaka tomu bude Váš život radostnejší a plnohodnotnejší.

Naším poslaním je tiež dať ľuďom, ktorí na sebe pracujú, priestor, aby sa zoznámili, spolupracovali a podporovali sa navzájom.

Veríme, že tak budú aj ako jednotlivci silnejší a dosiahnu lepšie výsledky.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť