Hľadáte program na fakturáciu? Vyskúšajte iDoklad - faktúry online

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Hľadáte program na fakturáciu? Strácate sa v množstve rôznych programov? Potrebujete program, ktorý je jednoduchý, ale zároveň komplexný?

 

Online fakturačný program iDoklad

 

Presne to ponúka program iDoklad, ktorý používame aj v našej firme. iDoklad je online fakturačný program, ktorý má veľa užitočných funkcií. Funguje na každom počítači, tablete alebo smartfóne, ktorý má internetový prehliadač a pripojenie na internet.

 

Svoju firmu alebo živnosť si môžete jednoducho a rýchlo zaregistrovať bezplatne. Potom si už len vyberiete jednu z 3 možností predplatného.

 

Tento fakturačný program Vám umožňuje vystaviť nové faktúry a hneď ich aj odoslať e-mailom ako zákazníkovi, tak aj priamo Vášmu účtovníkovi. Faktúry si môžete vytlačiť a sledovať ich úhrady. Ak potrebujete vystaviť aj dodací list, nie je nič jednoduchšie – táto možnosť je pri každej vystavenej faktúre. Rovnako ako vystavenie dobropisu ku konkrétnej vystavenej faktúre.

 

Faktúry

 

Vystavené faktúry budú mať profesionálny vzhľad.  Vybrať si môžete z viacerých vzorov. Naskenovaný podpis s pečiatkou alebo digitálny podpis s certifikátom tiež zvýši úroveň vašich faktúr. Zároveň si viete nastaviť automaticky odosielané poďakovanie za úhradu faktúry. Kontrolu úhrad si môžete robiť sami manuálne alebo si môžete spárovať firemný účet v banke s iDokladom a ten už spraví kontrolu úhrad za Vás. Môže sa stať, že niektorá faktúra nie je uhradená a klienta treba taktne upozorniť. Aj toto za Vás môže iDoklad vybaviť, Vy si len nastavíte dobu po splatnosti, napríklad po 7 dňoch iDoklad pošle klientovi e-mail s upozornením.

 

Cenník a sklad

 

Výbornou funkciou iDokladu je Cenník a Evidencia skladu, ktoré šetria podnikateľom čas pri fakturovaní. S cenníkom a evidenciou skladu získate dokonalý prehľad o stave  skladu. Funkciu Cenníka máte už v bezplatnej verzii iDokladu, rozšírená funkcia Sklad je súčasťou Prémiového predplatného. Samozrejme, že iDoklad má množstvo ďaľších užitočných funkcií, ktoré si môžete vyskúšať zadarmo počas 30 dní od registrácie a potom sa rozhodnete, ktorá úroveň iDokladu je tá Vaša.

 

Kdekoľvek a kedykoľvek

 

Služba iDoklad je jediná svojho druhu, ktorá disponuje vlastnou aplikáciou pre smartfóny. Túto službu podporujú telefóny s operačným systémom Android, Windows Mobile a iOS od Apple. Práca s aplikáciou je rovnako rýchla ako s bežným rozhraním v internetovom prehliadači a rozsah funkcií je skoro totožný.

 

Vďaka tomu máte svoju vlastnú agendu iDokladu k dispozícii kdekoľvek a kedykoľvek. Pri obchodnej návšteve u zákazníka nemusíte teda s fakturáciou čakať kým sa dostanete domov – faktúru totiž vystavíte priamo na mieste a ihneď mu ju môžete odoslať e-mailom.

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť