Čo sa stalo s Festivalom Inner Winner Slovensko 2015?

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Možno aj vás koncom januára prekvapila informácia, že plánovaný 4.ročnik Festivalu Inner Winner Slovensko sa konať nebude. Mnohých táto informácia natoľko šokovala, že nám obratom volali a písali otázky typu Čo sa preboha stalo?

 

Každý automaticky očakával, že sa stalo niečo negatívne. Očakával závažné dôvody,prečo sa festival ruší. Ale prečo by dôvody museli byť vždy len negatívne?

 

Čo sa vlastne stalo a bude niečo ďalšie?

 

Predstavte si rozbehnutý vlak, prípravy v plnom prúde, dohodnutí spíkri, program, predaj, propagácia a priestory. Stalo sa ale niečo veľmi zaujímavé. Nielen veľký AHA moment, ktorý už nebolo možné len tak prehliadnuť, ale hlavne dôležité rozhodnutie. Spomínate si na silu rozhodnutia?

 

Vďaka zmenám rastieme (aj keď to najskôr nie je vidieť)

 

Stála som na križovatke dvoch ciest. Aké by to bolo, nechať festival bežať a vydržať to. Alebo transformovať festival na dynamickejšie a viac biznisové podujatie aj za cenu nepríjemných otázok, desiatok telefonátov, zastavenia rozbehnutého kolosu a nesenia dôsledkov v podobe vzniknutých nákladov, času a energie.

 

Kedy ste naposledy opustili starý model a uvoľnili energiu pre nový?

 

A tak nastala nielen „transformácia“ festivalu, ale vznikol vďaka tomu nápad pripraviť pre vás kratšie a intenzívnejšie podujatie. Rozhodla som sa netrvať a nezostať pri starom modeli, len preto, že sme to tak robili roky predtým. Naopak, nabrala som odvahu zmeniť formát a dátum.

 

A tak sa zrodilo podujatie Inner Winner Biznis!

 

Novinkou je jednodňový formát, vyššia intenzita, kratšie workshopy a praktické biznisové zameranie celej akcie. To, čo zostáva, je úžasná atmosféra nabitá energiou, kvalitní spíkri a neformálny charakter na nazbieranie správnych inšpirácii pre prakticky život a kontaktov s rovnako naladenými ľuďmi. Zostáva aj ranné spoločné bubnovanie a koučovacia zóna.

banner-468x60-4.jpg

Nenastal aj váš čas TO zmeniť?

 

Nevnímate tak trochu paralelu so svojim vlastným životom a podnikaním? Ako v podobných situáciách reagujete? Zastavte sa teraz na moment. Viete isto, že práve nevisíte na projektoch, vzťahoch, situáciách, ktoré vám viac energie berú ako prinášajú? Možno je práve teraz najvyšší čas to zmeniť. Ale hlavne – už na to nemusíte byť sami! Dovoľte si podporu ostatných a veci sa začnú diať.

 

Som nadšená, že vás môžem pozvať na podujatie Inner Winner Biznis, ktoré prešlo transformáciou a je dôkazom toho, že pokiaľ si uvedomíme, že nám niečo nefunguje,môžeme to kedykoľvek jednoduchým rozhodnutím zmeniť! A nielen to, naberie to väčšiu silu a energiu.

 

Ak chcete využiť skutočnú podporu pre vaše podnikanie,
pokračujte tu a preskúmajte všetko o podujatí Inner Winner Biznis.

banner-468x60-4.jpg

4
Super článok
4
2
2
Nič moc
O autorovi
Inner winner Inner winner
Ak premýšľate, ako najbližší rok naštartovať na maximum, ako vybudiť svoju silu, energiu a moc podvedomia na novú úroveň, ako sa prestať naháňať za peniazmi a začať ich konečne priťahovať … ale hlavne, transformovať svoj ​​život po všetkých stránkach … potom toto je ten najdôležitejšie, čo tento rok čítate.

95% ĽUDÍ TO V ŽIVOTE BOHUŽIAĽ NIKAM NEDOTIAHNE.

Tí najúspešnejší pochopili, že školské vzdelanie nestačí a nielen to. Zmenili svoje “myslenie”, zmenili svoje “programy” a zmenili svoj ​​”osud”.

Žiadna motivácia Vám nepomôže,
ak nebudete konať, pokiaľ nepôjdete Vy osobne do akcie.

Už len to, že ste na tejto stránke, znamená, že miesto pozeranie televízie hľadáte ako sa vzdelávať, ako sa zlepšiť, ako znásobiť svoj úspech. Vzdelávacie videá sú super, on-line programy sú pohodlné, webináre sú priamy prenos s úspešnými, ale živé stretnutie má vždy oveľa oveľa hlbšiu kvalitu. Mnoho ľudí potvrdzuje, že na skupinových akciách sa deje niečo výnimočné a životy sa menia.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť