Coworking ako nový pracovný model, s ktorým uspejete

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško
Coworking ako nový pracovný model, s ktorým uspejete

Coworkingové priestory sú rastúci fenomén, ktorý uznáva hodnotu flexibility, spolupráce, spoločenstiev a zdieľaných zdrojov. Či už ste nezávislým dodávateľom, začínajúcim podnikateľom, vzdialeným pracovníkom alebo pracujete na projekte, určite sa vám tento priestor bude páčiť.

 

Miesto, kde pracujeme, ovplyvňuje našu prácu, kvalitu našej tvorby a našu spokojnosť s našimi výsledkami. Aj to je dôvod, prečo sa stal tento špecifický spôsob práce tak populárnym. Podľa svetových štatistík dnes pracuje viac ako 55 miliónov ľudí na voľnej nohe, niet preto divu, že sa práve tieto priestory stali tak populárne a množstvom týchto ľudí využívané.  A jeden máme už aj u nás.

 

Ak sa rozhodnete využiť coworking v Bratislave, môžete si byť istí, že to bude pre vaše podnikateľské začiatky to najlepšie riešenie, pretože tento unikátny systém práce v modernom priestore nijakým spôsobom neohrozí váš podnikateľský rozpočet a biznis.

 

Dokonalé vybavenie

 

Coworkingové priestory sú vybavené nástrojmi a technológiami, ktoré potrebujete na prevádzku vašej firmy. Od projektorov a tlačiarní až po služby Wi-Fi a iné. Vami vybraný priestor pokrýva širokú škálu vecí, ktoré  aktuálne potrebujete, čo však neznamená, že ich musíte nevyhnutne chcieť a využiť. Je to na vašom slobodnom rozhodnutí.

 

Zmysel pre kontinuitu

 

Pojem coworking podporuje zmysel pre komunitu a spoluprácu. Coworkingové priestory sú najlepšie pre ľudí, ktorí radi zdieľajú svoje kancelárske priestory s odborníkmi patriacimi do rôznych oblastí práce. 

 

Coworkingové priestory rozširujú sociálne aspekty pracovného života. Tieto priestory ponúkajú nielen príležitosť konať spoločne s inými podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, ale sú aj platformou na zdieľanie záujmov a požiadaviek. 

 

Zvyšujú pracovné skúsenosti a pomáhajú pri budovaní tímu, v ktorom sa práca zvláda oveľa ľahšie. Tak sa o tom skúste presvedčiť aj vy.

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť