MLM on-line je menší stres!

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Ak aj vy patríte medzi ľudí, ktorí majú skúsenosti (pozitívne alebo negatívne) so sieťovým marketingom - MLM? Určite ste na vlastnej koži pocítili náročnosť tohto biznisu, respektíve spôsobu, ktorým sa tento obchod robí. Myslím tým telefonické kontaktovanie ľudí, oslovovanie známych, príbuzných a z toho vyplývajúce nepríjemné odmietnutia, výhovorky alebo výsmechy.

 

Väčšina ľudí končí v MLM po niekoľkých mesiacoch aj napriek tomu, že s produktmi ani so spoločnosťou nie je problém. Samotná myšlienka tohto podnikania, túžba po obrovských ziskoch a osobný rozvoj sa im páči, ale nedokážu sa stotožniť s nepríjemnosťami, ktoré to prináša.

 

Pre všetkých sympatizantov filozofie sieťového marketingu bude určite dobrou správou, že v online (internetovom) podnikaní neexistuje odmietnutie!

 

Neexistuje ani telefonické pozývanie na lákavé ponuky, veľa zbytočného cestovania a premrhaného času stráveného prezentovaním ľuďom, ktorí aj tak nepočúvajú.

 

V prípade, že máte rozbehnutý internetový sieťový marketing, ozvú sa vám iba ľudia, ktorých výrobky alebo obchodná príležitosť zaujíma. O tých, čo nemajú záujem sa ani nedozviete. To znamená, že na konci každého dňa môžete mať iba dobré správy. Napríklad vo vašej e-mailovej schránke nájdete informácie o ďalšom nákupe vo vašom e-shope, alebo vám zavolá váš nový distribútor, že sa práve zaregistroval do vašej siete. A to sa potom dobre zaspáva :-).

 

A pekne sa aj vstáva s pocitom, že na internete máte veci rozbehnuté, stačí za hodinku-dve odpísať na maily, postarať sa o reklamu a celý zvyšok dňa si môžete zariadiť podľa svojich predstáv. Preto si budujte svoje miesto v internetovom podnikaní, ušetrí vám čas, energiu a veľa peňazí.

10
Super článok
10
1
1
Nič moc
O autorovi
Kristián Jamriška Kristián Jamriška
Som podnikateľ denne konajúci za spoločnú krajšiu budúcnosť.Učím sa a učím to.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť