Kvalitná gastronómia v Žiline

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Kvalitné reštaurácie vo svojom meste väčšina z nás pozná. Problém vybrať tú správnu nastáva skôr vtedy, keď zavítame do cudzieho mesta, ktoré často nenavštevujeme a potrebujeme sa najesť.

V Žiline to však pre Vás nebude viac problém. Do pozornosti totiž dávame dve kvalitné reštaurácie.

 

Prvou z nich je reštaurácia Baw, ktorá sa nachádza na Sídlisku Hliny, blízko jeho centra. V ponuke je denné menu a to počas týždňa. Okrem toho je k dispozícii aj jedlo na výber z klasického jedálneho lístka. Príjemné nefajčiarske prostredie je k dispozícii aktuálne v zimnej sezóne aj pre milovníkov kvalitného punču.

 

Druhou prevádzkou je piváreň Máj. Túto reštauráciu nie je nutné obyvateľom mesta Žilina zvlášť predstavovať, nakoľko sa jedná o kultovú prevádzku v centre mesta. Pre návštevníkov mesta je ale vhodné doplniť informácie o kvalitných čapovaných pivách, obedovom menu a obľúbenej pizze. Okrem posedenia priamo v pizzerii je v tejto prevádzke k dispozícii aj rozvoz pizze v Žiline a blízkom okolí.

 

Kvalitné jedlo je k dispozícii ale aj v našich jediných veľhorách, teda vo Vysokých Tatrách. Svoje kulinárske schopnosti Vám radi predvedú kuchári v hoteli Slovan. Tento hotel s exkluzívnym výhľadom na tatranské končiare je známi ako baby friendly hotel vo Vysokých Tatrách. Ak teda plánujete pobyt v Tatranskej Lomnici, počítajte určite s ubytovaním v tomto hoteli.

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť