Hospodárske výsledky firiem na jednom mieste

Blížiace sa kurzy

Pre každého podnikateľa je dôležité, aby mal čo najviac informácií o svojich obchodných partneroch i konkurencii. Tieto informácie mu umožňujú porovnať sa s inými podnikateľmi v odvetví a zistiť, či sú ostatní na tom lepšie alebo horšie ako on. Dnes už nie je problém nájsť si zisky a tržby podnikov v rôznych verejných databázach, avšak tieto informácie sú roztrúsené na viacerých weboch a ich získavanie môže byť časovo náročné. Aj preto môže byť užitočný portál www.indexpodnikatela.sk, ktorý zhromažďuje hospodárske výsledky podnikov na jednom mieste.

 

Na tomto portáli môžete vyhľadávať informácie o slovenských firmách, pričom tieto firmy je možné filtrovať na základe kritérií, ako sú lokalita, obor podnikania, hospodárske výsledky, počet zamestnancov, vybrané finančné ukazovatele a iné.

 

V prehľade môžete vidieť tržby a zisky firiem a iné základné finančné ukazovatele. Indikátor rizika poskytuje prvý signál o tom, že so spoločnosťou nemusí byť všetko v poriadku.

Príklad zobrazenia firmy.

Prostredníctvom monitoringu môžete sledovať zmeny, ktoré nastali vo firmách, pričom na tieto zmeny Vás systém ihneď upozorní emailom (zmeny v obchodnom registri, konkurzné a reštrukturalizačné konania, zadlženosť, zmena platcov DPH a iné).

 

V rámci funkcie exportovania údajov do Excelu si môžete vytvoriť prehľadnú databázu potenciálnych obchodných partnerov na základe Vami zvolených kritérií spolu s ich kontaktnými údajmi.

Na tomto portáli nájdete vývoj hospodárskych výsledkov spoločností prehľadne spracovaných na jednom mieste. Okrem toho portál obsahuje aj zoznam konkurzov a reštrukturalizácií, likvidácií a súdnych rozhodnutí, pričom tieto údaje sú pravidelne aktualizované. V rámci histórie súdnych rozhodnutí môžete zistiť, v akých sporoch bol účastníkom Váš obchodný partner, či už ako navrhovateľ alebo odporca.

 

Kliknite si na www.indexpodnikatela.sk, zaregistrujte sa a vyskúšajte si ešte dnes skúšobný mesačný prístup k hospodárskym výsledkom podnikov zdarma.

 

2
Super článok
2
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť