Ako vám môže pomôcť virtuálne sídlo v podnikaní

Blížiace sa kurzy
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško
Kurz: "Koučing a self koučing v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.

Aj keď by mnohí začínajúci podnikatelia chceli čítať, že rozbehnúť firmu a uspieť je ľahké a zábava, nie je to však tak. Hlavne prvé mesiace a niekedy aj roky sú plné driny, odriekania, sebaobetovania a intenzívneho vzťahu s prácou.

 

Okrem toho, že sa vám v začiatkoch zíde každá ušetrená hodina, podobné to je aj s každým eurom. Lenže kde utiahnuť opasok tak, aby to negatívne neovplyvnilo váš podnik? Možnosťou sú virtuálne sídla, ktoré vám pomôžu ušetriť stovky eur mesačne, čo je v začiatkoch viac ako nezanedbateľná čiastka.

 

Čo je virtuálne sídlo

 

To, že každý podnikateľ potrebuje pre svoju spoločnosť sídlo, je fakt. Aj to, že nie každý potrebuje kanceláriu, pretože pracuje v coworkingových centrách, u klienta či doma, je fakt. Nie každý z podnikateľov však má k dispozícii nehnuteľnosť, ktorú by mohol využiť ako sídlo, ktoré si zapíše do obchodného registra. A tak je ochotný platiť stovky eur mesačne za kanceláriu, hoci ju reálne nevyužije.

 

Práve tento problém rieši virtuálne sídlo – je to adresa, ktorú si za pár eur mesačne prenajmete, zapíšete do obchodného registra a používate ju ako sídlo svojej firmy.

 

Aké sú jeho výhody

 

Hlavnou výhodou je už spomenutá úspora peňazí, ktorá sa pohybuje rádovo v stovkách eur. Spoločnosť Online Invest ponúka virtuálne sídla už od 11 eur/mesačne na Bratislavskej adrese. S Bratislavskou adresou je spojená ďalšia výhoda – v porovnaní s ostatnými okresmi na Slovensku máte štatisticky až 10-násobne menšiu šancu, že vašu firmu navštívi daňová kontrola.

 

Keďže tieto sídla sú aj na adresách ako Vienna Gate či Michalská ulica, to vám v začiatkoch môže dodať určitú prestíž, ktorú ste si dovtedy nestihli vybudovať.

 

Pre koho je určené

 

Virtuálne sídla sú určené hlavne pre začínajúcich podnikateľov, ktorí nepotrebujú kancelárske priestory. Ocenia ho aj tí, ktorí sa veľmi často sťahujú a nechcú zakaždým meniť sídlo svojej spoločnosti. Okrem toho je to veľkou výhodou pre zahraničných podnikateľov, ktorí chcú mať sídlo na Slovensku, ale podnikateľské gro sa bude vykonávať v zahraničí.

 

Spoločnosť Online Invest okrem prenájmu virtuálnych sídel ponúka aj spoločnosti na predaj, ich zakladanie na kľúč či zmeny v spoločnostiach. Navštívte Onlineinvest.sk a zistite viac. 

1
Super článok
1
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť