Ako naozaj zarobiť na internete

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Akonáhle si toto dá človek do vyhľadávača, nájde niekoľko extrémne efektívnych spôsobov, z ktorých, v najlepšom prípade, chytí kŕč do ruky z nekonečného klikania a zarobí na kvalitnú večeru vo fast foode. 

 

Je tu ale ešte jedna možnosť - možnosť, ktorá vedie k ceste úspešného človeka, ktorý si dokáže zarobiť na byt, či luxusné auto. Volá sa affiliate marketing.

 

Faktom je, že tento pojem na Slovensku ešte nie je príliš známy. Možno ste sa s ním už stretli, ale zaznamenali ste len útržkovité informácie, ktoré Vám buď nedávali zmysel, alebo sa Vám to zdalo príliš komplikované. A preto sa ľudia, ktorí sa tomu venujú, dali dokopy a vytvorili Super affiliate akadémiu.

 

Ide o online kurz, v rámci ktorého sa dozviete všetko o affiliate marketingu od základov. Stačí sa prihlásiť a postupne Vám začnú chodiť na mail jednotlivé časti. Nie, nezahltí sa Vám schránka, lebo  novú časť dostanete vždy až po prečítaní tej predošlej. Každá obsahuje nielen stručný a jasný popis, ale aj obrázky a čo je dôležité, ľudia z Dognetu (to je tá sieť, ktorá to celé zastrešuje) si pre Vás pripravili aj vysvetľujúce videjká, kde vystupujú nielen oni, ale aj odborníci z rôznych oblastí. Všetko rovno na tanieri a zadarmo! To sa len tak ľahko nevidí... Teda áno, je tu jedna vec, ktorú musíte urobiť. Prihlásiť sa a mať chuť nakopnúť svoj život k lepšiemu. Are you ready?? 1.. 2... 3 ... GO :)

OXYTREE PROGRAM - Produkuje pre Teba kyslík a peniaze!
Super Affiliate Akadémia

Super Affiliate Akadémia

5
Super článok
5
0
0
Nič moc
O autorovi
Štefan Polgári Štefan Polgári
V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť