Ako začať podnikať

Blížiace sa kurzy
Kurz: "Prezentačné zručnosti - ako prezentovať s úspechom"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz ,,Základy podnikania 2015,,
Individuálne, Banská Bystrica
Gábor Hulitka
Peniaze

Vítam ťa v najlepšom  článku o tom, ako začať podnikať. V tejto časti sa dozvieš ako podnikať bez peňazí.

 

Nebudem ťa zdržiavať, poďme rovno na to:

 

Ako začať podnikať bez peňazí

 

Možno si ako ja. Na začiatku môjho podnikania som nemal nič. Teda, presnejšie, mal som...

 

  • Notebook
  • Pár stoviek € na účte
  • Minimum času

 

Pretože som bol študent strednej školy, s miliónom ďalších povinností. A ako taký som sa rozhodol zarobiť peniaze tým, že budem podnikať. To, že som bol na mizine, ma neodradilo - začal som podnikať cez internet. Ako?

 

Začal som hľadať na google, tak ako ty. Mimochodom, blahoželám k tomuto rozhodnutiu!

 

Avšak nehľadal som len na slovenskom, zameral som sa na anglický internet. Dlhý príbeh, skrátim: Našiel som zlatú baňu návodov ako začať podnikať online – takmer bez ničoho.

 

Zoznám sa so www.sitesell.com

 

Pôvodne predávajú softvér na analýzu kľúčových slov, CMS systém na tvorbu webovej stránky, hosting a ďalšie zaujímavé služby, ktoré sa ti môžu hodiť, ako začínajúcemu podnikateľovi. Ale to nie je dôvod, prečo ti o nich píšem.

 

Aby tento softvér predali, ich marketing stojí na tom, že vzdelávajú začínajúcich online podnikateľov ako ty, alebo ja, ako začať podnikať.

 

Špeciálne ich učia, ako podnikať online. Ale tieto princípy dokážeš využiť aj pri podnikaní offline, taktiež aj pri priamom predaji...

 

Dozvieš sa veci:

 

 

Ako vidíš, tieto návody stoja na angličtine.

 

Odporúčam ti ich a rovnako ti odporúčam naučiť sa anglicky – ak ešte dnes anglicky nerozumieš. Nikdy nevieš, kedy budeš chcieť rozšíriť tvoje podnikanie do zahraničia.

 

Ak ťa angličtina zaujíma, ak chceš vedieť anglicky, aby si postavil úspešné podnikanie s pasívnym príjmom, si na správnom mieste.

 

Klikni sem a pozri si video 7 pamäťových lievikov pre bleskové ovládnutie angličtiny. Nauč sa anglicky. Získaj najlepšie vzdelanie. Postav fungujúci biznis. Zarob tie peniaze, ktoré si zaslúžiš. Budem ti držať palce!

13
Super článok
13
37
37
Nič moc
O autorovi
Martin Hlinka Martin Hlinka
Som autorom blogu porazskolu.sk, e-knihy Poraz školu!, ktorú si stiahlo vyše 15000 ľudí, a prvého slovenského online kurzu o efektívnom učení a učení cudzích jazykov “Hackol som učenie a jazyky” Ak ťa zaujímajú moje články, môžeš sa pridať na môj fanpage, alebo na odber videí na youtube
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Alzi
Alzi, 15.02.2016 o 23:03
Uprednostňujem skôr slovenské stránky a nástroje. Rovnako infomrácie ako napr na http://akozacatpodnikat.eu .
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť