Prečo musím mať uzatvorené PZP?

Blížiace sa kurzy
Kurz: "Koučing a self koučing v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "Komunikácia, rétorika a asertivita v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "SKVELÝ OBCHODNÍK | obchodné zručnosti a psychológia predaja"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.

Takáto otázka prešla hlavou asi väčšine začínajúcim vodičom, ktorí ešte nemajú až takú skúsenosť s uzatváraním povinného zmluvného poistenia. Dôvod je jednoduchý. Predstavte si, že spôsobíte dopravnú nehodu. Poškodený vám vyčísli sumu, ktorá nemusí byť malá a v takomto prípade vás chráni PZP. Kryje vám chrbát v nečakaných situáciách na cestách a chráni aj vaše úspory.

V akých situáciách som poistený?

 

Ak máte uzatvorené PZP, ste poistený vy aj ostatní vodiči. To znamená, že ak spôsobíte škodu na cudzom vozidle, poisťovňa ju uhradí za vás. A platí to aj v opačnom prípade, ak ste poškodeným vy, pretože vám škodu uhradí poisťovňa druhej strany. PZP síce nepokrýva poistenie vášho života a zdravia, ale pokrýva následky na škody pri dopravných nehodách. Ak by ste chceli byť poistený pred úrazom alebo vandalizmom, máte možnosť pripoistiť sa

 

Kde si PZP uzatvorím?

 

Možností, kde si môžete uzatvoriť PZP je niekoľko. Môžete navštíviť priamo pobočku poisťovne alebo sa jednoducho poistíte z pohodlia vášho domova cez online kalkulačku. Pri uzatvorení pzp online získate všetky potrebné informácie na jednom mieste a máte tak možnosť sa slobodne rozhodnúť pre najvýhodnejšie a najlacnejšie PZP.

 

Vyberte si najlacnejšie PZP poistenie

 

Online kalkulačka vám vygeneruje niekoľko ponúk povinného zmluvného poistenia a vy si môžete vybrať také, ktoré najviac zodpovedá vašim predstavám a tiež vášmu rozpočtu. Ak by sa vám stalo, že si neviete poradiť, vyskúšajte kontaktovať odborníkov na povinné zmluvné poistenie, ktorí vám určite radi pomôžu.

Povinné zmluvné poistenie ponúka množstvo variant, z ktorých si vyberie naozaj každý. Pomôže vám pri nečakaných situáciách na cestách a taktiež chráni váš rozpočet. Vyskúšajte našu online kalkulačku a vyberte si to pravé povinné zmluvné poistenie. 

0
Super článok
0
1
1
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť