Vtipné rodinné a svietiace tričká – ideálny outfit a darček pre malých aj veľkých

Blížiace sa kurzy
Kurz: "Koučing a self koučing v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "Komunikácia, rétorika a asertivita v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "SKVELÝ OBCHODNÍK | obchodné zručnosti a psychológia predaja"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
rodina

Ako nás ovplyvnili naši najmenší

 

Neviem ako Vy, ale odkedy sa nám narodilo naše dieťatko, nákupy v obchodoch vyzerajú o čosi inak. Doteraz prechodené cestičky s dámskym oblečením nahradili potulky detskými uličkami, večerné online nákupy s dámskym oblečením zase vystriedali detské eshopy.  A najväčšia radosť je práve z darčekov pre ten náš poklad!

Rodičia sú pre deti vzorom a deti sú ich obrazom. Uprene na mňa vždy hľadí, keď zo šatníka konečne vyberiem originálny kúsok a denný outfit teplákovky vymením za tričko a nohavice alebo sukňu!

 

„Aj ja chcem byť ako ty!“

 

Áno, áno....„Aj ja chcem také!“ Poznáte to? Čo pre NE neurobíme! Už od malička sa nás snažia kopírovať a napodobňovať, inak to nie je ani s oblečením. Ak aj vy máte doma malú parádnicu, alebo malého hrdinu, ktorý chce byť presne ako jeho tatinko, riešením sú vtipné rodinné tričká, ktoré si zladíte celá rodina.

 

vtipné tričká

Rovnaké tričko pre celú rodinu? Máme ho! 

 

Rovnaké tričko pre maminku, tatinka aj dieťatko. Waw skvelý nápad. A ak sú to pritom aj vtipné rodinné tričká, je to len milý bonus. Ja som na internete našla pár mojich srdcoviek –vtipné rodinné tričko s nápisom MUM, KID, DAD. Krátke, výstižné a pritom nadčasové.

 

Veľmi sa mi tiež páčia rodinné mikiny a tričká, kde má dcérka napr. napísaný jasný odkaz pre chalanov „Sorry boys, daddy says no dating!“ A pre opačné pohlavie je to zase vtipné rodinné tričko s nápisom „Sorry girls, mommysays no dating!" No proste žiadne rande sa nekoná, kým maminka alebo ocko nedovolia. 

 

No datting

RODINNÉ TRIČKÁ AKO SKVELÝ TIP NA DARČEK

 

Ak sa chystáte na návštevu kamarátke, čerstvej maminke s vtipným rodinným tričkom alebo body iste uspejete. Veď môže byť niečo milšie ako body s nápisom I love my mommy alebo I love my daddy a k tomu ten milý pohľad vášho dieťatka?

 

My máme doma malú baletku, a preto akýkoľvek baletkovský kúsok neunikne môjmu oku. Našla som napríklad toto tričko s balerínkami, ktoré je krásne a pritom tak univerzálne do šatníka každého dievčatka. A navyše, to isté aj pre mňa? Áno, zase budeme zladené ako dve kamošky!

 

Unicorn
Svietiace tričko naozaj existuje!      Na internete ma uchvátili svietiace tričká. Super cool pre malých ale...povedzme si úprimne aj veľkých. Tričko vyzerá ako klasické, avšak toto svietiace tričko má vpredu plochu, na ktorú môžete laserom (ten je vbalení), alebo mobilom písať alebo kresliť. Ach, čo ja by som dala za svietiace tričko, keď som bola malá. A ak chcete byť to najobľúbenejšou osobou na návšteve alebo na oslave narodenín, potom je práve svietiace tričko skvelou voľbou na narodeninový, meninový, vianočný alebo valentínsky darček! V zime sme zase svietiace tričko vymenili za svietiacu mikinu. A čo je super, že ich opäť viete zakúpiť pre celú rodinu, a vytvoriť tak rodinný outfit napríklad aj na rodinné fotenie!
1
Super článok
1
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť