Ako zariadiť vašu meetingovku?

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Konferenčná miestnosť, známa aj ako meetingovka, je v každej firme mimoriadne dôležitá. Práve v nej sa totiž častokrát uzatvárajú zmluvy a kontrakty s obchodnými partnermi. Ako ju zariadiť tak, aby ste sa v nej cítili pohodlne vy, vaši kolegovia a potenciálni partneri?

 

Konferenčné miestnosti v každej firme slúžia predovšetkým na prijímanie obchodných partnerov či nových zamestnancov.

 

Tieto meetingovky sa však využívajú aj na rôzne školenia zamestnancov, pohovory, meetingy a určite by sme našli aj ďalšiu radu využití tejto miestnosti.

 

Aby však konferenčná miestnosť splnila svoj skutočný účel, je dôležité aby sa v nej ľudia cítili príjemne. No a práve s tým vám pomôže dnešný článok.

 

Veľký konferenčný stôl

 

Jadrom celej meetingovej miestnosti je určite masívnejší konferenčný stôl, ktorý môže byť doplnený aj o menšie konferenčné stolíky po bokoch miestnosti, pri ktorých môžu prebiehať rôzne rozhovory jeden na jedného.

 

Pri výbere týchto stolov sa sústreďte nie len na dizajn samotného stolíka, ale aj jeho funkčnosť či materiál, z ktorého je vyrobený.

Konferenčná miestnosť

Pohodlné stoličky a gauče

 

Je všeobecne známe, že obchodné rokovania či školenia sa častokrát môžu pretiahnuť na niekoľkohodinové stretnutia, a preto je dôležité, aby sa v konferenčnej miestnosti nachádzali skutočne pohodlné stoličky.

 

Rozhodne sa nebojte ani kúpy gauču, ktorý vie dokonale zapadnúť práve k menším typom stolíkov.

 

Dostatok svetla

 

Je známe, že po určitom čase koncentrácia v práci či na rokovaní klesá.

 

Ak chcete, aby sa vaši zamestnanci či biznis partneri viac sústredili, určite nezabudnite na dostatok svetla nielen v konferenčnej miestnosti, ale v celej kancelárii.

 

To môžete dosiahnuť veľkými oknami či pomocou rôznych typov svietidiel.

 

Slová na záver

 

Na záver by sme vám len radi pripomenuli, že je to práve konferenčná miestnosť, ktorá hovorí mnoho o tom, aká ste firma a aké hodnoty vyznávate.

 

Práve preto by ste si na zariadení tejto miestnosti mali dať extra záležať.

 

Zdroj obrázku: ImageFlow / Shutterstock.com

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť