Minimalistický štýl obliekania šetrí vašu peňaženku, čas a je neustále IN

Blížiace sa kurzy
Kurz: "Koučing a self koučing v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "Komunikácia, rétorika a asertivita v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "SKVELÝ OBCHODNÍK | obchodné zručnosti a psychológia predaja"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Obuv

Už názov nám napovedá, že základom minimalistického štýlu je jednoduchosť. Základným mottom je myšlienka, že menej je niekedy viac. Tento trend je zaužívaný v móde, ale  populárny je aj pre ostatné oblasti života.

 

Vznik tohto štýlu niektorí pripisujú tomu, že trh a módny priemysel už bol dostatočne nasýtený a preto sa vynárala potreba odlíšiť. Takto to definuje módny priemysel, no pre mnohých obyčajných ľudí to nie je len potreba odlíšiť sa, ale dokonca nutnosť. Nie každý si môže dovoliť míňať každý deň peniaze na nové oblečenie a obuv, len aby bolo neustále trendy.

 

Minimalistický štýl obliekania nepotrebuje neustále sledovať trendy

 

Obchody obmieňajú oblečenie závratnou rýchlosťou a preto to, čo si kúpite dnes, môže byť za pár dní „out“. Reťazce chcú, aby sme nové oblečenie nakupovali tak často, ako sa dá a kŕmia nás myšlienkou, že potrebujeme ísť s dobou a byť jednoducho trendy. Spomeňte si však, aké množstvo oblečenia máte v skrini, ktoré ste si obliekli párkrát alebo vôbec, no je vám ľúto zbaviť sa ho. Veď sa možno ešte niekedy zíde.

Oblečenie

Preto je téma minimalizmu ako udržateľnej módy čoraz diskutovanejšia a populárnejšia. Nemusíte sa stále naháňať za novými kúskami, ktoré sú práve in, no po krátkej dobe z nich bude znovu len história.

 

Kvalita je vždy viac než kvantita

 

Slovné spojenie „šaty robia človeka“ nie je náhodné. Oblečenie a vzhľad je prvá vec, ktorú si na vás ľudia všimnú. Ak si budete kupovať veci, ktoré sa vám reálne páčia a nie preto, že je niečo vo výpredaji alebo sa to teraz „nosí“, ušetríte svoje peniaze a čas. Kvalita je vždy efektívnejšia ako kvantita.

 

Minimalistický štýl obliekania vyhovuje najviac tým ľudom, ktorí majú radi eleganciu, nadčasovosť, prehľadnosť a jednoduchosť. Možno si pod týmto pojmom predstavíte šatník plný beztvarých kúskov v rôznych odtieňoch čiernej, šedej a béžovej. V skutočnosti ide o viac než len o jednoduché farby. Dokonalý outfit vytvárajú premyslené kombinácie čistých línií a prepracovaných strihov.

Kabelky

Elegancia sa tak kĺby s rafinovanosťou a vďaka strohosti, čistote tvarov, palete farieb a kvalitnému materiálu, bude celkový vzhľad dokonale nápadne nenápadný.

 

Minimalistické oblečenie pôsobí dojmom nenútenosti a prirodzenosti, ktorým nič nepokazíte ani na pracovnom stretnutí, či pohovore alebo v spoločnosti.  Aby však váš outfit nevyzeral príliš fádne, žiada si nejaký zaujímavý detail ako sú napr. jednoduché kabelky.

 

Ak na seba nepotrebujete upozorňovať ultra trendami, stále môžete vyzerať dobre a čo viac, cítiť sa pohodlne a upravene. Minimalistický štýl obliekania nie je len výber vhodného oblečenia, ale aj starostlivosť o telo, pleť a vlasy, aby ste sa tomuto štýlu naplno prispôsobili a pôsobili ako dokonalý celok.

2
Super článok
2
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť