Jedinečný FIREWALKING s Jiřím Vokáčom Čmolíkom

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Už vás nebaví chodiť z jedného motivačného seminára na druhý? Ste otrávení z ďalšieho knižného trháka z oblasti osobnostného rozvoja, ktorý vám prinesie len minimálnu zmenu do života?

 

Mám tu pre vás riešenie! Príďte si zažiť jedinečný FIREWALKING s Jiřím Vokáčom Čmolíkom. Čo vás čaká?

 

  • séria praktických cvičení na naštartovanie vášho skrytého potenciálu, ktoré majú transformačný účinok a pomôžu vám zmeniť veci vo vašom živote;
  • formulácia želaní a životných vízií;
  • víťazný pocit po absolvovaní Firewalking-u, ktorý naštartuje zmeny vo vašom živote;
  • jedinečný certifikovaný lektor, ktorého projektmi prešlo len v poslednom roku 12-tisíc ľudíFirewalking je jednoducho zážitok, ktorý zmení pohľad na váš vlastný život! Príďte prekonať svoje hranice, inšpirujte sa a naštartujte svojho vnútorného víťaza!


Tak načo ešte čakáte? Zostáva už len pár posledných miest... Prihláste sa na Firewalking

3
Super článok
3
0
0
Nič moc
O autorovi
Inner winner Inner winner
Ak premýšľate, ako najbližší rok naštartovať na maximum, ako vybudiť svoju silu, energiu a moc podvedomia na novú úroveň, ako sa prestať naháňať za peniazmi a začať ich konečne priťahovať … ale hlavne, transformovať svoj ​​život po všetkých stránkach … potom toto je ten najdôležitejšie, čo tento rok čítate.

95% ĽUDÍ TO V ŽIVOTE BOHUŽIAĽ NIKAM NEDOTIAHNE.

Tí najúspešnejší pochopili, že školské vzdelanie nestačí a nielen to. Zmenili svoje “myslenie”, zmenili svoje “programy” a zmenili svoj ​​”osud”.

Žiadna motivácia Vám nepomôže,
ak nebudete konať, pokiaľ nepôjdete Vy osobne do akcie.

Už len to, že ste na tejto stránke, znamená, že miesto pozeranie televízie hľadáte ako sa vzdelávať, ako sa zlepšiť, ako znásobiť svoj úspech. Vzdelávacie videá sú super, on-line programy sú pohodlné, webináre sú priamy prenos s úspešnými, ale živé stretnutie má vždy oveľa oveľa hlbšiu kvalitu. Mnoho ľudí potvrdzuje, že na skupinových akciách sa deje niečo výnimočné a životy sa menia.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť